Лунна диета 29.06.09 (понеделник) 14:28 - Първа четвърт

  • 3 619
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
и аз се отказах....днес както е тръгнало Whistling Whistling

Успех на другите.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 873
И аз.То именници днес,то чудо... Whistling

# 32
  • Мнения: 1
Аз ще се постарая да изкарам и този път, не съм гладна, въпреки МЦ-то .  newsm10
Успех на всички лунуващи  Hug  и весело празнуване на ИМЕНИЦИТЕ и празнуващите с тях!   Наздраве! Wine Glass
 Ще ви чакаме на пълнолуние. newsm53

# 33
  • Мнения: 1 142
Тези именни дни и мен ме провалиха #Cussing out.

# 34
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Здравейте и от мен,аз на 22.06 лунувах за първи път и изкарах 3-дневка!Свалих точно 2кг.
Днес обаче се премерих и съм си върнала 1 кг.Това нормално ли е,моля ви кажете,че днес съм започнала отново за 24ч.
Да знам дали да се мъча изобщо...! newsm78

# 35
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Е,никой не ми отговори,но както и да е!Щом издържах до сега,ще я изкарам до край.Успех на всички лунички!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро Утро Grinning
Нинката ми нормално е мисля да върнеш леко,
защото все пак повечето свалено е вода newsm78
Нека ме поправят момичетата които са по-наясно.
Иначе аз лично свалям до 1кг и го задържам Peace
Аз тоя път съм срам и позор нищо не направих Blush
Другия път си мятам тридневката и си я спазвам,
сега уж за 24ч ,а нищо не направих.

# 37
  • Мнения: 2 908
Вчера бях рожденничка...малко трудно щях да спазя диетата... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 142
Огнене стихия,на патерици да си жива и здрава.
Лунуването после.

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 10:08 от mimi72

# 39
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте и от мен,аз на 22.06 лунувах за първи път и изкарах 3-дневка!Свалих точно 2кг.
Днес обаче се премерих и съм си върнала 1 кг.Това нормално ли е,моля ви кажете,че днес съм започнала отново за 24ч.
Да знам дали да се мъча изобщо...! newsm78
Определено е нормално, както ти е обяснила Nedialka_81, по-голямата част от сваленото е вода. Но ако всяка седмица успяваш да сваляш трайно около килограм, това ще нормално и здравословно отслабване с траен ефект. Ако имаш да сваляш много, естествено в началото ще сваляш по повече. Както знаеш, последните килограми се махат най-трудно.
Идеята не е да се "мъчиш", а да свикнеш е режима и той да не ти тежи. Така резултатите са по-добри, защото и мозъкът ти работи за отслабването. Peace

Честито на ималите повод тези дни!  bouquet

ПС: И аз се провалих, но не много, просто хапнах малко на вечеря, така че не мисля, че ще е много фатално и няма да си разваля хубавия резултат от постите. Mr. Green

# 40
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Записвам се да лунувам следващия вторник, 7 юли.

# 41
  • Мнения: 564
Здравейте  Hug

Мъничко остана и аз този път издържах без грам глад  Rolling Eyes много странно, пих си водичка, фрешчета и се чувствам отлично  Peace

П.П. Да ви споделя едно вкусно и разнообразно фрешче от домат, вода и пресен босилек, това всичко в пасатора и става стршхотно!!!!!!!  chef

# 42
  • Мнения: 644
Чакам с нетърпение да стане вече 15 часа.... и да изям едно кис. мляко с трици.
За първи път се записвам, защото за първи път ще издържа....

А може ли да се пие айрян? Защото аз вчера пих.... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile

Аз не знам как се изчислява точно колко си свалил с диетата.
Вчера към 11 на обяд се премерих (63,5кг), после обядвах, от 14:28 започнах диетата с много течности и вечерта бях 64кг.
Днес сутринта към 6:30 бях 63,5. И сега след края на диетата съм 62,8.
В най-лошия случай съм минус 700г, в най-добрия минус 1,2кг.

Както и да е, важното е, че имаше успех Simple Smile
Мина изключително лесно, но сигурно, защото през цялото време имах много неща за правене и не остана време да се замисля, че ми се похапва  Embarassed Пих минерална вода, чай с подсладител, както и Cola Light и Sprite Zero. Интересното е, че сега не съм супер гладна. Правя си риба на фурна и продължавам да се боря с килограмите Simple Smile

Надявам се, че и при вас има минусчета, а за тези, които още се чудят, както самата аз до скоро, да пробват или не - давайте, има резултат  Peace

# 44
  • Сф
  • Мнения: 1
И аз да се похваля - успях! Изкарах само с минерална водичка. Не било толкова трудно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт