Декупаж - 31

  • 61 994
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 394
виванова,страхотни творения!Браво!  Hug

# 706
  • Мнения: 199
Здравейте, минавам само да ви хвърля едно оче от горе.
Много ми липсвахте цяла седмица. Аз съм малко на ремонт в болница и днес ме пуснаха за малко вкъщи, утре пак отивам. Ще ви чета подробно като ме изпишат.
Много гушки и целувки на всички ви !!!!!
  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 1 726
Момичета , ще пускам нова тема, ако някоя от вас иска да добавя галерията и в началото да ми пише на лични.

# 708
  • Мнения: 608
Виванова-страхотни неща! Любима ми стана кутийката с лалетата  Simple Smile
Червена роза-бързо оздравявай!   bouquet

# 709
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ЧЕРВЕНА РОЗА - 5  връчвай  red на болестите и се завръщай, чакаме те   Kissing Heart
виванова  разгледах албума и смятам че имаш много добри попадения като например
http://picasaweb.google.bg/vivanova043/DEKOPAJ#5396204613495724578
http://picasaweb.google.bg/vivanova043/DEKOPAJ#5396204477759229410
http://picasaweb.google.bg/vivanova043/DEKOPAJ#5396204278732426610
.....
все пак, като един "специалист по саксиите"  Joy да си кажа...
много е трудно да се лепи цяла салфетка на саксия която е с различни размери долу и горе, затова ти се получават тези видими
гънки
http://picasaweb.google.bg/vivanova043/DEKOPAJ#5396204794765772786
http://picasaweb.google.bg/vivanova043/DEKOPAJ#5396205330321433778
по добре дели мотивите на по малки парчета
туксамо слънчогледите са  салфетка, останалото съм рисувала
http://antom.snimka.bg/hobby/dekopajche.382060.13352142
другия проблем който може да ти се получи е това че стигаш до долу и въпреки лака /все пак при поливане чинийката може дълго да е с вода/ мотива може да набъбне
аз не се усетих и първата я направих така, но при следващите оставям непокрита бяла ивица, която е в чинийката
http://antom.snimka.bg/hobby/dekopajche.382060.13352145
Иначе като цяло добре се справяш, продължавай смело!  Hug
От мен това!
/и добре дошла в отбора на лошите снимки  Mr. Green Joy
 

# 710
  • Мнения: 376
Здравейте вълшебни ръчички  bouquet и нежни душички Hug
благодаря ви за милите думи,радостно ми е че вие харесало шишето Grinning Но да си кажа(понеже всички харесвате комбинацияна)идеята не е моя.Напоследък като гледам из нета,това ангелче милото го комбинират с всичко-цветя,плодове,птички............та идеята с цветята много ми хареса,и я одмъкнах Mr. Green
и малко "нежност"- безкрайни благодарности на Елинчето,която ми изпрати салфетката
http://media.snimka.bg/4668/015590374.jpg
прекрасен ден на всички  bouquet

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 08:02 от zdravkova

# 711
  • Мнения: 128
Червена РОза - бързо се оправяй - какви са тези ремонти по никое време   bouquet
Виванова - чудесни първи опити - антомчето е казала всичко което трябва! Дали с теб не се запознахме преди време в Слънчоглед? newsm78
zdravkova - браво! И бутилката с ангелчето и чинията са ти супер! Апропо на бутилката и харесах повече гърба откъм розите!
dodyniki добре си справила до тук - сега обаче ще видиш какъв зор е доизкусуряването - гледам, че не си изрязала много прецизно елхичките и май ще трябва да играе четката! ОСвен това, когато както в твоя случай ще правиш декупаж върху предмет с някакви шарки отдолу, моя съвет е, първо фонирай целия предмет - тоест боядисай го бял/с най-обикновен латекс/, ще ти бъде много по лесно после! Пожелавам ти успех и много положителни емоции с новото ти хоби  newsm10
Наде - какво да кажа ...стил, търпение, прецизност и не на последно място ТАЛАНТ!
elica676 - поздравявам те за търпението - мисля, че с малко рехабилитация, чинията ще стане перфектна - що работиш с темперни бои?  Онзи ден си купих няколко цвята акрилна на Маестро ПАн - български са 45 мл туба - 2.40лв и изненадващо съм много доволна. Това е най-евтината акрилна която съм срещала досега - за такова количество говоря! Ще дадеш 24 лв примерно за 10 основни цвята, но пък няма да имаш грижи!
Антомче, аз продължавам с кофичките саксийки - явно моите се справят по-бързо с киселото мляко  Joy Joy Joy,ама аз съм артелчик на 2 къщи, та за това!
... А и морската картина НЕ СЪМ Я РИСУВАЛА АЗ! Заварено положение - подарък на любимия образ от някаква комшийка - какво ли и направил, та му е нарисувала тази самотна лодка?  smile3505

# 712
  • Мнения: 376
Ей,сладурки не съм ви похвалила Praynig
Наде-като всичко,което правиш и тези неща са прекрасни  bouquet Браво!Много ми хареса шишето с оградката Hug
Елица-много хубавка е станала чинийката  bouquet
Додиники-давай смело напред Peace и нещата ще стават все по-добри  bouquet
Виванова-прекрасни неща си направила  bouquet
Червена роза5-бързо оздравяване мила Hug
Целувки Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 1
Привет!

Надя, пак показваш много прецизни работи! Особено ми хареса бутилката с оградката!  bouquet
Елица, нищо че мозайката не е за тази тема, хубаво е, че ни я показваш! Супер е!  Аз много рядко ходя в други теми и нямаше да я видя! Hug
Додиники, чинията дотук е много добре! Давай да я видим завършена!
Виванова, имаш много хубави работи, особено ми допадна подноса с минзухарите! Grinning
Червена роза 5, желая ти бързо възстановяване и завръщане у дома!  bouquet
Здравкова, харесва ми как си дорисувала продължението на цветчетата! Simple Smile
Антомче и Профилче, я вземете да покажете някоя нова ваша красота, а недейте само да приказвате! Въпреки, че без вашите постове нямаше да е толкова колоритна и забавна темата!   Mr. Green

От мен само една зимна бутилчица: http://picasaweb.google.bg/ellnna1973/Decoupage_Christmas_2009_2 … 96431789925216866

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 126
  Здравейте момичета,
Не мога да се нагледам на красотите, които творите невероятни сте! От около две седмици влизам редовно в темата и благодарение на вас сътворих първите си неща. Все още не мога да покажа снимки, но се надявам в най- скоро време  да се пробвам да ги пусна.
  Няколко пъти се опитвам да боядисам едно бурканче с бяла акрилна боя, но не става. Когато започна да нанасям втория слой  боята започва да се люпил Защо се получава така?
  И още едно въпросче имам. Дъските за рязане които правите могат ли да се използват и да се мият и ако е да с какъв лак ги лакирате?

# 715
  • Мнения: 165
Привет вълшебници   bouquet
Известно време само ви следях набързо, защото нямах време да пиша и оооо Боже сега кое по напред да коментирам  Shocked
Ами то толкова много красота събрана на едно място. Много неща ме грабнаха незнам как да изброя всичко харесало ми.
Впечатлена съм от японското шише на Надето, също и от иконата, от нея по прецизен редител на черупки сред нас няма. Много ми хареса линка, който Антомче е дала за паната от яйчени черупки. Иска ми се да пробвам, ама май само Надето би се справила с тази задача. Толкова добре са наредени, нямам думи просто. На Профилче кашпичките също са страхотни,  и чиния с натюрморт. Джастуша -  страхотни неща. Дадуся - браво за първото място и за всичко, напълно заслужено.
Красотите на Здравкова, Елина, Мерито, Виванова, Елица/много готина зимно-яйчена чинийка/Бискочо, Флорина и всички останали които пропускам, защото вече сме твърде много и не смогвам да обхвана всички, особено ако не съм писала по дълго. Аплодисменти и целувки за всички   bouquet
Ето и моите неща от тук до края http://rakovinkata.snimka.bg/hobby/dekupaj-2009.336166.15271032

# 716
  • Мнения: 608
Раковина, бутилката ти къщичка е направо невероятна-и като идея и като изпълнение! newsm10

Елина-зимното шише е зимна приказка! И този сняг как е навалял.. Grinning

Здравкова-ангелчето е супер  Simple Smile Как рисуваш толкова много цветя-сигурно е голяма играчка?

Антом-от примерчетата ти за саксии се залепих за една със слънчогледи-толкова е слънчева   Nature Sunny
И ти благодаря за ЛС-а-пазя си информацията най-грижливо  Hug

# 717
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за милите думи и за похвалите  Hug Hug Hug Трогнахте ме много.  newsm51 newsm51 newsm51
Раковинка благодаря   bouquet ако знаеш откога се каня да направя нещо подобно с яйчени черупки, но тези дни може да се пробвам. Непременно ще покажа.
Ели мозайката е супер  bouquet Много ми харесва.
Червена роза бързо оздравяване  Hug
Елинна чудесна зимна приказка   bouquet
Здравкова много нежна чинийка.   bouquet
Раковинка всичко е много хубаво. Шишето – къща ми хареса много  smile3525 От какво правиш керемидките?
На Виванова и Фанито добре дошли сред нас   bouquet Дъските които правим са с декоративна цел, или поне аз не бих рискувала да режа нещо на нея.

# 718
  • Мнения: 1
Dodyniki- благодаря за подкрепата.Първия винаги се помни.  Grinning
Червена роза- оздравявай по- бързо. Elica676- блогодаря за хубавите думи.Там с лалетата стана малка грешка но тя стой като ефект а не като недостатък. ;-)Antom-много си права за саксиите.Една вече се обели като великденско яйце.За снимките имам нов апарат с много функции,ама с толкова много че чак не му разбирам всичките неща.Работя по проблема с качеството че е толкова лошо че чак се  EmbarassedЗдравкова чинийката е много нежна.Това комбинация от две салфетки ли е , или си ги рисувала.Профилче -натеб специални благодарности за много неща , не ги изброявам защото найстина са много .За слънчоглед и аз се замислям newsm12.Здравкова много е приятно когато от доказал се майстор декупажист получиш похвала-благодаря.Ellinna - за минзухарите не знам но тази коледна бутилчица ме възхити.Кога ли ще достигна такова майсторство и прецизност.Раковина шишето къща е уникално.Аконете на керемидата -майсторска класа.NadiaStoianova-аз се радвам и благодаря за радушния прием. HugХубава и богата на нови творби седми

# 719
  • Мнения: 376
                bouquet ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН   bouquet
на всички които имат Hug
Честито и синчето на Раковинка  bouquet
Честито и на всички,на които любим човек има празник днес  bouquet

При мен празника е двоен,но ще ви почерпя по-късно Grinning защото пробвах по обясненията по-горе,но неможах да кача картинка Sad извинете ме за невежеството,ще чакам щерката да си дойде от училище............

Весел празник на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт