Движение на българските майки ПЛОВДИВ-22 тема

  • 12 513
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
от мен чувал дървени въглища за скарата, дартс, въжета за скачане 5бр
зрънчо, пуканки и сладки  Peace

# 31
  • Мнения: 475
Да питам за дартса,на дърво нещо ли ще се закача,защото не съм срещала навън да се играе,имам средно голям ще го  нося  и ще съм на пикника,а топките предполагам,че трябва да има за футбол,волейбол и от по обикновените(лекички),от мен една футболна  и волейболна топка Simple Smile

# 32
  • Мнения: 134
Здравейте,
Да направила съм печатна грешка,sorry!
Aз ще направя няколко кекса ,ще купя и плодове.Ще донесем и ние скара,дървени въглища и дърва.
Панталоните е желателно да са тип промазана материя с бандаж,защото стават и за всекидневно носене,здрави са ,а момчетата могат да ги ползват и като бански.Виждала съм такива в магазина на Daimont,красиви и на добра цена,но ако знаете по изгодни казвайте аз не съм критерии,почти не ходя по магазините newsm78.

# 33
  • Мнения: 134
ВяраВики, над Куклен температурите са само 1-2 градуса по ниски от тези в Пловдив,и ако е по-хладно това е само плюс(прогнозите са за доста топло време).От личен опит знам,че ако е жега и отидем на обяд ще чалдисаме за нула време.Не е казано ,че в 14ч. ще си ходим моментално,просто преценихме ,че 5 часа са достатъчни за интензивни занимания на открито(не си правете илюзии ,че ще се излежавате по поляните Party Crazy)

# 34
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Да питам за дартса,на дърво нещо ли ще се закача
на дърво ще нося пирони и чук  Mr. Green но дартса не трябва да е със стрелички
затова ще взимам с магнитни накрайници и лепящи топки
ти разбира се носи и твоя, ако се опитаме да го опазим от по-малките, на големите
ще им е по интересен  Peace

# 35
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Я да питам пловдивските мами знаят ли за базара? Да пусна и там линк към темата,че да може повече хора да дойдат
пуснала съм я в пловдивските теми  Peace

НАЦИОНАЛЕН АЛИАНС
НА ХОРА С РЕДКИ БОЛЕСТИ
бул. Драган Цанков 59 вх. Ж ап. 6, София 1172
тел: 0888-323748 // факс: 02-9201144
e-mail: tomov@gaucherbg.org
ПОКАНА

за благотворителен базар в подкрепа на деца с редки болести
по случай 1-ви юни – Международен ден на детето

Уважаеми приятели,
По случай Международния ден на детето (1-ви юни) пациентски асоциации от Националния алианс на хора с редки болести организират благотворителен базар в град Пловдив с цел събиране на средства за подпомагане на деца, болни от муковисцидоза и наследствен ангиоедем.
Инициативата има за цел не само да се съберат средства за подпомагане и лечение на тези деца, но също така и да се насочи вниманието на обществото към тази група пациенти, които много често поради малкия си брой остават пренебрегвани, а техните проблеми нерешени.
В тази връзка смятаме, че Вашето съпричастие ще бъде незаменимо!
Каним Ви, да се присъедините към нас в това красиво и артистично изживяване, за да можете да отнесете със себе си частица благородство и да дарите надежда на този хубав празник.
Разпродажбата ще се състои на 1-ви юни от 9:00 до 20:00 часа в гр. Пловдив на площада до общината, а официалната програма започва в 16:00 часа.
Искрено се надяваме на Вашата подкрепа и участие в това благородно дело!





# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И още една инициатива. На 01.06. от 11ч. в дома на детето/срещу дома на младоженците/ ще се именуват няколко деца от дом за сираци Рада Киркович. Под патронажа на кмета Славчо Атанасов. Движение на българските майки-гр. Пловдив са официално поканени.

# 37
  • Мнения: 158
За кюфтетата и кебапчетата, които сте предвидили за пикника
имате ли идея от къде ще ги вземем?
Мога да питам моя приятелка, която работи в ресторант да
ги поръча направо от фирмата, която ги зарежда?
Или поне да ми каже на каква цена са.
Мога да взема газирано, но ми кажето какво и колко.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218

Одеяла,  чинии, чаши, вилици за еднократна употреба, салфетки, топки 5бр, въжета за скачане 5бр, дартс,
Храната: кебапчета, кюфтета, хлебчета, кетчуп, череши, ягоди, зрънчо, вафлички, домашни кексове, газирани напитки и сокчета!
Може да прибавим и салата от зеле и моркови !
В червено са нещата, които остават да се купят  Simple Smile
Доли, за газираното ако имаш желание и възможност да вземеш пият всичко, ще са най-много  40 деца, ще вземем и сокчета, така че смятам, че 7-8 бутилки  от 2 литра ще са достатъчни  Peace
За кебапчета, аз мислих от  Метро, защото имат големи опаковки, но ако има по-добро предложение  Hug
Някой да му се намират  чували от плат за една игра или предположение къде може да има  newsm78

# 39
  • пловдив
  • Мнения: 2 364

Може да прибавим и салата от зеле и моркови !

За кебапчета, аз мислих от  Метро, защото имат големи опаковки, но ако има по-добро предложение  Hug

зелето аз ще го осигурявам и кълцам  Mr. Green
Кебапчета взимаме от Оникс. Около 0,45лв /70гр/ са и са много хубави. Проверете цената в Метро
и ще решаваме.  Peace

# 40
  • Мнения: 158
Тогава аз отговарям за газираното. Само искам да помоля някой, който е наясно да ми пише на лични на коя фирма да взема, защото аз не пия и днес специално гледах в магазина и освен на най-известната фирма имаше газирани на четири различни фирми.
Все пак да не са някакви гадни.
А минерална вода?
Домашни кексове не мога да правя, но мога да купя готови.
Ще им взимаме ли и нещо като награди за спечелилите игрите?
Мисля, че трябва да има за всички.
На какво се радват?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Доли, радват се на парфюми, гланц за устни, лакове, ластичета, плюшени играчки, момчетата на слънчеви очила, парфюми, дездоранти, топки, федербали и т.н. За газираното най-много обичат кока-кола. Вода няма да взимаме, понеже там имало Аязмо.

antom , най-добре поръчай направо кебапчетата от тази фирма. Цената е ниска, а щом казваш че са хубави, няма смисъл да обикаляме. Peace

# 42
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
antom , най-добре поръчай направо кебапчетата от тази фирма. Цената е ниска, а щом казваш че са хубави, няма смисъл да обикаляме. Peace

могат да се поръчат 1 ден предварително, само ми трябва бройка

# 43
  • Мнения: 158
С одеалата какво ще измислим?
Аз нямам никакви, пък и те ще трябват доста.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Момичета, при мен има лакове и гланцове за устни, които забравих да донеса на предишния рожден ден. Така че в случая ще влязат в употреба като награди за момичетата.
Ще помисля и по въпроса за одеялата, помня че из къщи се подмятаха брезентови платнища, дано не сме ги изхвърлили някъде. Идеални са, защото по тях не се забиват клечки и треви.  Ще пиша като ги намеря колко са, помня че бяха доста широки.

Общи условия

Активация на акаунт