КГБ = Клуб на Готините Баби - 81:)

  • 19 079
  • 436
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 025
Зиче - ще дойде и нашето време - още 1  месец му ез ора Grinning Grinning Grinning newsm78 newsm78
Моите домашни замислят за утре някакъв пикник по Тунджа - имало плаж и  дебели сенки,но аз категорично отказах да ходя с тях
Ще си стоя в къщи  и ще се прегръщаме с климатика Joy Joy Joy


# 376
  • Мнения: 7 474
             Ей,стига срещу топлото,че като дойде баба ти Зима ще ви питам тогава на студ и с огромни сметки за топличкото,а сега ви е безплатно! Joy Joy Joy

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДИЙКА АЗ СЪМ ДОБРЕ С ПАРНОТО  Peace Mr. Green Да си го държат това безплатно топло  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Плащала съм най много и с топлата вода заедно 65 лв  Mr. Green Mr. Green Тъй че сега ми е по скъпо да съм на климатик и да плащам ток ... Mr. Green  
Всеки си има любим сезон моя е ПРОЛЕТА И ЗИМАТА  smile3534 smile3534 Mr. Green Joy Joy Joy
Хайде изчезвам за кухнята

# 378
  • Видин
  • Мнения: 961
Дзак! Mr. Green
Как сте, дами! Hug
Аз издържам на топло, ама чак пък толкоз и на мен много ми дойде Crazy
Зимата не я долюбвам баш Flutter

Стойте на сянка  в тези жеги и пийте студено чайче Flutter
Аз днес съм на праскови, нищо не ми се яде в тази жега.

Зиче, пирятно готвене!  chef

Хубав и прохладен ден на всички! Hug


Ето тук да можехме да се изкъпем... Grinning

# 379
  • Мнения: 221
Това ЧЕЗ са голяма беля,  newsm78 на ден по 5 пъти спират тока, преди малко пак нямаше.  newsm78
Зиче, говорих с дъщерята, от снощи не е вдигала Т, мисля че се оправя.  Peace В тази горещина....далече ли е кухнята?  newsm78 Или аз не съм разбрала правилно? newsm78
Като става въпрос за сезони, аз обичам пролетта и лятото. Есента ме потиска, а зимата я харесвам, когото вали кротко, да не духа и вее.  Laughing

Жаки, ти с ново аватарче. Супер е.  Peace Това да не си ти на него?  newsm78 И местенцето за къпане е прекрасно. С това водопадче... Peace

За да си дооправя главата, изчезвам да боядисвам.  Wink До после... Hug Hug Hug Hug Hug

# 380
  • Видин
  • Мнения: 961
Джейда, браво на детенце!Дано е отминало всичко вече Hug
Какво боядисваш ти? Flutter

На аватарчето съм аз миналата година на морето на плажа на Констатин и Елена Grinning

Зичето писала, че отива за кухнята, аз прочето в кухнята и реших, че ще готви Joy
Ей ама съм заплес hahaha

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАКИ ОХ ЧЕ ПРОХЛАДЕН ВОДОПАДДДДД Hug Hug Party Party
за кухнята на Здравко бях Joy Joy Joy  ама такава жега е че не се диша направо малееееее какво ще правим незнам  ooooh! ooooh!
Страшно ти е аватарчето Жаки много си секси  Hug Hug Hug
Поздрави Данчо от нас и пийте по една студена биричка от нас. cheers beer


Джейда радвам се че вече е добре детенце  Hug Hug 
Кухнята е наблизо ама аз ходих и до супер маркета да пазаря и направо се изкилих с три чанти и Здравун докато се прибера... ooooh!

# 382
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Добър горещ ден и от мен.
Ние сутринта изкарахме един трудоден.Възрастен братовчед на Тошо има 4 реда дръвчета-праскови от селската прасковена градина,та ходихме рано-рано да помагаме в брането. Толкова приятна работа не съм вършила скоро! Дръвчетата ниски,а прасковите  - грамадни! Така че, Жаки и аз днес съм на праскови! Прибрахме се към 9 и тъкмо да влезем,на Тодор му звъни телефона: 3 кашона не ги приели,защото били по-дребни,да отиде да ги вземе.Та сега довечера ще видим какво да ги правим.Компоти имам още от миналата година.Може да заредя малко за конфитюр,а другите ще отидат в бидона за ракия. Само дето трябва да се очистят от костилките. Но това-довечера на по-хладното! Сега ще почивам (при водопада),а надвечер ще му мисля!
От сезоните обичам пролетта и лятото. Топлото ми понася добре на кокалите  Joy Joy Joy А след морето направо съм подновена! Като се уморя може да прескоча до Варна с лечебна цел!Аз съм за ето тук:

# 383
  • Мнения: 7 474
                     Аз пък си обичам лятото!Нали съм родена през него и явно си ми е в кръвта  Laughing Обичам и другите сезони и не мога да кажа кой ми е най-любим,но на топло държа повече от колкото на студено и то защото мразя да съм навлечена с дебели дрехи,а не заради самото студено.
                     Зареждам четата да спи! Laughing Ран го мушнах в неговата стая и той сам си заспива след малко,а деди отиде да пусне един душ на Неда,че да я приспим по-бързо.При нея церемонията е доста по-дълга и сложна,ама към 13.30 мисля да сме приключили с приспиването. Laughing Любчо вчера вдигна Т и сега е паника дали не е от ваксината .Аз си мисля ,че е понастинал,ама какво да кажеш не съм лекар,а лекарките три на брой  дето го водиха при тях казаха три различни неща!Да не говоря,че едната е предписала лекарства,които не се дават при поставената от нея диагноза.Здравеопазване слънце!
                     Ей,стига с тези праскови,че се олигавах цялата.Това е любимия ми плод и грейпфрукта.Само,че купих едни от пазара и те направо като пластмасови.Гадни! Sick А навремето ходехме на Гаврилово на бригади и колко праскови съм набрала и изяла , но само тогава съм яла праскова от градина.Иначе все от пазара и не винаги са хубави.Като прочетох как Янка ги сипва в казана за ракия и чак ми призля! Laughing Ама така е ,за който си няма село!

# 384
  • Видин
  • Мнения: 961
Янеее, тази бистра вода дето си я турнала скачам през монитора в нея Joy Joy Joy
Нашите праскови ни ги донесе един клиент.Нали сме "Фонд Земеделие" и има човека проект при нас с прасковена градина.
Вчера донесе 5 касетки и сега всички ядем праскови Mr. Green

Дидка, да теб:




Зиче, ще предам поздравите, а биричката няма да я подминем в никакъв случай Wink Hug

# 385
  • Мнения: 7 474
                         Жаки,разби ме! Naughty Пращам дедито да търси праскови за да не ти тежа на съвестта като припадна! Laughing

# 386
  • Видин
  • Мнения: 961
Малеее, ooooh!  не го пращай човека в тази жега, че ще вземе и той да припадне и после ще ти тежи на съвестта

# 387
  • Мнения: 77
Здравейте! Здравейте!
И аз най-обичам лятото - море, плаж, "шортчки, презрамки"/това е пак наш лаф, с история/, а зимата- парно, печки, радиатори, шалове, ръкавици, ботуши! Уф! Ако може времето да е каквото е от Май до Октомври- цена няма да има!
Отдавана не съм писала, но от задачи няма време.
Но пък доста работа свърших.
Пак се разправях с Общината, и като че ли няма да е последно, още ще ме тормозят!
Да ви се похваля, след две седмично търчане  подадох документи за пенсиониране, вече чакам парата!
В сряда направихме "освещение" на беседката в двора макар и с половината от домочадието. Предстои ни и втори път, но с другата половина. Дядо Стефчо се прояви като Главен готвач, приготви два килограма филе от пангасиус, и кюфтета на скара. Не бях яла такава риба, много е вкусна.
Вчера си купих бански от две части, че моя е цял и малко да захлади уж ще ходя на плаж! Дано не ме мързи!
Янче, страхотни сте на снимките, и тена ви си личи!
Шпунц, Елинка-манекенка е прекрасна!
Айша, как го оправяш това племе, голям цирк са!
Яге, много обичам мекици, питки, палачинки, .... фен съм на всичко което е от тесто!
Бори снощи се прибра от лагер, много е доволен. Утре чакаме Миша да си дойде.
За да не пропусна някого- на всички, които са имали празници ЧЕСТИТО! ЖИВИ, ЗДРАВИ, ПРАВИ И ОБИЧАНИ!
Приятен ден!

# 388
  • Мнения: 5 001
кО праЙте бе сладури???  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Искам и аз да се топна в прозрачната водичка  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

хи-хи-хи...Оффффф,мноУ горещо бееее.Ужас!


Аз се занимавам да си правя тема в Любимите рецепти,че ми изядоха главата да ми пишат на ЛС разни хора...направи си тема,та направи.....Почнах я най-накрая....Да видим .... hahaha hahaha hahaha

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Приспах всичките барабар с дедко и аз на компа  Joy Joy
Пуснах мобилния климатик  оня ден си го купихме ,че нямаме място за стенен  климатик в къщи ,пък и не ми позволяват да стоя на климатици заради костите и бъбреците. Mr. Green
За сега съм доволна зареждам я с лед и духа екстра  Hug
ето го  какво преставлява но дизайна му е малко по различен


Мастерче да помагам за темата казвай какво да търся и да ти ги пращам  Hug

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 15:06 от ЗИЧЕ

Общи условия

Активация на акаунт