LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 271
  • 673
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 21
Момичета, не съм поръчвала стоки на Адидас от ларедут и се чудя номерацията на детските  маратонки отговаря ли си или трябва да поръчам по-големи?
Според мен си отговарят. Купували сме за всички ни  и на всички ни - същият номер, който си купуваме и тук. И са ни идеални.С нормални стъпала сме.Дори моят крак е малко широкичък отпред на кокалчетата. Освен това, кажи кой номер ти трябва и може да ти дадем размери на стелката.
Освен това - ето снимки на последната ми поръчка. От 65 до 85. За мамите, които са в очакване Laughing
нещо не мога да ги оправя тия албуми. Уж ги подреждах снимките.....
http://ilievasvetla.snimka.bg/other/la-redoute.398504.14684833

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 14:56 от Altevs

# 61
  • Мнения: 1 293
Ще си поръчвам тези маратонки

Чудя се 36 или 37 номер да поръчам  newsm78 - нося 35-36. Моля ако някой има 36 или 37 да сподели стелката колко см е  Praynig. В Сайта на Вени има коментар за 38 номер.
Щом носиш 35/36, поръчай  36, но не по-голям номер, че ще са ти големи.. Маратонките си отговарят.

# 62
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Току що си взех 2та поръчка от 25.08. с кецките Адидас ето тези http://www.laredoute.fr/vente-basket-bokajone-ii-mid-i-garcon-et … &numberpage=1 25ти номер- стелката е 15.5см за краче 14-14.5см. много ми харесват. Поръчах ги с ваучера от машината за хляб, с доплащане 3.21Е и си пристигнаха  Party , бях се изплашила че след като доплащането е под 10Е. може да ми я откажат. Може и да са ни големи, и евентуално ще поръчам по малкия номер, а тези ще останат за на пролет.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 925
Момичета как се връщаше чек?

# 64
  • Canada
  • Мнения: 649
Момичета, не съм поръчвала стоки на Адидас от ларедут и се чудя номерацията на детските  маратонки отговаря ли си или трябва да поръчам по-големи?
Според мен си отговарят. Купували сме за всички ни  и на всички ни - същият номер, който си купуваме и тук. И са ни идеални.С нормални стъпала сме.Дори моят крак е малко широкичък отпред на кокалчетата. Освен това, кажи кой номер ти трябва и може да ти дадем размери на стелката.
Освен това - ето снимки на последната ми поръчка. От 65 до 85. За мамите, които са в очакване Laughing
нещо не мога да ги оправя тия албуми. Уж ги подреждах снимките.....
Благодаря много за бързия отговор! Интересува ме стелката на 27 номер.

# 65
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 809
Тези дънки мисля че ги беше получил някой



Ако може да ми каже дали са подплатени за зимата и евентуално размери на 86 размер
Благодаря  Hug

Досега, за 3 години пазаруване, не съм виждала, нито чувала, някой да се похвали с подплатени детски дънки.
Просто не продават такива.

Подплатено - в случая просто освен дънките има и подплата от трико - аз съм купувала такива дънки от Ла редута миналата зима.

# 66
  • Мнения: 389
Ще си поръчвам тези маратонки

Чудя се 36 или 37 номер да поръчам  newsm78 - нося 35-36. Моля ако някой има 36 или 37 да сподели стелката колко см е  Praynig. В Сайта на Вени има коментар за 38 номер.
Щом носиш 35/36, поръчай  36, но не по-голям номер, че ще са ти големи.. Маратонките си отговарят.
Според мен пумите са доста умалени.Аз имам 2 4ифта ,единия си поръ4ах то4ен ,нося 38 и ми стиска ужасно,39 е по-добре.Моят съвет е +1 да си вземе6.

# 67
  • София
  • Мнения: 643
Преди много врем ги бях гледала, нещо като кошове за пране на три нива ,но сега не мога да ги намеря, ако някоя от вас ,ги е засичала ,ще и бъда много благодарна да ми пусне линк!  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 936
Здравейте! Тъй като сто пъти ви питах за загубени поръчки и ваучери, сега да ви кажа, че най-накрай си получих ваучера за изгубената поръчка от 26,06  Simple Smile Изпратили са ми го по пощата.
Сега да питам трябва ли да ги уведомявам, че съм го получилиа или не? И има ли срок, в който трябва да го използвам? Мога ли например да го използвам за намалението през Януари?

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Няма нужда да им пишеш. Ако не се лъжа, може да го използваш до една година от издаването.

# 70
  • София
  • Мнения: 695
shrek, bubulechkata

 благодаря за отговорите

# 71
  • Мнения: 1 037
Искам да помоля някоя мама, която е получила от детските екипи Адидас размер 81, да ми измери долнище и горнище Praynig , че искам да поръчам на момченцето ми Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз да се похваля, днес получих от 28.08 - http://www.laredoute.fr/vente-sweat-enfant-garcon-zippe.aspx?pro … &numberpage=1 2 бр.
http://www.laredoute.fr/vente-gilet.aspx?productid=324160231& … &numberpage=2 36, черно.
Още не съм ги видяла, така, че ,ако някой му тр размери и коментари - по-късно.

# 73
  • Мнения: 231
Получих от 19.08. Най- важното в поръчката ми го няма,едно яке парка за 9 евро... Било задраскано на фактурата само. Довечера ще разбера точно какво пише на фактурата. Егати и тъпото, сега трябва да си искам парите обратно ли  #Cussing out

# 74
  • Мнения: 583
Получих от 19.08. Най- важното в поръчката ми го няма,едно яке парка за 9 евро... Било задраскано на фактурата само. Довечера ще разбера точно какво пише на фактурата. Егати и тъпото, сега трябва да си искам парите обратно ли  #Cussing out
Явно се е изчерпало докато ти стъкмят колетчето, а парите и да не си ги искаш те ще ти ги възстановят във вид на ваучер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт