Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 62 281
  • 761
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 164
Съкровище, честито   bouquet Да ви е жив и здрав малкият юнак! Оня ден си мислех за теб  Hug

Писмото на Емма за Дядо Коледа вече е изпълнено  Laughing. Тази година е скромна с желанията си - ще получи калинката Дейзи, която рисува, Twilight ponies и двете енциклопедии на Larousse. На бабите ще им забраня да купуват каквото и да било. Така сме се заринали вкъщи, стаята й прилича на детски магазин  ooooh!. И, естествено, с нищо не си играе  Confused.

И да се изфукам - Емма вече може да чете  Flutter

# 676
  • Мнения: 3 698
Ели, направо се чудя дали да ти копирам поста и да пиша отдолу "и при нас така"  Joy
Ама все пак има минимални разлики, калинката някак я е пропуснала Лора Whistling, Twilight ponies обаче и тя ги иска, енциклопедиите които имаме за момента още са й интересни, но ще съм ти благодарна за отзиви за тези на които сте се спрели. С играчките  ooooh! , наблягаме на по-дребничките, от бабите ние купихме, от едната пепеляшка, от другата Ариел, от сестра ми Бел и новото модно Барби , ама тя и кукленската къща поотесня  Crazy , от нас разни неща на Братс и издирваме едно специално коте с вълшебен памперс и коронка. В общи линии това е. Браво на Емма за четенето, сигурна съм ,че тя самата е много горда от себе си  Hug .Лора също чете и пише вече, бързичко схващат на тази възраст, но с писмото до дядо Коледа още се бавим, следобед трябва да я хване вече да му напише, че както постоянно си мени решенията ... Mr. Green
Като й казахме, че ще става кака заяви, че това е мечтата й и не иска нищо повече за подарък  Heart Eyes ...обаче после започна все пак да споменава разни играчки  Laughing , все пак съм доволна, че се отървахме от желанието да си има живо пони  #Crazy .

# 677
  • Мнения: 1 006
Гале, Сети, честито! Много се умилих! Пожелавам ви здраве и много щастие! Heart Eyes

Гале, една от най-любимите ми приятелки роди в Окръжна в петък също момченце. Ти къде ражда? Как кръсти юнака? Как се чувстваш? Разказвааай! Hug

Четвъртък, във ВМИ, щото както в 19.10 питах къде в нета мога да намеря брояч за контракциите, в 20.00 вече звънях на мъжа ми спешно да се прибират с каката от тренировка, в 21.00 вече имах бебе до себе си!!! Shocked Rolling Eyes Crazy
 Crazy EmbarassedРодих 100% естествено нормално и много натурално, щото нямаше време за каквото и да е - за 10 минути!!! После шев за около 30 минути и съм готова.
 bowuuМалкия великан Александър тежеше 4270 гр и е "висок" 52 см.

# 678
  • Мнения: 1 072
Да е жив и здрав Александър!  bouquet Всеки му такова раждане  Praynig То и моето беше такова - явно вторият път е бая по-лесно Laughing

# 679
  • София, център
  • Мнения: 3 455

 Малкия великан Александър тежеше 4270 гр и е "висок" 52 см.


Лелелелеле, да сте живи и здрави!

# 680
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Гале, радвам се, че е минало скоростно и безпроблемно Simple Smile Много е удобно кърмачето да е отгледано и пораснало в корема Laughing Сега се присетих на изписването с Васил как акушерката, докато се опитваше да го облече, викаше: "Ами, тези дрехи са му тесни на детето". Joy Бях взела дрехи за новородено...  Whistling

# 681
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Гале, браво на вас Simple Smile

И моето второ раждане беше много лесно и бързо. Ама и Гого беше доста по-малък от батко си Laughing

# 682
  • Мнения: 3 698
...Малкия великан Александър тежеше 4270 гр и е "висок" 52 см...
Впечатляващи мерки, да ви е жив и здрав сладура, а ти си герой, бързо възстановяване  Hug !

Харесват ми разказите за бързо раждане  Laughing , само се чудя както съм се насочила към Токуда, колко ли дни предварително трябва да се пренесем в София, че да стане..., ама ми е рано да го мисля  Whistling , вие продължавайте да споделяте колко бързо и лесно се раждат вторите деца  Grinning Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 11 707
Сети факт е,че второто раждане е по-бързо и лесно.Аз не вярвах напълно докато не ми се случи...
Към 8.25 ме вкараха за преглед и процедури.След това нямах ориентация за времето поради разбираеми причини.В 9.17 родих.
Наистина ще е бързо и лесно,само придвижването Ви до София как ще стане,но сигурно ще го измислите и това. Hug

# 684
  • Мнения: 1 072
Сети, аз като ти сметнах лентичката май овне като моята щерка ще е Wink Много е луда, да знаеш Twisted Evil
За идването в София - можеш и по-рано да дойдеш, да скитосваш по моловете или в парковете, но да си по-близо до болницата... то времето ще покаже, де, но и самото по-дълго пътуване в последния месец май не е много препоръчително (май пак се минаваше през дупките Перник-Радомир за вас)

# 685
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Имаме си вече първо паднало зъбче. Гого получи обещаната книжка по повода. Легна и ще чака феичката Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 072
ЕлиТ, честито ви първо паднало зъбче!! Да не забравите паричка от феята Wink На Марк му бяхме сложили юбилейни 50 ст. с Кирил и Методий и той беше много горд от "специалната" паричка Laughing Laughing
На Марк вече му е порастнал първият постоянен зъб до половината, а втори се клати. Обаче, на приятелката му паднаха 2 отгоре и вече половин година нищо не излиза на тяхно място Shocked

# 687
  • София
  • Мнения: 11 707
ЕлиТ честито Ви първо паднало зъбче!
Ние още сме далеч от постоянните зъби или поне аз така си мисля.
За сметка на това си имаме един умъртвен зъб в резултат на удар.  Cry

Леле колко взе да напредва тази тема,направо човек да се замисли за коледно заглавие.Този път може и да не се списва чак до лятото.

# 688
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
то с толкова хубави новини Simple Smile

и аз си мислех, че сме далеч още, Али. изненада ме.
това е зъбчето, което беше изкъртил на 10месечна възраст и зъболекарите закрепиха. издържа 5 години почти Crazy

Таня, споко, ще пораснат, няма къде да идат.

# 689
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Добро утро! Simple Smile
Сети, сега се грижи за себе си - мързелувай, пазарувай и празнувай Simple Smile Hug Наслаждавай се на бременността! Heart Eyes
Хот, поздравления за четящата красавица ... все се каня да видя във фейса колко е пораснала и все не ми достига пустото време. Живот и здраве, решила съм да си подаря един ден само за разглеждане на снимки  Wink
За зъбчетата - зъболекарката каза, че на Васил до Коледа щяли да започват да падат ... млечните се поотдалечили едно от друго и се подготвяли Laughing
Честити зъбчета на Марк, Гого и на другите, които пропускам! Да са им здрави, бели и най-вече да си стоят на мястото (никакви избивания  Naughty) постоянните зъбки!
Весел и усмихнат ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт