Програма на Paul Mckenna, действаща на подсъзнателно ниво.

  • 2 125
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 078
Привет. Grinning
Оня ден дна клиентка в салона разказа, че има на телефона си и слуша от известно време програмата и отслабнала с 6 кг без да прави нещо специално - просто била спряла кроасаните, които купувала всеки божи ден, т.к. по никакъв начин не могла, а и не искала да се отказва от тях.
Програмата действа на подсъзнателно ниво, т.к. слушайки я, заспиваш или поне се отпускаш. А е известно вече, че мозъкът на човек, който заспива, но още не е вдълбок сън, забавя излъчваните (или каквото прави там Mr. Green) вълни и човекът се намира в тъй наречено ниво Алфа (това съм го чела и чула в един курс за внушение на подсъзнателно ниво), а точо тогава най-много се влияе от внушението. От слушалките се чува доста приятен мъжки глас, който ти казва как се отпускаш и бла-бла, да си представиш желаемото тегло и визията като цяло, после да се пренесеш в това тяло, да започваш да се пренасочваш към здравословната храна, да мислиш позитивно и всякакви такива подобни, които ние знаем, но не сме в състояние да се накараме да се заобичаме каквито сме, за да действаме после изцяло в нашата полза. Защото, когато мразиш своя външен вид, каквото и да правиш после, все ще си казваш "Ама аз така и така съм си такъв, каквото и да правя няма смисъл" и разни др. подобни.
Всъщност, идеята е не да отслабнеш без да правиш нищо, а посредством внушение да почнеш да се храниш здравословно и да водиш активен начин на живот. Защото всяко такова действие от наша страна все пакизисква силна воля, а не всеки е способенда бъде силен.
Та така... в салона започна великото прехвърляне от телефон на телефон въпросната програма. Снощи се разтърсих за слушалките, мъжа ми ме попита да отслабвам ли отивам Mr. Green На сутринта, разбира се, отбеляза колко съм отслабнала. Mr. Green а аз хем се отпуснах, хем се опитвах да слушам всичко, защото  ми беше интересно. Когато телефона ви е стерео, то в някои моменти от слушалките се чува в лявото ухо едно, а в дясното друго, та аз се опитвах да слушам и с двете уши какво ми говори там човека.  Mr. Green В същото време четири крака ме подритваха, защото спя с децата, т.к. от 2 години "се местим" в друг апартамент, но все още не сме...
Не знам откъде се взима тази програма, аз си я получих случайно и от любопитство, защото не се нуждая да свалям много, но в същото време обичам всичко на тема "подсъзнание" - интересно ми е, прочетох много подобни книги, а и на собствен опит знам, че действа. та почвам с господин Пол да отслабваме.  Mr. Green От вчера де. Laughing
Който е запознат, включвайте се. Който е скептик, да знае, че аз в никакъв сучай никого не карам нищо да прави с тая тема, нито пък твърдя, че без диети и спорт може - напротив, не може. Но програмата е да си помогнем да внушим, че със здравословен начин на живот ставаме по-красиви, по-здрави и по-успешни.
Едно... две... три... събуди се.  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 13 766
Има си голяма тема за Маккена, бягай в нея да си споделяте Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 078
Има си голяма тема за Маккена, бягай в нея да си споделяте Peace
O, сорри.  Rolling Eyes потърсих, ама явно не бях изписала на български правилно. Embarassed

# 3

Общи условия

Активация на акаунт