ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА - Yanık koza (бТВ)

  • 89 876
  • 675
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 735
Аз първите серии не можах да ги гледам като го даваха преди и сега ми е много интересно! Радвам се,че го повтарят макар и да е доста тежък филм... Peace

# 631
  • Мнения: 314
Здравейте, не можах да намеря новите серии качени в нета, ако някой може да ми помогне, предварително му благодаря.

# 632
  • Сливен
  • Мнения: 15
че то повечето ги има само липсват някои моменти от 1 2 епизод другите ги има ето линк
http://vbox7.com/collection:1219653

# 633
  • София
  • Мнения: 4
Много харесвам този сериал макар че е много тъжен и тежък но ще  го следя отново  Hug Hug newsm51  love001  love001

# 634
  • Мнения: 0
а здравейте аз съм нова и преди тоест при първото излъчване на сериала го гледах но изпуснах финала и сега смятам да си го изгледам знаетели кога и от колко часа ще се излъчва

# 635
  • Sofia
  • Мнения: 21 733
Ами че то вече две седмици върви по бтв от 13.30ч.

# 636
  • Мнения: 0
Ами че то вече две седмици върви по бтв от 13.30ч.
сериозно аз съм втора смяна училище и незнам какво дават толкова рано
но благодаря че ми отговори

# 637
  • Sofia
  • Мнения: 21 733
Моля!
Тогава ти остава или по нощите да гледаш повторението ... не знам точно от колко часа е.. нещо като 00.30-1ч. май.. или във вибокса, по горе има линк, така ще  изгледаш и пропуснатото, а и за напред когато ти е удобно.

# 638
  • Мнения: 0
Моля!
Тогава ти остава или по нощите да гледаш повторението ... не знам точно от колко часа е.. нещо като 00.30-1ч. май.. или във вибокса, по горе има линк, така ще  изгледаш и пропуснатото, а и за напред когато ти е удобно.
да ще го гледам от vbox мерси много Hug Hug Simple Smile

# 639
  • Мнения: 267
Здравейте и от мен ! Аз се изинявам , че съм много нова в сайта и трудно се ориентирам ...къде за какво да попитам.Дано тук съм уцелила мястото ......Може ли съдействие от къде мога да сваля на mp3 песента от филма ? Благодаря предварително !

# 640
  • Мнения: 267
Момичета , аз правилно съм се извинила ....Попитах за нещо , което вие отдавна сте качили ...Намерих песента ....Създавате прекрасни теми ...Има всичко , което човек търси ...Благодаря и се радвам , че съм тук сред вас ! пожелавам здраве и успех на всички !  bouquet

# 641
  • Мнения: 0
явно съм доста бавничка чак днес разбрах че пак го дават МНОГО СЕ РАДВАМ тоя филм ми е любимия... ама сега докато дойдат любимите ми моменти ще стане 2012  Laughing бъзикам се ...
поне пак ще си обсъждаме заедно  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet

# 642
  • Сливен
  • Мнения: 15
явно съм доста бавничка чак днес разбрах че пак го дават МНОГО СЕ РАДВАМ тоя филм ми е любимия... ама сега докато дойдат любимите ми моменти ще стане 2012  Laughing бъзикам се ...
поне пак ще си обсъждаме заедно  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet
кои са ти любимите моите са след като Галиб и Ханзаде се развеждат Mr. Green

# 643
  • Мнения: 0
еми аз си падам по по тъжните моменти и ....  смърта на Бълъм примерно ....  Cry

# 644
  • Мнения: 746
Аз дори незнаех ,че са го давали този сериали и ,че сега пак го повтарят Mr. Green Но ми е много интерсен и го следя всяка вечер. Peace
Някой може ли да ми каже от къде да си сваля всички серии да го гледам ,че така по бтв-то нещо много ми е бавно...

Благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт