КГБ=Клуб на готините баби - 84

  • 19 154
  • 446
  •   1
Отговори
# 240
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Кубратки гушнаха по един готин и чужд мъж и се спотайват тази вечер. Joy
Зиче,не се притеснявай за Здравун.Там ще е неузнаваем.Децата знаят къде и как да сноват.
Мая,стават старите ленти за обработка.Писнало ми е да подреждам снимки,че Ели ги изкарва нейните и все снима ли снима.Ама мои не бяха и попадали.От малка съм си дявол и шило Joy.Най ме е яд когато майка започне да и разказва мои щуротии,а те са в изобилие.Отиди прави забележки после.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Айша ,Фурийче не съм сигурна че ще е друг там то диване не се оправя така лесно ...аз съм детешарка ,дете не ми се е опирало до сега да не слуша ама това диване направо ми скри шапката невменяем е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ЯЖКА СЛИЗАЙ ОТ КЛОНО СТИГА САМО ЧЕТИ   Wink Wink  Hug Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 1 740
     Днес имахме именяк в работата,та отпразнувахме именния му ден и се отприщиха едни песни и вицове...

    Баби отиват на екскурзия до Ниагарския водопад .Но Пена,нали си е любопитна се надвесила от парапета да види къде пада водата.Обаче главата и се замаяла от кръвното и паднала в спасителните мрежи.Американците се разтревожили,дошли спасителни екипи-извадили я. Събрала се група журналисти  от всички медии и започнали да и задават различни въпроси:
    - Госпожа,как се чувствахте докато летяхте с главата надолу,каква беше последната ви мисъл/
    - Е,каква мисъл? Нищо не си мислех,само си казах" Пено,Пено,това ти беше последното ср.не".

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 smile3532 smile3532 smile3532 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao newsm10 newsm10 newsm10

ЛЕКА НОЩ МОМИЧЕТА ВЪЗГЛАВНИЦАТА МЕ ЗОВЕ НО ДО КОГА ЛИ  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 23:15 от ЗИЧЕ

# 244
  • Мнения: 613
Бабетки и мами, не се притеснявайте за малчовците в ДГ. По-добре да ви виждат вас весели, а не тъжни. Важна е нагласата от къщи, че в ДГ е  хубаво и най -вече да не ги плашите с нея. Извинявайте, но го казвам от опит с доста деца досега.
 

и аз мисля така, само че моят опит е от моите хубавици   nnnuu
Искам да се похваля , че при баба ми раничката вече не сълзи - използвах превръзки , ама не 3M Tegaderm ......Такива не намерих, но ми предложиха други и ефекта беше добър. Така че пак благодаря, че се отзовахте със съвети.
Днес направих малко снимки на градинката - по-точно на цветята , ама не знам как да ги кача.Ще трябва да почета малко , да се понауча и тогава ще ги сложа.
А сега лека нощ от мен и утре ви пожелавам един вълнуващ ден! newsm10

# 245
  • Мнения: 549
Добро утро.Само влизам да ви пожелая лек ден.

Заповядайте на кафенце.

# 246
  • Мнения: 4
Добро утро.
Светле браво за хубавото кафенце.
От мен закусчица за всички.

Зиче от сърце се смяхме в къщи с ЗдавунМедун.
Лек ден дами.

# 247
  • Мнения: 5 001
 Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye
Добро Утро и от мен!

Честито на всички,които са имали повод за празнуване!



# 248
  • Мнения: 1 250
Добро  утро и усмихнат ден на всички Hug


Към мъфините на мони4ка и влюбеното кафенце (אני מאוהב=аз съм влюбен)  Mr. Green  на светлаибобо   добре ще върви и пресно приготвен директно от дървото в градината нектар от манго Grinning


# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН РАНОБУДКИ. wavey wavey wavey
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ЗАКУСКИТЕ И КАФЕНЦАТА  Hug Hug Hug
Аз спретнах една манжица кюфтенца доматен сос за обяд ,че дядко си идва да обядва на обяд и преди да подхвана другата работа седнах да изпуша една цигарка при вас.

МОНИ знаеш го диването Медунчо за какво иде реч ,виждала си го та си имаш визуална представа за него и щуротиите му   ooooh! Mr. Green Mr. Green сетих се когато бяхте дошли да се видим и нали надруса памперса но като беше с разтройство половината отиде на плочките точно до масите на барчето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И аз нали го грабнах да отивам да го сменя а Мими остана доло .Та бармана я попитал това тука излятото на плочките сок ли е да си го изчисти ...а тя му отговорила -Сок от задник е  rotfImao rotfImbo та ми стана смешно пак за неговите серливи приключения нямат край  newsm62 newsm62 newsm62
Мастерче  Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye ppp ppp оправиха ли ти нета  Hug Hug Явно ДА  Crazy щом пишеш деееееее  Joy smile3537

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 09:43 от ЗИЧЕ

# 250
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро и от мен! Hug
Хубав и слънчев ден ви желая!


# 251
  • Мнения: 7 384
                   Гутен обеден! Аз вечерта рано ви оставих ,защото бях зле и даже Т вдигнах.Сега не ми се вярва,че едвам шавах.Вирус ли беше ,чудо ли не знам,ама в момента ми няма нищо.Дано не се повтори,че бях заспала пред ТВ-то с дрехите,та нощес се пренасях по едно време към спалнята. Laughing
                   Зиче,чета за Медун и си мисля ЩО не си в София да ми го дадеш на мен! Laughing Този тип дечица са ми любимите.За миг не те оставят да скучаеш,ама са и най-добрите помощници и най-умничките.Като са се завряли навсякъде са и научили повече. Laughing Преди години имах един такъв Дани - бяс и пакостник неповторим,като кажех на майка му в началото какво е правил тя все питаше :"ама това за моя Дани ли е?Да не бъркате?" В четвърта група пишеше домашните на брат си в първи клас ,бяха породени.И как разбрах  Laughing вади Дани 5 лв и аз го питам от къде ги има и той обяснява:"батко ми ги даде,че му написах домашното по математика".Казах на майката и тя се хвана за главата.Чудела се жената как големия все гладен,а тя му дава пари и как все отличен на домашното пък като го пита той не може да събере 2 и 2  Mr. Green
                  Пропуснах за гърнетата  Mr. Green - в яслата ги учат без проблем и до сега не ми е ясно как точно.Неда не искаше изобщо да погледне към гърнето в къщи,а в яслата първа тръгваше към 00-те при това още на втория ден.Мисля,че и беше интересно как другите седят пък тя-не. Laughing Сестрите не я слагаха ,бях ги предупредила да не я натискат и ако има фал и не им се мие да ме викат когато съм там.Не се наложи обаче,защото тя още първия ден на второто ходене в 00 отишла и сама си избрала гърненце и все него си искаше. Laughing Така,че споко ще свикнат,ама и вие се въоръжете с търпение и спокойствие,че мамите и бабите плачат ровече,за татковците да не говоря. Mr. Green
                  Лек ден ви желая.Аз ще отлитам след малко на работа!  bouquet

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 11:18 от Didia

# 252
  • Мнения: 5 001
                                     Зиче,чета за Медун и си мисля ЩО не си в София да ми го дадеш на мен! Laughing Този тип дечица са ми любимите.За миг не те оставят да скучаеш,ама са и най-добрите помощници и най-умничките.Като са се завряли навсякъде са и научили повече. Laughing Преди години имах един такъв Дани - бяс и пакостник неповторим,като кажех на майка му в началото какво е правил тя все питаше :"ама това за моя Дани ли е?Да не бъркате?" В четвърта група пишеше домашните на брат си в първи клас ,бяха породени.И как разбрах  Laughing вади Дани 5 лв и аз го питам от къде ги има и той обяснява:"батко ми ги даде,че му написах домашното по математика".Казах на майката и тя се хвана за главата.Чудела се жената как големия все гладен,а тя му дава пари и как все отличен на домашното пък като го пита той не може да събере 2 и 2  Mr. Green
                  

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 253
  • Мнения: 221
Добър ден, мили дами.  Hug

Много сте пъргави, тази сурин... толкова много вкусотии... newsm78 Благодаря на всички.  Hug
Мастерче  Hug къде се губиш? Пиши по често.  Wink
Зиче, с малкия Здравун медун не може да се скучае... Joy Joy Joy голям сладур е.  Joy Joy Joy
Дидиа, изглежда има нещо, че и моето деди нощеска беше с Т, и се поти цяла нощ.  Mr. Green  Днеска ушким е по добре.  newsm78

Нещо сладко към другите вкусотий.



Желая хубав ден!

# 254
  • Мнения: 3
Хубав ден на всички и от мен!
Наденце, радвам се да те видя! Кога отлитате към морето?
За внучетата - нашите ще тръгват на градина, а не на ясла -
и си мисля, че там от тях се очакват дела като от по-големи деца,
а не както в яслите - там всичките са безпомощни.

Общи условия

Активация на акаунт