Рейки - тема 2

  • 74 400
  • 742
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 554
Коконче, дистанционните настройки си работят перфектно. Единственият недостатък е, ако човекът съвсем нищо не знае по въпроса, не е чел л-ра и като трябва да се обяснява от А и Б какво е чакра, просто изисква повече време.

humanis, и аз мисля като Тони. Точно в болниците рейки или всякаква друга енергийна практика е най-необходима, независимо къде отива повече енергия. Затова и енергията там е много лоша точно заради болките на всички там. И като влезеш, усещаш потискаща атмосфера. Въпросът е не в това дали някой в болницата ще приеме повече рейки, а в това, че там навярно никой не чисти помещенията енергийно... и така се наслагват мислоформи за болести, страдания и други неща, останали от всеки един пациент там.
 Hug

# 226
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
благодаря за отговорите и аз така смятам, обаче днес водих един спор и имах нужда да го чуя  и от  вас.  Hug   bouquet

# 227
  • Мнения: 957
Цитат
Bergkristall [/, да задължително е да имаш или медицинско образование или поне няколко семестъра в медицински факултет. Това при положение, че искаш да практикуваш легално Рейки лечение и приемаш хора, плащаш един от най-скъпите данъци /5000/ на година и куп други бюрократични неща. Всичко е измислено така, че повечето наистина добри лечители да са в забвение или да работят нелегално.
Eеее не,как е възможно?Мисля си че това може да се случи само в нашата родина!!!Много ми е любопитно коя "умна глава" е измислила този закон?

# 228
  • Мнения: 189
Здравейте момичета:)Да се похваля,че вече и аз имам първо ниво дистанционно.Днес си правих позициите за първи път,но все още нищо не усещам,но започвам от самото начало.Знам какво е чакра,но все пак се надявам през 21 дни да започна да усещам енергията истински.Поздрави и целувки на всички ви!

# 229
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте момичета:)Да се похваля,че вече и аз имам първо ниво дистанционно.Днес си правих позициите за първи път,но все още нищо не усещам,но започвам от самото начало.Знам какво е чакра,но все пак се надявам през 21 дни да започна да усещам енергията истински.Поздрави и целувки на всички ви!

здравей и поздрави  Hug

наистина в началото и аз нямах усещания, обаче след 20-30 ден ми се появиха.... Независимо от от това, че не усещаш нищо,  Рейки си  отива там където ти е нужно. Отделяй си поне по половин час, за да работиш със себе си и може този период да се скъси. Предполагам, че Мастерът ти е обяснил,  че е хубаво да спазваш един по-пречистваш режим  за себе си си спомням че си правих житната диета по Дънов..
успех  Peace

# 230
  • Мнения: 620
tenderseducer [/b], НАМАСТЕ  bouquet

пожелавам ти много силни преживявания и положителни промени с Рейки, аз като започнах да я усещам чак се стреснах , защото беше много силно усещането но пък изчисти къде що има боклук от мен

# 231
  • Мнения: 730
Поздрави и от мен tenderseducer   Simple Smile. И не се притеснявай, просто си работи с Рейки, в началото енергията се усеща малко по-слабо, докато се приеме от тялото цялостно. Енергията достига своя максимум на 21 ден.
Относно дистанционните настройки- няма значение разстоянието, защото всико е Тук и Сега, няма време и разстояние. Енергията просто Е и настройките винаги са еднакво силни и разтърсващи. Всеки има различна сензитивност и усеща по различен начин, оттук идват и различните усещания, мнения и опитност.

# 232
  • Мнения: 90
tenderseducer
успех  smile3534

# 233
  • Мнения: 189
Благодаря на всички ви за подкрепата  bouquet
Обичам ви!

# 234
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, аз съм нова тук и се регистрирах, защото темата ме интересува.  Учудва ме това, че се съгласявате да ви инициират хора, които никога не сте виждали на живо. Нямате представа дали ги харесвате или не и какво е усещането , което ще предизвика тяхната енергия у вас ако се срещнете.
Аз по принцип съм скептична към такава дистанционна настройка и да не съм видяла човека, който енергийно ще се разходи из моето тяло, аура, чакри ми се струва меко казано страшно рисковано.  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 23:36 от Omnirey

# 235
  • Мнения: 565
tenderseducer, и аз като теб имам 1во ниво (моето е от вчера) и почти не усещам самата енергия. Имам други усещания обаче - физически и усещам леко затопляне в дланите. Даже днес забравих да назова името на енергията преди да започна лечението. Абе изобщо голям съм шемет.  Grinning
Дани, имам много да ти разказвам! Ще ти пиша на лични през седмицата.   Hug

Желая на всички прекрасна и усмихната седмица.  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 730
Поздравления  Писка Лиска.   bouquet  Пожелавам ти вълнуващи моменти с Рейки- а те ще са многоооооо  Simple Smile
Omnirey . Точно затова говорим постоянно тук за лично усещане, за проявата на личен избор, за смелостта да се 'довериш'. А, знаеш ли- аз не съм срещала човек, който да се занимава с Рейки и да не можеш да разчиташ на него напълно и изцяло. Когато си готов да станеш Рейки не избираш само ти, а вече си 'избран'.

# 237
  • Мнения: 3 376
Момичета признавам се,че не съм чела изцяло и двете теми,затова се извинявам ако ми се повтаря въпроса.

Познавате ли някой или ако имате координати къде да отида за първо ниво в Русе.В друг град ми е малко невъзможно засега,затова си търся тук.От известно време само Рейки ми е в главата,без изобщо да съм запозната в детайли Blush Всички опити да се свържа с някой при който мога да изкарам курса удрят на камък...
Благодаря!

# 238
  • Мнения: 730
Всичко си идва в точното време, на точното място и с точния за Вас човек.   bouquet

# 239
  • Мнения: 9
....
Omnirey . Точно затова говорим постоянно тук за лично усещане, за проявата на личен избор, за смелостта да се 'довериш'. А, знаеш ли- аз не съм срещала човек, който да се занимава с Рейки и да не можеш да разчиташ на него напълно и изцяло. Когато си готов да станеш Рейки не избираш само ти, а вече си 'избран'.
Да де, на това се учудвам, как ще се доверя на някой , когото не мога да погледна в очите и дори не съм сигурна, дали е мъж или жена  Shocked Когато мен ме инициираха в първо ниво, в цената влизаха и няколко сеанса, които ти помагат да приемеш по лесно промените, да можеш да споделиш и да попиташ мастера за всяко усещане, а цената беше по-ниска от тази която чувам за дистанционно иницииране. Срещала съм хора, които са в Рейки и си имат психични проблеми, които не са видими на първо четене, но в кратък разговор лъсват. Не казвам, че те не могат да са в Рейки, напротив - така, биха били най-полезни за себе си. Един такъв младеж със силна хипохондрия, съпътствана явно и от  друго психично заболяване, беше с 2 ниво и се опитваше да убеждава хората, как получил просветление и вече можел да прави инициации. Ровеше и четеше всякакви източници и явно експериментираше и върху себе си, защото веднъж чух моя мастер да му казва, че ако продължава, няма да го оправя повече !
А той е напълно способен да се рекламира, като мастер и да върши какви ли не щуротии.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт