Какво харесват мъжете ...

  • 9 732
  • 206
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 92
viliko ,нямам никакъв дискомфорт или боцкане вследствие коламаската на долния етаж.Дори напротив.

# 136
  • Мнения: 1 081
Провокацията и изненадата, ок
това е половината от удоволствието - прелюдията ...
Аз имах предвид в самия секс  кое ви е любимо Crazy

Многото вторачване в детайли от типа, я два косъма са ми наболи тука, само може да подейства отблъскващо на който и да е мъж.  Laughing

Така е, дори 20 да са може изобщо да не му направят впечатление   Mr. Green

# 137
  • Мнения: 1 081
При проведена дискусия ми изникна следния въпрос :

Кой по-често започва първи с френската любов - мъжа или жената, и как ви харесва повече ?  Twisted Evil

# 138
  • Мнения: 7 947
Зависи, как дойде. Харесва ми всякак. Моя е заклет любител на френската. Аз като че ли по-малко.

# 139
  • Мнения: 92
И двамата я започваме.....почти едновременно Peace

# 140
  • Мнения: 6 945
Както дойде, но обикновенно аз.

# 141
  • Мнения: 2 448
Важното е да не е едновременно, че много мразя прословутата 69-ка.

# 142
  • Мнения: 3 641
И аз като Паси.Някак си се концентрирам върху моите действия и не успявам да се насладя на тези на партньора.

# 143
  • Мнения: 1 081
И аз като Паси.Някак си се концентрирам върху моите действия и не успявам да се насладя на тези на партньора.

Има нещо такова.
А и си е друго когато ти правят френска да седиш или лежиш Twisted Evil

# 144
  • Мнения: 156
изобщо не ми е проблем 69, даже с времето се научих да не спирам по време на своя оргазъм, което пък  по някакъв начин предизвиква партньорът ми да свърши точно тогава. казвал ми е, че и да иска, точно в този момент, не може да се удържи newsm78

# 145
  • Мнения: 6 945
Аз предпочитам по отделно. 69 от време на време за разнообразие.

# 146
  • Мнения: 92
изобщо не ми е проблем 69, даже с времето се научих да не спирам по време на своя оргазъм, което пък  по някакъв начин предизвиква партньорът ми да свърши точно тогава. казвал ми е, че и да иска, точно в този момент, не може да се удържи newsm78
PeaceХа сега ходи обяснявай на останалите,че е хубаво Wink

# 147
  • Мнения: 156
извинявай, Nobody`s Wife, но би ли обяснила на по-залупените (демк на мен) какво имаш предвид? Blush

# 148
  • Мнения: 92
извинявай, Nobody`s Wife, но би ли обяснила на по-залупените (демк на мен) какво имаш предвид? Blush
Че 69-ката също може да бъде толкова хубава,както и всичко останало в секса!

# 149
  • Мнения: 183
При проведена дискусия ми изникна следния въпрос :

Кой по-често започва първи с френската любов - мъжа или жената, и как ви харесва повече ?  Twisted Evil
Как дойде няма ред да си слагаме  Wink  Ми по гот е 68 а аз да имам да давам 1  Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт