КГБ = Клуб на Готините Баби - 78 :)

  • 20 738
  • 449
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 755
      Добър вечер момичета!Прибрах се,изчетох всичко и се радвам ,че девите сме 4.
http://www.youtube.com/watch?v=WDroQidzJN0&feature=related

# 376
  • София
  • Мнения: 98
За сега май водиме newsm44, малко ми е неудобно но кажете нещо за хемороиди, ужаааас, от антибиотика дето го пих, запек и сега ooooh!

# 377
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Чак сега Бори ми отстъпи компа.
Моя не знам кога ще го оправят. Пак вируси!
Благодаря на всички, които ми се обадихте по тел., джиесема и на лични! Благодаря ви, и аз ви прегръщам и целувам!
Не съм чела много подробно това което сте писали, че е доста, но се чувствам като Хуба Буба- дъвкана, дъвкана, че..........
Искам само да знаете, наистина съм много докачлива, и докача ли се нападам, но в никакъв случай не съм лъжкиня- за втори път ми се казва, че не ми е мястото тук, не съм и злобна, аз се разбирам с всички- със зетьовете си, със сватовете си, със зълва си....... Мисля, че у всяко сърце има и нещо добро, но явно не е насочено към мен.
А срещата я предложих, не за да ви командвам, а защото си помислих, че може да измислим нещо преди Жабка да е заминала, хем да се видим, хем да и видим новата фигура, пък и на предната среща жената чак в дома си ни покани, а то какво си докарах до главата!
Това го приемете като вметка, нали и на осъдения се дава думата, понеже сега спите, си взех думата сама.
Не съм чела "избирателно", а "забравателно", така че, ПЪЛЕН НАПРЕД! Тури му пепел, сипи му вода.......
Имам да ви пиша едно много интересно нещо около мен, но след понеделник!
В събота и неделя е празника на квартала ни, дано да е хубаво времето, че ще е в парка.
ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА!


           newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 378
  • София
  • Мнения: 250
Добро утро момичета  Hug
Искам да ви почерпя, че моето момче днес става на цели 6 месеца (половин годинка) - малеее, кога мина това време  ooooh!
хапнете си за негово здраве  Heart Eyes

Първо закуската и кафето, разбира се newsm53







вижте го Митака в магазина  Joy http://images.dimitarpetrov.multiply.com/image/2/photos/20/400x4 … mp;nmid=244939171
Лек и усмихнат ден   Nature Sunny

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 06:33 от petya_

# 379
  • Мнения: 4
Добро утро.Петинка благодаря за почерпката.Да ти е живо и здраво слънцето .Митака да го гушнеш от мен.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Гутен сабахлен сладуркиииииии Hug Hug Hug Hug

                                                             

ПЕТЕНЦЕ ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ШЕСТМЕСЕЧНИЧЕТО!МНОГО УСМИВКИ НА ЛИЧИЦЕТО МУ ДА ИМА,ЗА ДА МУ СЕ РАДВАТЕ ОТ СЪРЦЕ.


 

                                                           

# 381
  • Мнения: 4
Момичета черпя.Днес моата дъщеря е рожденичка.

# 382
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро.

Танита, Heart Eyes  bouquet Hug Hug Hug.

Петинка,нагушкай го това слънчице от мен.
Дуня,дай всекиму такава радост като твоята.Радвай се сега на децата си,а после ще ни разказваш.

Мони,да ти е здрава и щастлива рожденничката.

Аз се включвам от тръстиката и Ви пожелавам лек,приятен и усмихнат ден.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МОНИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРЯ ТИ!

Върви по пътя на живота, обсипана с рози и цветя и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!


НАЗДРАВЕ .......

МОНИ ЗА ТЕБ ОТ СЪРЦЕ!   

# 384
  • Мнения: 2 030
Добро утро момичета !!! Hug Hug Hug

Петинка мерси за кафето и почерпката!
Да ти е живо и здраво синчето !

 
Мони - Честит рожден ден на дъщеря ти ! Нека е здрава и щастлива !!!


за тебе  

Танита - добре е ,че си писала !!!
На всички момичета - приятен ден !!! Hug Hug

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 08:46 от gabkata

# 385
  • Мнения: 549
Добро утро и от Варна.При нас е отново слънчево.
Петинка,благодаря за закуската и почерпката.Да ти е живо и здраво момчето.Много да ви радва.
Мони,честита ти рожденичка.Здраве и много сбъднати мечти и желая.

Лек ден на всички момичета.

# 386
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Лек и хубав петъчен ден , момичета!

Петя , да ти е жив и здрав Митака.
Ма как сте го снимали сладура , като квачка в полог е милото.

Мони , да е жива и здрава щерката.
Много щастие , любов и късмет.

Танче , радвам се , че се разписа и скоро да ти оправят компа.  Hug  bouquet  Hug

# 387
  • Мнения: 5 001
Пете,Честит Рожден Ден на Митака!Весело детство!

Това е за теб -



Монии,Честит Рожден Ден на дъщеря ти!!!Здраве,радост и успехи!


За теб -

# 388
  • Мнения: 5 001
Ха Добро утро сега..... Hug Hug Hug Hug



Я да ви питам нещо....Може да знаете как да постъпя....
Подложена съм на страшен тормоз от страна на съседите под мен...Всяка вечер влючват една скара на балкона и пекат рани неща.То няма лошо,обаче целия дим идва при мене и ме обгазява яко.....После не мога да заспя от миризма,а и не може да се проветри добре.А прането ми  ooooh! ooooh! ooooh! Пак трябва да го пера....Аз нямам пералня и пера всичко на ръка.....
Помолих ги поне да ме предупреждават кога ще я включват тая скара,та да затворя вратата на стаята....Предупредиха ме един път и после пак старата песен.....Не знам какво да правя.... Tired

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Моля  за зодиите на ЖАКИ,ТАНИТА ,ДОБИ,МЕРИ,МАРАБА,АРИТА,ДЕЛТА,ДЖУЧКА ,ЖЕЛЯЗНАТА ЛЕЙДИ,МЕЛЧЕТО,МАРКАТА.... newsm20

Общи условия

Активация на акаунт