МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 23, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 23 823
  • 448
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 13 512
Не, няма да има трети сезон и не са го давали в Турция. Нито по Show, нито по GO.
Спрете вече с този трети сезон.

# 361
  • Мнения: 106
а и не е нужно да има трети сезон. филмът е абсолютно завършен за мен.
ББсега отново гледах последните кадри на филма. завършва с настъпване на утрото и летящите над морето птици. чак сега ми просветна. всъщност единствено в смъртта си кенан намира свободата си и мир за неспокойната си душа. настъпващото уутро, леко вълнуващото се море и кръжащите над него птици. това  символиката. напълно логичен край. и в никакъв случай трагичен. в смъртта си кенан намира щастието си.

# 362
  • Мнения: 13 512
а и не е нужно да има трети сезон. филмът е абсолютно завършен за мен.
ББсега отново гледах последните кадри на филма. завършва с настъпване на утрото и летящите над морето птици. чак сега ми просветна. всъщност единствено в смъртта си кенан намира свободата си и мир за неспокойната си душа. настъпващото уутро, леко вълнуващото се море и кръжащите над него птици. това  символиката. напълно логичен край. и в никакъв случай трагичен. в смъртта си кенан намира щастието си.
newsm10 newsm10

# 363
  • Мнения: 0
А знаете ли кога е това с Джемил и Нимет?Моля дайте линк ако знаете.

# 364
  • Мнения: 1 064
Мисля, че това е 59 епизод. Него единствен не съм гледала - не успях да го намеря. Свален е от турските сайтове, в които е целият сериал.
Май го има в Rapidshare, но доставчикът, на който съм в момента, не ми разрешава достъп, така че не мога дори да проверя съществуват ли файловете.

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 14:35 от B l a n k a

# 365
  • Мнения: 3 294
А момичета , има ли превод на целия последен епизод ?  newsm78

# 366
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Моята класация за антипатия:
1. Джавидан
2. леля и
3. Макбуле
 ooooh!

отивам да слагам кафето, че след малко започва, то цял ритуал при мен hahaha

# 367
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Моята класация за антипатия:
1. Джавидан
2. леля и
3. Макбуле
 ooooh!
и аз бих ги подредила така  ooooh! ooooh! ooooh!

# 368
  • Мнения: 4
Момичета ще ми дадете ли линк към епизода в който Джемил е пиян и се опитва да целува Ламия ето тук го видях:
http://www.youtube.com/watch?v=7SO2XY23hfg&feature=related
А и също линк към Джемил и Нимет където той спи с нея ако мога така да се изразя.иначе да ще има 3-ти сезон така ми каза една прияткелка която живее в Турция,и го е гледала по телезивия show.Там всичко се подрежда.Но моля ви много м и стана интересно да видя това с Нимет и това което ви помолих.Мерси много и приятно гледане на филмите. Stuck Out Tongue

ББ Аз никъде не видях Джемил да се опитва да целува Ламия. Да, той иска взаимност, да я хване за ръка, понякога я е молил за това, но никога насила не се е опитвал да я целува - опитва се да спазва предварителното им споразумение. Пък и тя винаги само това си знае: "Моля ви, г-н Джемил"  Simple Smile Доколкото мога да се ориентирам може би питаш за тази сцена:  http://www.youtube.com/watch?v=1nwKyGi9MfY&feature=related

ББ   А за Нимет и Джемил сцената е в 60 еп. Ако искаш там я потърси. Аз за по-бързо намерих това: http://www.youtube.com/watch?v=34pF6_Ld_bU&feature=related

И какво означава, че  в "третия сезон" всичко се подрежда?  Wink

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 15:23 от buba_bs

# 369
  • Мнения: 52
НАДИК- и аз така като теб кафето,дето да спи и аз на линия  Simple Smile

# 370
  • Мнения: 2 123
хайде дами, слагайте турското кафе и се настанявайте на меките диванчета!

//Между другото да им имам интериора на турците!!! Направо съм страхотно впечатлена от вкуса, с който са обзаведени повечето домове, офиси и т.н. във филма /в Сълзи над Босфора, който понякога попоглеждам, също е много красиво всичко/

# 371
  • София
  • Мнения: 263
http://vbox7.com/play:535459d8#commentTop
Момичета,това да не е Мелек?Сигурно филма ще има продължение...
Не знам дали е за ББ- но-
Айде пак ред сълзи, ред сополи! Щом няма да има продължение- това какво е? Не е Мелек- значи?

Моята класация за антипатия:
1.Джавидан
2.Джавидан
3.Джавидан

Уф, ако не завали, аз в 4 трябва да излизам Confused


# 372
  • Мнения: 122
ламия каква мадама е станала  Whistling
а като даваха от първите епизоди там на плажа как изглежда ......

# 373
  • Мнения: 13 512
http://vbox7.com/play:535459d8#commentTop
Момичета,това да не е Мелек?Сигурно филма ще има продължение...
Не знам дали е за ББ- но-
Айде пак ред сълзи, ред сополи! Щом няма да има продължение- това какво е? Не е Мелек- значи?
Вече взех да се забавлявам. Във всяка тема някой казва от сигурен източник, че ще има трети сезон и друг изважда този клип. Значи, дотук поне 20 пъти е коментирано че НЯМА ДА ИМА ТРЕТИ СЕЗОН НА ФИЛМА!
 Joy Joy Joy

# 374
  • Мнения: 118
Какво се оказа Кенанчо спонсорирал Джавидан, а тука се разправяше че е обратно, че той бил с нея заради пари.На тоя Намък не му дойде и на него акъла да я остай тая Джавидан и че тя се го използва  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт