Отзиви за детски градини - Варна

  • 202 223
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 4 586
Здравейте! Приети сме ЦДГ Теменужка-филиала на ул.Капитан Райчо. Ако може някой да изкаже мнения и впечатления за градината,госпожите и директорката ще съм ви благодарен.

Мисля, че има текучество на госпожи, защото директорката в тази градина се слави като голям цербер...

# 961
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Това и аз съм го чувала.

# 962
  • Мнения: 1
За ЦДГ 45 Пролет нищо хубаво не мога да кажа....




Не споделям мнението Ви. Изключително сме доволни от всичко в тази градина, особено от учителките. Ако на някого ще е полезна тази информация- ще се радвам.

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 16:12 от Tatti

# 963
  • Мнения: 1
Уважаема Gal_Glo, моите две деца са в Детска градина №45 "Пролет" гр. Варна (едното е набор 2009 за който споменавате). Менюто е разнообразно, такива помии каквито сте цитирала няма. Мога да споделя че базата е добра. Нямам лоши впечатления, учителките, директорката и целият персонал ми изглеждат страшно мили, децата ги обичат и се надявам и занапред да е така.

# 964
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте знае ли някой в район Приморски дали има свободни места за 1 група ?
Благодаря

# 965
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
здравейте знае ли някой в район Приморски дали има свободни места за 1 група ?
Благодаря

https://www.facebook.com/galabchevn?fref=ts

# 966
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте знае ли някой в район Приморски дали има свободни места за 1 група ?
Благодаря

https://www.facebook.com/galabchevn?fref=ts
Благодаря ви

# 967
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Детето ми е набор 2011 в Слънчева дъга,търся размяна за Ян Бибиян.При интерес моля пишете на лични.Благодаря.

# 968
  • Варна
  • Мнения: 932
Следващата година ни предстои прием в детска градина. Чудя се между "Ян Бибиян" и "Звездичка". Ще съм благодарна, ако някой сподели мнение за някоя от двете градини, още повече ако има по-голямо дете в 4та група, за да предостави информация за госпожите. Благодаря!

# 969
  • Мнения: 1 415
Моля за мнения за Крилатко.

# 970
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Незабравка е най-добрата градинка  Heart Eyes Големия е 3та група, а малкия догодина ще е първа група и вече съм си избрала най-страхотните госпижи! Има басейн и от втора група ходят на плуване.

# 971
  • Мнения: 31
Здравейте, за кандидастване в детска градина във Варна проверяват ли се здравните осигуровки и на единия или на двамата родители? Ако единият има неплатени какво се случва?

# 972
  • Мнения: 2 478
Документите ги подава само единият родител, на който се гледат здравните осигуровки, неплатени данъци, Трудов договор.

# 973
  • Мнения: 1 415
Неплатени данъци за коя година се гледат за 2016 или 2017? А нали не се гледаше трудов договор?

# 974
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Моля за мнения за Крилатко.
Здравейте,
Какво по-точно Ви интересува? Може да ми пишете въпросите си на ЛС.
Данъци за 2016 би трябвало да Ви искат.

Общи условия

Активация на акаунт