Овулация времетраене 12 часа?

  • 12 400
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 453
Благодаря   bouquet

# 61
  • Мнения: 104
Успех на всички ни   bouquet

# 62
  • Мнения: 104
Забравих да попитам и още нещо...нужно ли е да си пазя лентичките от тестовете за овулация? Аз ги "колекционирам" така старателно на бюфета в банята...а май не е необходимо?  newsm78

# 63
  • Мнения: 2 453
Май е добре да ги пазиш, за да можеш да сравняваш.

# 64
  • Мнения: 104
Ще ги запазя тогава Simple Smile Дано да не ми се наложи много месеци да правя сравнения де... Praynig

# 65
  • Мнения: 104
Ооох момичета не знам какво става пак...шестата и седмата поред ленти за отриване на овуто бяха с по-бледи чертички,а осмата и деветата отново две ярки еднакви на цвяяяят  newsm78 Ох не знам какво става вече...днес ми е 19 ден от цикъла,то дефакто вече е почти невъзможно да имам ову,но.....тестовете до сега ми скриват граматиката....какво може да е това?????

# 66
  • Мнения: 348
Doll много странно. Аз от първия отрицателен натам не съм мерила. Ти засече ли цервикалната слуз? Как си с болките в корема и в гърдите? В някоя от темите четох, че теста за овулация може да засече бременност.

# 67
  • Мнения: 104
Ти пък?????Ами как- по принцип гърдите започват да ме болят веднага след овуто,сега трябва да ми дойде на 17-ти,но все още нямам нито болки в гърдите,нито предменструални. Само усетих,че между 12-14 ден на цикъла от време на време имах придърпвания в яйчниците. Това е....ама тези ленти така и не показаха една черта и просто след втората опаковка ги спрях....не ми се мери вече,а и то кажи-речи ще ми дива вече,аз още овулации да меря  LaughingТака че.....ще си чакам и това е...ама мн странно,как все на мен ми се случват коцузи беее..... Crossing ArmsПък и на 21-ви юли си ми дойде- вярно,че беше доста по-оскъдно.едно кафеникаво и трая 3 дни,ама си имах болки като ми дойде,гърдите си ме боляха,после минаха...не мога да се съмнявам за нещо необикновено... newsm78Но все пак съм мн озадачена...

# 68
  • Мнения: 1 152
Doll, чела съм, че понякога при ПКЯ ову тестовете могат да показват по-дълго време + резултат.
Дано просто да си случила на дефектни тестове или да е така както казва Jupeto.
Стискам палци да има скоро хубава новинка  Hug

# 69
  • Мнения: 104
Ама мила,и двата теста ли да са били некачетсвени,не вярвам... newsm78 И 10 дни да имаш по две лентииии мн странно. И грам не мога да допусна,че съм бременна- нееее, абсурд. Не ми се вярва. Само ще ме е яд,че пак не съм улучила и няма да е станало нищо,ама.... Tired

# 70
  • Мнения: 348
Doll, я си направи един тест за бременност, че с това кафеникаво течение миналия месец може вече да си във втория месец  baby_neutral

# 71
  • Мнения: 104
Хахахахаха,мила....не вярвам и не ми се ще да правя тестове дни преди датата на цикъла ми...ще се филмирам така  Embarassedпък и сватбата ми беше на 20 юни и преди това 5 дни пих хапчета за задържане,че трябваше да ми дойде баш на сватбения ден, и си помислих,че се дължи на това..понеже предният месец ми тече ужасно много и следващия бе по-слабо...ама го изкарах само с тампони и не можах да проследя точно какво се случваше. Все пак ще чакам 17-ти- датата на цикъла иииии.....ще се надявам де  PraynigАма мислите ли,че само на мен тези тестове за ову може да не ми показват правилно?

# 72
  • Мнения: 305
Здравейте и дано Богородица ни донесе най-желаната мечта! Да ви споделя, че при мен се случва същата история с Clear Ovu тестовете. Направо се побърках.....За първи път този месец се хванах така постоянно да ги правя. Вече 6 дни са си с по две чертички. Мисля, така като ги гледам, дзверя и опитвам да ги анализирам  #Crazy на 12 и 13 август са по-червени тестовите чертички......Вече мислех, че нещо ми има - цяла седмица овулация не е ли ненормално.......Имам чувството, че тия тестове не са много добри. Какви са тия глупости с тия по-бледи, по-силни чертички......Веднъж, два пъти съм ползвала едни други, които са малко скъпички и ти се усмихват при засечена овулация и са намусени при отрицателни.....Май ще взема да се прежаля и да си ги купя тях другият месец и да се приключи с това чудене......Абе, дано да не ми се налага..... Praynig Praynig Praynig.....ама на тези нещо не им вярвам......

# 73
  • Мнения: 2 617
Йоси, не си цяла седмица в овулация, разбира се! Wink

Когато видиш наистина положителен тест, ще разбереш разликата. (Което пък ще значи, че овуто ПРЕДСТОИ в близките 24-48 часа.)
Аз също имах оплаквания от Клиър ову, бях по-доволна от Овю, обаче този месец са недвусмислени резултатите точно с Клиър ову (само тях ги имаше в момента в аптеката). Друг е въпросът, че смятам да ги зарежа, тъй като установих, че овуто ми варира с не повече от два-три дни, което ще рече, че при редовен секс в този период (което не значи непременно ежедневен) шансовете са много големи. Че иначе и с тестове, и без тестове, все тая.

 Hug

# 74
  • Мнения: 305
caritasche , благодаря ти мила Hug Hug Hug, но смятам ако пак се изследвам другият месец да си купя нещо по-добро. По принцип веднъж ми е засичана уволацията от лекар към 11-12 ден, но пък забременях на 19 ден, засичала съм я и с тестове (друг вид) на 14 ден, така че както изглежда ми се мести, за това този месец реших да се захвана здравата да я хвана.......и попаднах в този лабиринт на чертичките. Малко се попритесних да не би да ми има нещо ново........ама яяяяя да отхвърлям подобни мисли - те са вредни!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт