за форума

  • 5 762
  • 210
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 194
къде?

в мама и бебе ли?

# 136
  • Мнения: 35
и да ми разподреждате форума  smile3534

# 137
  • Мнения: 25 895

Пиша в алл.бг от 5 години със същия ник. Сигурно сме се засичали с някоя от вас там. Simple Smile

А, че той съществува ли още?  Laughing

# 138
  • Мнения: 35
не в мама и чичко  Grinning

# 139
  • Мнения: 194
В крайна сметка, имаме ли новина , драги зрители?

Прехвърчат разни псевдо - потребителки, които рекламират разни псевдо - форуми...?

И......?

# 140
  • Мнения: 29
Брех, едно мирно и спокойно "здрасти" се оказа банан на раздора? Crazy

Нищо не рекламирам, КАМ, казах, че сте ми симпатични. Ама явно няма как да ви възприема като единна маса, явно държите да не е така от самото начало. Wink

# 141
  • Мнения: 2 196
Абе, кажете ги най-после тези другите големи форуми, че сън няма да ме хване от любопитство знам ли ги и дали случайно не съм регната и там!  Praynig
В Гепи ме и онова другото, симпатяга ли беше, нещо такова. Кажи сега, регната ли там? Laughing

# 142
  • София
  • Мнения: 3 099
Абе, къде е БАТе?

# 143
  • Мнения: 2 401
Това за пръчката ми харесА, онова на оная с аватаро на Лиска - не.

# 144
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
При кака Laughing

# 145
  • Мнения: 194
Брех, едно мирно и спокойно "здрасти" се оказа банан на раздора? Crazy

Нищо не рекламирам, КАМ, казах, че сте ми симпатични. Ама явно няма как да ви възприема като единна маса, явно държите да не е така от самото начало. Wink

Че теб пък, кой те визира?

# 146
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Лола разводнява добрата тема, която е на деветия си живот. Не мога да й се нарадвам, че още диша (темата,  Лола-също).

# 147
  • Мнения: 2 829
paganе
добре дошла при нас Hug

# 148
  • Мнения: 25 895
В Гепи ме и онова другото, симпатяга ли беше, нещо такова. Кажи сега, регната ли там? Laughing

Там не съм. В Ол бг май бях по едно време, в някакъв животински подфорум. Не ме кефи подредбата там, тромаво ми е.

# 149
  • Мнения: 35
абе неща да ви рекламирам форуми за PHP програмиране и тем подобни глупусти, кво ще занимавам възвишените Ви умове с такива простотиики Grinning

Общи условия

Активация на акаунт