Мека мебел - 5

  • 180 391
  • 905
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 532
За дискутираната фирма Сим Импекс мога да ви кажа инфо от първа ръка, произвеждат се в Асеновград, собственика е италианец, но кожата и консумативите не са италиански както са ви казали, кожата е китайска, коланите също са китайски, дунапрена е на Паралел. Търговската им марка е Gi otto, всичко се произвежда тук.  Peace

Предварително се извинявам че ще те апострофирам за инфото ти от първа ръка:)
GI.OTTO е действително италианка фабрика за кожена мека мебел с изнесено производство на част от моделите си в България.Сим Импекс е техен представител за България.В по голяма част работят за Европа.Няма нищо вярно и общо с Китай! .Корпусите са масив ,а кожата ,силиконовата вата и дунапрена идват от Италия!Съжалявам ако съм ви разочаровала:)
Ако цената на диваните бяха 5000 лв. дали щяхте да се зачудите?



Хайде стига драми. Действително ме интересува информацията за тези дивани. Може ли да датете сайт или някакъв достъпен информационен източни от който да наберем инфо за тази италианска фабрика. Само ще помоля, да не е сайта на Сим Импекс, защото това за сега не е достоверен източник. Аз просто не можах да намеря в нета такъв сайт.

За съжаление GI.OTTO нямaт сайт нямам представа защо.Няма Драма! Просто две мения от които едно е невярно.Избора е ваш:)

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 18:10 от Feit

# 796
  • Мнения: X

[/quote]

За съжаление GI.OTTO нямaт сайт нямам представа защо.Няма Драма! Просто две мения от които едно е невярно.Избора е ваш:)
[/quote]

Жалко. Нормално е да се усъмним в информацията. Още повече, че на 2 от нас на Стройко дадоха противоречаща си информация. Ще мисля още, но окончателно се отказах от Ергодизайн и Флекс. Няма такова безхаберие, но за това ще разказвам друг път, че сега съм още доста афектирана.
Прегледах стари теми и искам да ми помогнете с допълнителна информация за:

Кожените дивани на http://perfecta-furniture.com/index.php?a=main&b=product&id=148. Някои от вас си бяха купили. наистина ли са Италиански. Моля за ценови равнища. Доволни ли сте от качеството.

Кожените дивани на http://www.mebeliitalia.com/page/section/3/13/lang,bg/. Въпросите са като за горния линк. Столеро предлага дивани на ITALSofa  посочените цени в сайта са повече от приемливи за италиански кожен диван.


http://www.tes-a.com/ - Тук харесах един - два модела. Пак някой беше купил от тази фирма и искам инфо за качеството и цените.

# 797
  • Мнения: 815
според мен между китайско и китайско определено има разлика. Например за кожените дивани КУКА знам, че са китайски, но да ви кажа чесно по -готини дивани не съм виждала.За качеството, не съм пробвала, но преди година и половина бях в шоурума им в Амстердам и там ми казаха, че са много добри. Не вярвам и там да магареят като у нас :Р Пък и се продават в цяла Европа. Жалко, че не са ми по джоба, въпреки че за кожени дивани не са никак скъпи

# 798
  • Мнения: 1 102
За дискутираната фирма Сим Импекс мога да ви кажа инфо от първа ръка, произвеждат се в Асеновград, собственика е италианец, но кожата и консумативите не са италиански както са ви казали, кожата е китайска, коланите също са китайски, дунапрена е на Паралел. Търговската им марка е Gi otto, всичко се произвежда тук.  Peace

Предварително се извинявам че ще те апострофирам за инфото ти от първа ръка:)
GI.OTTO е действително италианка фабрика за кожена мека мебел с изнесено производство на част от моделите си в България.Сим Импекс е техен представител за България.В по голяма част работят за Европа.Няма нищо вярно и общо с Китай! .Корпусите са масив ,а кожата ,силиконовата вата и дунапрена идват от Италия!Съжалявам ако съм ви разочаровала:)
Ако цената на диваните бяха 5000 лв. дали щяхте да се зачудите?


Точно мъжа ми зарежда час от консумативите на тази фирма и поради тази причина пиша че информацията ми е от първа ръка.  Peace

# 799
  • Мнения: 532
За дискутираната фирма Сим Импекс мога да ви кажа инфо от първа ръка, произвеждат се в Асеновград, собственика е италианец, но кожата и консумативите не са италиански както са ви казали, кожата е китайска, коланите също са китайски, дунапрена е на Паралел. Търговската им марка е Gi otto, всичко се произвежда тук.  Peace

Предварително се извинявам че ще те апострофирам за инфото ти от първа ръка:)
GI.OTTO е действително италианка фабрика за кожена мека мебел с изнесено производство на част от моделите си в България.Сим Импекс е техен представител за България.В по голяма част работят за Европа.Няма нищо вярно и общо с Китай! .Корпусите са масив ,а кожата ,силиконовата вата и дунапрена идват от Италия!Съжалявам ако съм ви разочаровала:)
Ако цената на диваните бяха 5000 лв. дали щяхте да се зачудите?


Точно мъжа ми зарежда час от консумативите на тази фирма и поради тази причина пиша че информацията ми е от първа ръка.  Peace

На Сим Импекс или на GI,OTTO защото има разлика Simple Smile

# 800
  • Мнения: X

Точно мъжа ми зарежда час от консумативите на тази фирма и поради тази причина пиша че информацията ми е от първа ръка.  Peace

На Сим Импекс или на GI,OTTO защото има разлика Simple Smile

Е имали значение, след като беше казано че всичко се произвежда тук. Фабриката в Италия (ако има такава) може и да произвежда с италиански материали. Но момичето казва, че фабриката тук независимо, че прави модели под фирмата GiOtto, ги прави с китайски консумативи.

Фейт и без целта ми да е да се заяждам искам да те питам на теб каква ти е връзката с фирмата. Определено имаш такава, защото се зачетох в старите теми и там доста я рекламираш тази фирма - Сим Импекс. Честно ще е да знаем, защото ако е реклама информацията, която ти даваш  не я считам за достоверна. Но ако например ползваш техни дивани - ок ще приема че си фен на фабриката.

# 801
  • Мнения: 532

Точно мъжа ми зарежда час от консумативите на тази фирма и поради тази причина пиша че информацията ми е от първа ръка.  Peace

На Сим Импекс или на GI,OTTO защото има разлика Simple Smile

Е имали значение, след като беше казано че всичко се произвежда тук. Фабриката в Италия (ако има такава) може и да произвежда с италиански материали. Но момичето казва, че фабриката тук независимо, че прави модели под фирмата GiOtto, ги прави с китайски консумативи.

Фейт и без целта ми да е да се заяждам искам да те питам на теб каква ти е връзката с фирмата. Определено имаш такава, защото се зачетох в старите теми и там доста я рекламираш тази фирма - Сим Импекс. Честно ще е да знаем, защото ако е реклама информацията, която ти даваш  не я считам за достоверна. Но ако например ползваш техни дивани - ок ще приема че си фен на фабриката.

Определено имам връзка с фирмата ,иначе не мога да давам толкова категорични мнения ,нали?
Останах с впечатлението,че не се разбира че Сим иМпекс не произвежда дивани.А е само представител.Другото за което твърдя е че кожите на 100% са италиански и са на SAMAC. И да, имам техни дивани от 3 години. Peace

# 802
  • Мнения: X

Точно мъжа ми зарежда час от консумативите на тази фирма и поради тази причина пиша че информацията ми е от първа ръка.  Peace

На Сим Импекс или на GI,OTTO защото има разлика Simple Smile


Е имали значение, след като беше казано че всичко се произвежда тук. Фабриката в Италия (ако има такава) може и да произвежда с италиански материали. Но момичето казва, че фабриката тук независимо, че прави модели под фирмата GiOtto, ги прави с китайски консумативи.

Фейт и без целта ми да е да се заяждам искам да те питам на теб каква ти е връзката с фирмата. Определено имаш такава, защото се зачетох в старите теми и там доста я рекламираш тази фирма - Сим Импекс. Честно ще е да знаем, защото ако е реклама информацията, която ти даваш  не я считам за достоверна. Но ако например ползваш техни дивани - ок ще приема че си фен на фабриката.

Определено имам връзка с фирмата ,иначе не мога да давам толкова категорични мнения ,нали?
Останах с впечатлението,че не се разбира че Сим иМпекс не произвежда дивани.А е само представител.Другото за което твърдя е че кожите на 100% са италиански и са на SAMAC. И да, имам техни дивани от 3 години. Peace


Виж сега. Леко започвам да се дразня. Дали Сим Импекс точно произвеждат или фабрика, която е нечия собственост, но например работи на ишлеме по поръчка на някой си собственик италианец няма никакво значение. Въпросът беше какви точно са диваните по производтство и с какви материали са направени. Диваните определено не са италиански, защото както лично ми каза представител на Сим Импекс, се произвеждат в България. Версията, която определено все още не е доказана е че се работи по модели на някаква си нечувана все още от никой италианска марка GiOtto и със италиански материали. Т.е. ползват евтина БГ ръка. Обаче... както твърди друга съфорумка, материалите са китайски, а не италиански.

Слабо ме интересува дали модела е италиански или български, стига да ми хареса. Интересуваме да знам, че след като се рекламират като италиански дивани, наистина да са такива, а не БГ с китайски материали, а връзката с Италия да е само собственика на БГ фирмата, който има италиански произход.

Нали разбираш. На мен ми харесаха 2 дивана, но искам да са честни с мен. Да ми кажат, материала е китайски, а аз да си направя сметката. А не да ме баламосват, модела е такъв, фабриката е такава, собственика е еди къв си, материалите ИТАЛИАНСКИ. Бих си купила и 100% китайски диван стига да ми хареса модела и изработката.

С честност винаги ще спечелят повече. Малко са вече хората, които не проучват за какво точно ще се изръсят 2-3 хил. лв. Предай думите ми на мениджъра на Сим Импекс.

П.С. Пак ще отида да ги гледам тези дивани, защото не са лоши, но ще имам едно наум. Peace

# 803
  • Мнения: 532

Точно мъжа ми зарежда час от консумативите на тази фирма и поради тази причина пиша че информацията ми е от първа ръка.  Peace

На Сим Импекс или на GI,OTTO защото има разлика Simple Smile


Е имали значение, след като беше казано че всичко се произвежда тук. Фабриката в Италия (ако има такава) може и да произвежда с италиански материали. Но момичето казва, че фабриката тук независимо, че прави модели под фирмата GiOtto, ги прави с китайски консумативи.

Фейт и без целта ми да е да се заяждам искам да те питам на теб каква ти е връзката с фирмата. Определено имаш такава, защото се зачетох в старите теми и там доста я рекламираш тази фирма - Сим Импекс. Честно ще е да знаем, защото ако е реклама информацията, която ти даваш  не я считам за достоверна. Но ако например ползваш техни дивани - ок ще приема че си фен на фабриката.

Определено имам връзка с фирмата ,иначе не мога да давам толкова категорични мнения ,нали?
Останах с впечатлението,че не се разбира че Сим иМпекс не произвежда дивани.А е само представител.Другото за което твърдя е че кожите на 100% са италиански и са на SAMAC. И да, имам техни дивани от 3 години. Peace


Виж сега. Леко започвам да се дразня. Дали Сим Импекс точно произвеждат или фабрика, която е нечия собственост, но например работи на ишлеме по поръчка на някой си собственик италианец няма никакво значение. Въпросът беше какви точно са диваните по производтство и с какви материали са направени. Диваните определено не са италиански, защото както лично ми каза представител на Сим Импекс, се произвеждат в България. Версията, която определено все още не е доказана е че се работи по модели на някаква си нечувана все още от никой италианска марка GiOtto и със италиански материали. Т.е. ползват евтина БГ ръка. Обаче... както твърди друга съфорумка, материалите са китайски, а не италиански.

Слабо ме интересува дали модела е италиански или български, стига да ми хареса. Интересуваме да знам, че след като се рекламират като италиански дивани, наистина да са такива, а не БГ с китайски материали, а връзката с Италия да е само собственика на БГ фирмата, който има италиански произход.

Нали разбираш. На мен ми харесаха 2 дивана, но искам да са честни с мен. Да ми кажат, материала е китайски, а аз да си направя сметката. А не да ме баламосват, модела е такъв, фабриката е такава, собственика е еди къв си, материалите ИТАЛИАНСКИ. Бих си купила и 100% китайски диван стига да ми хареса модела и изработката.

С честност винаги ще спечелят повече. Малко са вече хората, които не проучват за какво точно ще се изръсят 2-3 хил. лв. Предай думите ми на мениджъра на Сим Импекс.

П.С. Пак ще отида да ги гледам тези дивани, защото не са лоши, но ще имам едно наум. Peace

Няколко пъти казах че няма общо с Китай:)Не знам  защо трябва да се повтарям,но това е истината.Омръзна ми да обяснявам ,а и станахме банални вече:)  Peace

# 804
  • Мнения: X


Няколко пъти казах че няма общо с Китай:)Не знам  защо трябва да се повтарям,но това е истината.Омръзна ми да обяснявам ,а и станахме банални вече:)  Peace

Но нямат и нищо общо с Италия или поне не могат да го докажат, както всички останали фирми внасящи италиански мебели, а се опитват да се представят за такива.

Не винаги рекламата, дори и да е лоша е полезна.   bouquet

# 805
  • Мнения: X
Извинявам се за многото мнения едно след друго, но това за което ще пиша сега няма никакво отношение към дискусията и заслужава да е отделно.

Никога не си купувайте нищо от Ергодизай. Изключително некоректни са! Ето моята драма с опитите ми да си купя Флекс изработен от естествена кожа (кореспонденцията ни по мейл, хронологично назад във времето):

Мейла от днес:
From:Ralitza Peeva
To:sales@ergodesign-bg.com; office@ergodesign-bg.com
Cc:enikom-m@enikom-m.com; sales@enikom-m.com; marketing@enikom-m.com; service@enikom-m.com

Г-н Гецов,
Позволявам си отново да Ви пиша. Не заслужавате подобно отношение, но все пак бих искала да демонстрирам коректност, въпреки всичко.
Официално Ви уведомявам, че поради едномесечно забавяне от Ваша страна се отказваме да поръчаме изработката на Вашия модел диван Флекс от естествена кожа.
Освен това искам да Ви уведомя официално, че смятам от тук нататък във всички достъпни за мен форуми и информационни източници да разкажа/вам за случая и да препоръчам/вам никой никога да не си купува Вашите мебели. Смятам да оповестя пълната незаинтересованост и липса на коректност от Ваша страна. Смятайте, че от тук нататък в мое лице ще имате пълната и ефективна антиреклама на недоволния клиент.
 
Искам да ви припомня хронологията на събитията (които личат и от мейлите по-долу), за да не се отметнете или отново да потърсите извинение в друг.
 
1.    На 25.08 посетихме магазина на Еником М в кв. Надежда, София. Уговорихме се с персонала на магазина да ви поискат оферта за цена на диван Флекс изработен изцяло от естествена кожа. Тази уговорка бе направена след като получиха от Ергодизайн потвърждение по телефона, че могат и при поръчка ще произведат посочения модел в естествена кожа.
2.    На 26.08 Ви изпратих мейл с конкретно запитване за промяна на размерите на дивана.
3.    След като не си направихте труда да ми отговорите, на 03.09 си позволих да Ви напомня за мейла си. В същия мейл напомних, че нито от вас нито от Еником М имаме обещаната информация за цената на дивана.
4.    На 07.09 ми изпратихте мейл с отговорите на моите въпроси без да ми съобщите цена. Тона в мейла Ви беше доста неприятен за мен, но го игнорирах в името, както се казва на бизнеса.
5.    След като получихме информация от Еником М за цената на Флекс (в естествена кожа) отидохме на 25.09 на място в магазина в кв. Надежда. Там потвърдихме, че цената ни устройва и ще направим поръчка след като изпратите каталог на кожите с които работите и подпишем договор. Уговорката беше, че ще изпратите каталога от Русе в срок до 2-3 дни.
6.     И зачакахме...
7.    Тъй като нещата се забавиха говорихме отново 2 или 3 пъти с магазина на Еником. Първият път ни обясниха, че каталога е във Ваш клиент и до 1-2 дни ще го изпратите. Втория път казаха, че сте уредили да изпратят каталог от едната фирма (доставчик на кожи) с която работите.
8.    Тъй като от каталога нямаше ни вест ни кост, Ви изпратих гневен мейл на 13.10, на който Вие не благоволихте да отговорите.
9.    На 14.10 отново говорихме с магазина на Еником и отново не можаха да кажат какво се случва и дали изобщо ще изпратите каталог.
Смятам, че Ергодизай е никому неизвестна русенска фирма за мебели, която по никакъв начин не залужава да и се има доверие, за да поверяваме предварително парите си (50 % капаро за изработка).
Много съм учудена от подобно поведение от Ваша страна, особено в момент на икономическа криза. Търговците и производителите се борят със зъби и нокти за всеки клиент, а вие си позволявате да игнорирате клиент, който е готов да ви даде доста от парите си. Но това остава за Ваша сметка. Аз съм радостна, че не успях да купя диван от Вас и така си спестих доста последващи неприятности. Само мога да гадая какво щеше да е качеството на дивана, при подобно отвратително поведение и отношение към реален клиент. Ще се старая от тук нататък да предпазвам хората от грешката да бъдат Ваши клиенти.
 
Този мейл ще бъде изпратен и до всички контакти, които имам на Еником М, тъй като тяхното им от е волю или неволю е споменато и ще споменавам във връзка с този случай. Препоръчвам им добре да си направят сметката дали си заслужава да правят бизнес с Вас, след като губят клиентите си заради Вашите действия или по скоро бездействия.
 
П.С. Текста на всички мейли за които говоря по горе се виждат под настоящето писмо.
С неуважение,Ралица Пеева

  From: Ralitza Peeva
Sent: Wednesday, October 13, 2010 4:44 PM
To: sales@ergodesign-bg.comSubject:
Re: Диван Флекс
Уважаеми г-н Гецов,
Позволявам си отново да се обърна към вас, защото търпението ми вече е на предела си.
На 25.09. бяхме в магазина на Еником в Надежда (София) и потвърдихме, че цената ни устройва и ще поръчаме дивана Флекс от естествена кожа. Уговорихме се с персонала на магазина, че до 2-3 дни каталога с кожите ще бъде доставен и ще ни извикат да изберем материала и да направим поръчката.
Тъй като нещата се забавиха говорихме отново 2 или 3 пъти с магазина. Първият път ни обясниха, че каталога е във ваш клиент и до 1-2 дни ще го изпратите. Втория път казаха, че сте уредили да изпратят каталог от едната фирма (доставчик на кожи) с която работите.
 
Буди недоумение факта, че уважаваща себе си фирма като вашата не е предоставила каталози на магазините с които работите. Вече 15 дни не можем да направим поръчка, в резултат на липсата на организация от ваша страна. Разбирам самочувствието, което имате (личи от мейла, който ми изпратихте), но за съжаление до този момент не мога да потвърдя, че е с покритие. Все още се въздържам да коментирам публично поведението и незаинтересоваността на фирмата ви към реален клиент, тъй като имам известна добра воля и все още се надявам, че ще сме си взаимно полезни.
Бих искала да ми потвърдите на коя дата в магазина на Еником ще разполагат с каталозите на естествени кожи с които работите, както на фирма "Магдалена", така и на фирма "Веста Р", за да можем спокойно да планираме графика на ремонта и обзавеждането на жилището ни.
 
Очаквам Вашият бърз отговор!
Поздрави и приятен ден!
Ралица Пеева
 
  From: "sales@ergodesign-bg.com" <sales@ergodesign-bg.com>
To: Ralitza Peeva
Sent: Tue, September 7, 2010 8:51:19 AM
Subject: RE: Диван Флекс
Здравейте Ралица Пеева,
Ето отговор на вашите въпроси:
1)                  не знам на какво се дължи липсата на отговор от страна на Еником-М, но ние сме остойностили ФЛЕКС в естествена кожа и сме им върнали цена на 26/08/2010г. Ето каква е практиката ни, при поръчка на модел тапициран в естествена кожа: ние получаваме вашето запитване посредством дистрибутора с който сте се свързали, изготвяме ценова оферта към вас, която предоствяме на дистрибутора, ако вие одобрите цената, изпращаме картел с мостри на кожите за да изберете, произвеждаме и доставяме дивана.
2)                  Промяна по конструкцията и рамерите на нашите дивани е недопустима(съжалявам). Този въпрос е сложен за дискусия, но най-общо дори и минимална промяна в размера или пропорциите променя функционалността и вида на дивана. Както може да се забележи нашите модели са авторски и акумулират в себе си, както дизайнерския порив, така и удобството на мебела(все пак това е функцията им), а всяка промяна без цялостно преконструиране на дивана е механична и променя ергономичните му показатели. Ние като професионалисти, ви съветваме по-скоро да промените избора си, защото променения диван ‘ще се усеща’ и ще изглежда различно във вашия дом.
3)                  Естествените кожи с които работим са на „Магдалена” и „Веста Р”, що се отнася до дамаски и еко кожи, изработваме дивани в тапицерии собствен внос предимно от Испания(износоустойчивост 30 000+ в зависимост от конкретния материал), както и доставяме от почти всички наложени на пазара производители и вносители – просто поискайте да изберете в конкретния магазин.
4)                  Да, изработката на декоративни аксесоари е възможна в комбинации и тапицерии по ваш избор.
 
И в заключение: в конкретния случай, не става дума за недоразумение или пренебрежение. Простия факт, че никой не е най-добър във всичко е основа на нашата търговска политика, предлагаме своите продукти посредством търговската мрежа в страната.
 Ние сме производител а не търговец. Наша основна цел е, не да ви вземем парите, а да създадем стил, излъчване и удобство във вашия дом.
Благодарим за проявения изискан вкус и избора на диван ЕРГОДИЗАЙН.
Надявам се, че съм ви бил от полза.
Ако все още срещате проблеми с въпросното запитване, моля уведомете ме, и ние ще ви осигурим нужното внимание и консултации.
 
С най-добри пожелания,
Иван ГецовМениджър Продажби
ЕРГОДИЗАЙН ООДмобилен: 0894 46 36 99тел./факс:082 / 82 42 52
e-mail:  sales@ergodesign-bg.com No 74, бул “Трети Март”, 7000 Русе, България
уеб: http://www.ergodesign.bg/

 From: Ralitza Peeva
Sent: Friday, September 03, 2010 8:16 PM
To: office@ergodesign-bg.comCc: sales@ergodesign-bg.comSubject:
 Fw: Диван Флекс
Здравейте,
Позволявам си да напомня за запитването си. Няма отговор както от вас директно, така и от магазина на Еником в Надежда. Надявам се, че това е някакво недоразумение, а не липса на заинтересованост и нежелание да ми вземете парите.
 
Благодаря предварително.
Ралица Пеева

 From: Ralitza Peeva
To: office@ergodesign-bg.comCc: sales@ergodesign-bg.com
Sent: Thu, August 26, 2010 12:25:49 PM
Subject: Диван Флекс
Здравейте,
Казвам се Ралица Пеева. Предстои ни обзавеждане на нов апартамент и много харесахме вашия диван Флекс заради функционалността и външният вид. Вчера бяхме в магазина на Еником в  Надежда (София). Заради нас те направиха запитване за изработка на дивана от естествена кожа. В момента очакваме от вас цена и евентуално мостри на кожите.
Има обаче още един проблем, който бих искала да изясня с вас. Диванът е прекрасен и много бихме искали да го купим, но габаритите са малко по-големи от колкото позволява помещението. Идеята, която ми хрумна е дали не бихте могли да изработите по-поръчка за нас дивана по индивидуални размери? Напълно разбирам, че дизайна (заради функцията сън) не позволява големи корекции. Но това, което ми хрумна мисля, че няма да наруши нещата. Дали не може да стесним лежанката с 15 или 20 см., което от своя страна ще промени общата ширина на дивана с 15-20 см. (от 290 см, на 275-270 см.) и съответно с толкова спалнята  (но която и в тази си ширина ще позволява използването и от 2-ма души). Тази корекция ще доведе до стесняване на спалнята, но не и до скъсяването и.
 
Освен отговор на въпросът за промяната на размерите на дивана, ще очаквам и малко повече информация за кожите с които работите. Интересува ни качествена кожа с добри износоустойчиви параметри (ориентирали сме се към бежово-кафявата гама, но ще е интересно да видя и другите цветове).
И още един въпрос... Към дивана може ли да поръчаме няколко квадратни възглавници (не съм решила дали от подходяща дамаска или кожа)? Тези въглавници може ли да бъдат комбинирани като материал с кръглите възлавнички? Т.е. дивана + подлакътници + облегалките за глава да са от естествена кожа, а квадратните възглавниците + кръглите възглавници (облегалки) от дамаска.  
 Благодаря предварително!
Ралица Пеевa


Редактирам се за да кажа,че получих обаждане от Еником М в рамките на няколко часа след като пуснах последния мейл. Кожите били пристигнали днес, т.е. 22,10. Извини се от името на магазина(въпреки, че те не са виновни за нищо) и след като бил говорил и с Ергодизайн и от тяхно име. Благодарих му, но смятам, че не той ми дължи извинение, а някои лица от фирмата производител Ергодизайн.

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 19:56 от Анонимен

# 806
  • Мнения: 532


Няколко пъти казах че няма общо с Китай:)Не знам  защо трябва да се повтарям,но това е истината.Омръзна ми да обяснявам ,а и станахме банални вече:)  Peace

Но нямат и нищо общо с Италия или поне не могат да го докажат, както всички останали фирми внасящи италиански мебели, а се опитват да се представят за такива.

Не винаги рекламата, дори и да е лоша е полезна.   bouquet
LaughingМила ,имам чувство че пиша на патагонски! Ти изобщо ли не ме четеш?

# 807
  • Мнения: X

 LaughingМила ,имам чувство че пиша на патагонски! Ти изобщо ли не ме четеш?



Мила, ти не четеш.  Grinning

Въпросът беше какви всъщност са тези дивани предлагани от Сим Импекс. Ти каза нещо, murvet 77 каза противоречаща на твоята информация, а на лични трето момиче ми написа нещо трето. А пък на Стройко ми казаха четвърто. Просто твърде много противоречия, за да повярваме безпрекословно.

Всички тези съмнения, нямаше да ги има, ако тази марка или фирма (вече съвсем се обърках) GiOtto си имаше сайт или поне един достоверен документ в интернет пространството, който да доказва съществуването и.
Защото като кажеш ItalSofa, Aletti, Natuzzi и като напишеш това в гугъл излизат безброй срещания. А за GiOtto абсолютно нищо. И защото името на тези марки е гаранция за качество, независимо къде е произведен конкретния диван(далеч съм от мисълта, че всички техни неща се произвеждат само и единствено в Италия). А името GiOtto първо на никого не говори нищо и второ поради тази причина не е и гаранция за качество.
А като сме тръгнали да даваме пари имаме право да претендираме за качество. Затова и искаме достоверна информация, а не шменти-капели.

Хайде стига съм си губила времето. Всеки си прави сам изводите и взема решения с главата си.   bouquet

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 21:00 от Анонимен

# 808
  • Мнения: 1 102
Аз да ви кажа как една китайска стока придобива италиански произход: дадена стока се произвежда в Китай, после се изнася за Италия, там нещо се добавя и се изнася за 3. страна и така тази стока става с Италиански произход, това е трик на търговците.  Peace  Точно това прави и фирма САМАК.

# 809
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета, някой да има някакви впечатления от Екомебел и техните дивани!
Цял ден в петък никой не вдигна телефоните им   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт