® E-bay - тема 35

  • 36 339
  • 730
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 22 524
По принцип рядко ползвам Емпреса, сестрата на мъжа ми си живее в Англия и ги пращам нещата при нея, а после тя ми ги пуска към БГ като се натрупат. ))))
За това и сега ме е яд, ама нищо...така ще дойде по-бързо. )

# 616
  • Мнения: 367
Mirama като ги пускаш към нея кое име слагаш,че и брат ми живее в Англия,но все си мисля да не направят проблем ако е с моето име. Rolling Eyes

# 617
  • София
  • Мнения: 400
Момичета, моля за помощ... Praynig
Каква е максималната сума, която може да се плаща през PayPal? Има ли въобще ограничения? Мисля че бях чела някъде нещо за бизнес потребители, ама не мога да го намеря сега..... Мисълта ми е за около 2000 лири дали ще минат спокойно ?!? Благодаря предварително за да не спамя после...   bouquet

# 618
  • Мнения: 4 435
Mirama като ги пускаш към нея кое име слагаш,че и брат ми живее в Англия,но все си мисля да не направят проблем ако е с моето име. Rolling Eyes

Не би трябвало да има проблем да е с твое. Защото като се праща на адреса на Е. пак е с твоето име, пък друг човек го получава, но проблеми не е имало.

# 619
  • Мнения: 231
Някой може ли да ми каже все пак за кредитните карти  Tired

# 620
  • Мнения: 4 223
Някой може ли да ми каже все пак за кредитните карти  Tired

Обади се в банката си и попитай. Всяка банка има различни условия. Трябва да имаш и договор за тази карта - в него пише.

# 621
  • Мнения: 1 572
Момичета, четох, четох, но темата е дълга...затова ще питам направо.
Досега съм пазарувала от US и UK ибей и не съм имала проблеми.
Сега съм набелязала няколко неща в немския, но продавачите все нямат опция за пей-пал плащане. Питах 2ма и отказват да ползват пей-пал, инъче са съгласни да шипнат до БГ.
Какво ще ме посъветвате?
1. Чувала съм, че банковите преводи до чужбина излизат много скъпо. Имате ли идея колко - примерно за стока +изпращане към 20 евро, колко ще е банковия превод до Германия?
2. Има ли някоя съфорумка, която събира пратки от и-бей германия и ги праща тук?

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета, кога е нормално да оставя feedback? Получавам вече второ напомняне на имейла от един продавач, а още не съм си получила нещата от него.

# 623
  • Мнения: 4 435
Момичета, кога е нормално да оставя feedback? Получавам вече второ напомняне на имейла от един продавач, а още не съм си получила нещата от него.

Фийтбек, само след като получих нещата, и ги видиш.
Ти просто мунапиши, че не си получила нещата все още, и щще поставиш фийтбек, тогава когато това стане. Пък той ако ще 10пъти да напомня. Ми ако изобщо не дойде пратката.Или ако дойде друго нещо, или пък повредено? А ти вече си оставила предварително фийтбек, тогава какво ще направиш? ще трябва да пиеш една студена вода.

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Момичета, кога е нормално да оставя feedback? Получавам вече второ напомняне на имейла от един продавач, а още не съм си получила нещата от него.
Поставяш оценка когато си получиш покупката!  Peace
Как можеш да го оцениш като реално не си си видяла нещата.  newsm78

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, четох, четох, но темата е дълга...затова ще питам направо.
Досега съм пазарувала от US и UK ибей и не съм имала проблеми.
Сега съм набелязала няколко неща в немския, но продавачите все нямат опция за пей-пал плащане. Питах 2ма и отказват да ползват пей-пал, инъче са съгласни да шипнат до БГ.
Какво ще ме посъветвате?
1. Чувала съм, че банковите преводи до чужбина излизат много скъпо. Имате ли идея колко - примерно за стока +изпращане към 20 евро, колко ще е банковия превод до Германия?
2. Има ли някоя съфорумка, която събира пратки от и-бей германия и ги праща тук?
Тъй като аз се наложи да платя детската си количка чрез банков превод, да ти кажа колко ми струваше. Трябва да се позаинтересуваш от тарифите на обслужващата те банка. В случая аз говоря за ОББ. Когато правиш валутен превод към чужбина от разплащателната си сметка, ОББ таксува по следния начин - когато всички банкови разходи са за твоя сметка (за да стигне чиста сума към продавача) сумата, която ти вземат е 0,2% от сумата на превода, но не по-малко от 50 лева (тоест ако имаш 20 евро за превод, ще дадеш още 50 лева за банковата такса). Паричките стигат за 2 работни дни в сметката на продавача. Във страницата на всяка една друга банка би трябвало да има качен файл с тарифите й.

# 626
  • Мнения: 4 435
Момичета как да търся долнища на анцуг? Трябва да си взема няколко за вкъщи. Също и ако може да ми препоръчате някоя марка, която да има сладурски модели.

# 627
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Заповядай долници: http://clothes.shop.ebay.co.uk/Womens-Clothing-/15724/i.html?Gar … sid=p3286.c0.m282 . Juicy Couture, Playboy, Ted Baker имат сладурски моделчета.

# 628
  • Мнения: 4 435
Мерси.  bouquet Сега ще разгледам. Hug

# 629
  • Мнения: 496
Момичета,как да търся бебешки неща,преди някой беше показвал комплекти за изписване на новородено  newsm78 Искам да избера нещо за едно бебе(което още не се е родило)
Как да го задам на английски в търсачката,или линк към продавач,от който сте доволни .Благодаря предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт