Жената зодия Риби - 4

  • 22 121
  • 449
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5
плутон и до него северния лунен възел

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 347
...Така, след известно количество преглеждане и ровене и малко нет стигнах до тук:

1ви дом – Стрелец / Нептун; Козирог
2ри дом – Козирог и Водолей
3ти дом – Водолей и Риби / Меркурий, Слънце, Плутон
4ти дом – Овен
5ти дом – Телец
6ти дон -  Близнаци
7ми дом – Близнаци / Юпитер ; Рак
8ми дом – Рак / Марс; Лъв
9ти дом – Лъв / Сатурн; Дева / Луна
10ти дом – Везни / ..... ?
11 дом – Скорпион / Уран

Не мога да открия обаче коя е тази ми планета в 10ти дом...  Rolling Eyes Символа го няма в табличката от Vividas, а в нета... други символи открих...

Ако е Плутон това, тогава кой е в 3тия дом... все пак са различни симоволи  Rolling Eyes има някакво объркване...

П.П. Да не би знака за който питам да не е символ на планета, а на Северния лунен възел? ... Значи съм пропуснала тогава Южния...
Ама как се обърках..., а даже не съм стигнала до тълкуването... само още го разчитам...

# 227
  • Мнения: 5
Бени, виж сега:

Асцендентът ти е Стрелец. Той слага началото и на 1-ви дом. Краят му е в средата на Козирог. Там ти е Нептун. Ау каква мечтателка си ти   bouquet
2-ри дом ти почва в Козирог и свършва във Водолей. Нямаш тук планети.
3-ти дом ти почва във Водолей и свършва в Риби. Тук са ти Слънце, Меркурий и Венера
4-ти дом ти почва в Риби и свършва в Овен
5-ти дом ти почва в Овен и свършва в Телец. Символът, който виждаш е Хирон. Още не съм говорила за него.
6-ти дом ти почва в Телец и свършва в Близнаци. Няма планета в него
7-ми дом ти почва в Близнаци и ти свършва в Рак.  чертичката, където точно почва и е съвсем обратна на Асцендента се нарича Десцендент. Тук е Юпитер. Големо щастие в брака!  Peace
8-ми дом ти почва в Рак и свършва в Лъв. Тук ти е Марс
9-ти дом ти почва в Лъв и свършва в Дева. Тук са ти Луна и Сатурн. Много задълбочен ум имаш. да не би да пишеш нещо?  newsm78
10-ти дом. Началото му се слага от Медиум цели /МЦ или средата на небето/. Почва от Дева и свършва във Везни. Тук ти е Плутон и Северния Южен възел. Значи Южният е в обратната му посока - в Овен. Тъй като МЦ ти е в Дева, значи Имимум цели /ИЦ или най-ниската точка на небето/ ти е точно обратното - в Риби
11-ти дом  ги почва във Везни и свършва в Скорпион. Тук е Уран. Нестандартни хора харесваш за приятели ти.  bowuu
12-ти дом ти почва в Скорпион и свършва там, където ти почва асцендента т.е. в Стрелец

Тези сивите символи засега се абстрахирайте от тях. Това не са планети. Това са астероиди и са важни. Но е съвсем друга тема. Засега спокойно си карайте без тях.



Наистина Плутон е различен малко на места. Но общо взето се изобразява като Нептун, но вместо средната черта горе на тризъбеца има кръгче.

# 228
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
абе,хора!какво правите?не съм влизала един ден и вие сте изписали има -няма 17 страници! #Crazy
сега кръгом да чета!

# 229
  • Мнения: 1 798
Здравейте мили момичета Hugаз съм в отбора на февруарките-28.02,ще се радвам да плувам сред вас.

# 230
  • Мнения: 15 619
Здравейте мили момичета Hugаз съм в отбора на февруарките-28.02,ще се радвам да плувам сред вас.
Привет! Ако те няма в списъка, Бени ще те добави.  Hug

# 231
  • Мнения: 1 798
.

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 21:41 от delicate

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 347
NUR, благодаря ти много   bouquet Сега трябва да почета за тълкуванията, поне ще чета не на халост, че това мойто разчитане на символи....  Mr. Green
 Тези неща, които си ми казала са ми по-вероятни за мен ( освен за брака, защото нито съм омъжена, нито имам връзка, може би за в бъдеще  Wink Sunglasses ), отколкото това което прочетох за асцедента си и северния лунен възел... в тях въобще не се откривам... не зная защо така... все едно не са за мен  Rolling Eyes

delicate , добре си дошла при нас Simple Smile Имам две приятелки на твоята датичка, и двете са много готини и много щури   Crazy  Simple Smile

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 347

...10-ти дом. Началото му се слага от Медиум цели /МЦ или средата на небето/. Почва от Дева и свършва във Везни. Тук ти е Плутон и Северния Южен възел. Значи Южният е в обратната му посока - в Овен. Тъй като МЦ ти е в Дева, значи Имимум цели /ИЦ или най-ниската точка на небето/ ти е точно обратното - в Риби...
Е това въобще не го разбрах  Rolling Eyes... не, че другото ми е ясно де  Wink
...Наистина Плутон е различен малко на места. Но общо взето се изобразява като Нептун, но вместо средната черта горе на тризъбеца има кръгче... Ами аз говорех за знака, които е с луничка отгоре...(половин кръг)
[/color]

# 234
  • Мнения: 370
delicate,добре дошла сред пасажа  мила.а като гледам ти си родена на моята дата. Hugгаранция,че си готин човек. Wink Joy

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 347
delicate,добре дошла сред пасажа  мила.а като гледам ти си родена на моята дата. Hugгаранция,че си готин човек. Wink Joy
Ох, и аз сега това видях  Hug Hug

# 236
  • Мнения: 370
леле, пилета, едва ви изчетох! Кво сте направили вие бе?!  ooooh! А пък наш`та вивидас как напредва не е истина просто! Взимайте пример от нея  Naughty На места бърка, на места е точна, но забележете меракът й! Нема по-ценно от тва. Аз пък се оправих с домашните си тука и сега реших да ви метна нещо интересно за продължение. Ама да видим кво.....Абе, Иве, ти залеязваш ли, че твойто мило е полу-Везни??? На теб май луната ти беше там....Имаш си мил и любящ Скорпи, това само щети кажа  Peace
да нур,луната ми е във везни.егати как сме се набарали с моето мило.затова ли м/у нас и след толкова години прехвърчат искри? newsm78 Joy

# 237
  • Мнения: 370
да бе бени,има вече две рибки на 28,02. newsm68 а ти пък имаш две приятелкина тази дата. я каже,как се разбераш с тях и какви хора са?
delicate,дай малко инфо за себе си.като какъв човек се усещаш?какво е присъщо за теб.какъв характер си? Simple Smile

# 238
  • Мнения: 1 798
Тук като гледам е пълно със сладурки Hug
Благодаря на всички за топлото посрещане  Heart Eyes



виртуална почерпка от мен.

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 21:42 от delicate

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 347
delicate, вече си включена и ти в заглавната ни страничка... плувай на воля  Hug

ivafara, и двете приятелки са много различни и са си те, но... и двете са силни характери и... ужасно много ме радват... все им хрумват разни щуротии  Wink

Общи условия

Активация на акаунт