Гоблени 60

  • 50 070
  • 323
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 618
rea1 , добре дошла Simple Smile
Преди да прочета тази тема и аз незнаех че има интересни неща за шиене. Незнам как да те посъветвам, ако искаш опитай някой гоблен на Ланарте. В момента дори имат намаление. Но те се шият с кръстче. Жените в магазина са много любезни и дори ще ти го започнат и ще ти покажат.
http://www.axioma.3clab.com/

# 61
  • Мнения: 2 933
 rea1,
добре дошла:)
Какво предпочиташ да шиеш?
Какво ти харесва да видиш закачено на стената в твоя дом имам предвид:)
И ще експериментираш ли с различнни бодове или искаш да се придържаш само към стандартния , гобленов?

# 62
  • Мнения: 24
ами нямам предпочитания. Не мога да си представя да закача нещо на стената, малко ми се вижда демоде. Но пък самия процес на шиенето много ме увлича, да видя завършена някаква част от картинката, да напредвам. А и е много разтоварващо за мен.
destini, тези май не се шият целите, остава ли някаква част неушита панама, така ми изглежда на картинките. Къде е ударението на това Ланарте? Инак цените явно пък са доста атрактивни. Но се чудя дали няма да го ушия много бързо. Кръстчета не съм шила, но всъщност Малката фрегата съм я шила като основата на кръстчето (точно както върху него трябва да се мине в другата посока). Хипатия, ще експериметирам, разбира се, нали това е тръпката. Ама оказа се, че аз още не съм шила стандартния гобленов бод де  Blush

# 63
  • София
  • Мнения: 618
погледни на 1 стр. има албуми на повечето момичета, може нещо да си харесаш. гоблените Ланарте на повечето от тях не се шие всичко.

# 64
  • Мнения: 2 933
тогава не ший стандартния гобленов бод:))
Предлагам нещо, което да предизвика авантюристичния ти дух Mr. Green
Това, на Дименшън е , американска фирма.



Поръчах този комплект преди време, разпределих и конците/ което малко обърква тези, които за пръв път се сблъскват с тези комплектовки/
и после го оставих незапочнат, защото поръчах и друг, и следващ Simple Smile))
Ако ти харесва ти го давам. Ако не , не знам какво да предложа:)
И имай предвид, че с този дизайн се гмуркаш директно в океана:)))

# 65
  • София
  • Мнения: 799
Хипатия даваш или продаваш?
Че ако го даваш може и аз да се подредя Simple Smile

# 66
  • Мнения: 643
 smile3544

Това е трудно за начинаещи, според мен трябва с нещо по-малко да започне , може и на същата фирма.
Както си реши Риа , де

# 67
  • Мнения: 146
Момичета здравейте! Hug Имам рожден ден днес и благодаря на всички за поздравленията на лични! Страхотно се радвам че открих темата, научавам всеки ден нови неща от вас. И най-важното много съм щастлива от чудесният подарък който получих от всички вас! Показах го веднага като го получих за това днес няма да пускам снимка понеже е голяма да не товаря излишно. Снимки не се научих да намалям за това една виртуална почерпа за всичи вас и много настроение! Подаръкът съм го започнала естествено, но е рано за показване още.

# 68
  • София
  • Мнения: 618
Татянка, мислех за теб още сутринта, ама нали съм умна не се сещам че има ЛС та да ги ползвам Mr. Green Да си жива и здрава  bouquetА кое започна от двете?

# 69
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета!
tatianka, честит рожден ден!
Днес искам да ви попитам за схемата на един гоблен. "Есенно езеро"- елипса в оранжево. Схемата ми е доста стара и на места не се вижда добре. Някоя от вас може ли да ми помогне със схема? Ще съм ви много благодарна! Имам още няколко часа и после тръгвам на път, ако не успея да пиша днес, ще пиша веднага като се върна.
 

# 70
  • Мнения: 146
Голямото естествено.  Joy Joy
Очите на лакомията са големи... hahaha hahaha

eli_nik, destini, ina.,  благодаря

# 71
  • Мнения: 2 933
eli_nik,
имам я преработенас Паттерн макер.
Да ти я дам така ли или да я направя в графичен или pdf файл?

# 72
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 371
Здравейте,
...Сега искам да започна нов гоблен. Разгледах на първа страница инормацията - толкова е много, че се ошашках. Може ли някой да ми даде съвет какво да шия сега, от къде да си го купя, дали отделно да си взема конци... И пак да кажа, аз съм упорита, ще ми се да е нещо разнообразно, да не е прекалесно лесно, по-добре да е по-трудно от нивото ми. И съм ентусиаст

Здравей  Hug и добре дошла!

само като идея, имаш бебче, уший му гобленче за раждането, с име, дата, ако искаш и час, кг. ...

има много красиви и весели като това

http://picasaweb.google.lt/dalmantin/Metrikai#5251713707036511746


а може да започнеш едно метърче с животинки или феи така когато порасте малкото бебче ще има на какво да се мерите и да си отбелязвате  Peace



или часовниче за детската стая
http://picasaweb.google.com/Carmen534.2/RelojesPuntoDeCruz#

бавно пиша  Tired ще чета след малко

# 73
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 371
Днес искам да ви попитам за схемата на един гоблен. "Есенно езеро"- елипса в оранжево. Схемата ми е доста стара и на места не се вижда добре. Някоя от вас може ли да ми помогне със схема? Ще съм ви много благодарна! Имам още няколко часа и после тръгвам на път, ако не успея да пиша днес, ще пиша веднага като се върна.
 


 Thinking кое от двете?



татянка -   bouquet  bouquet

 Blush любопитна съм шЪ знаЙШ  Hug

# 74
  • Мнения: 186
Здравей, Хипатия. Благодаря за бързия отговор. Което прецениш, че мога да изтегля без да се затрудня, че още много неща не са ми ясни Embarassed
Здравей, Goody. Имам предвид втория гоблен, който е само в оранжево.

Общи условия

Активация на акаунт