LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 319
  • 673
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 145
Може ли да помоля, мамите които са си поръчвали повечко дрешки от Ла Редут да споделят: повечето им панталони и дънки с висока талия ли са? Гледам цяла вечер и не мога да преценя дали нещата които ми харесват са с ниска или висока талия. До сега каквото съм взела 2-3 неща от рода на панталони и дънки все са били с висока талия и не са ми харесвали.  Моля ви кажете ми има ли смисъл да търся неща с ниска талия тук или да се ориентирам към друг сайт...?  Praynig
Никой ли няма да помогне ...  Tired

# 421
  • Мнения: X
Може ли да помоля, мамите които са си поръчвали повечко дрешки от Ла Редут да споделят: повечето им панталони и дънки с висока талия ли са? .......................
Никой ли няма да помогне ...  Tired
За мен са с висока, да. Аз взимам големи номера и ми е екстра, защото се "захлупвам" отвсякъде. Доколкото съм чела и за по-малките номера талиите са високи. Харесай си някой панталон- дънки и пусни линк, който го има- да сподели Peace
Имам известие за колет от 26.08- пълен е с неща за приятелки. За нас- само един протектор за матраче и тениска за мен. Щ е докладвам за некоментираните неща, колкото ми е възможно  Wink
Най-после занесох дрехите за корекция на шивач...7бр. панталони/дънки, 2 ризки без ръкав и нощничка...

# 422
  • Мнения: 58
Благодаря ви!

# 423
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета, дойде и моето време да получа бланка за изгубена поръчка.  Cry
Понеже не ми е даден адрес, на който да изпратя попълнения формуляр моля за помощ. Как ги пращате вие?
И един въпрос относно попълването на бланката: Най отдолу има място за подпис. Това ме довежда до мисълта, че трябва да се попълни на ръка и да се изпрати със стандартните пощи. Дали греша? Ако така трябва как да им напомня, че искам в замяна ваучер, а не чек? Споменава се някъде на самата бланка?
Благодаря ви за отговорите предварително!   bouquet

# 424
  • Мнения: 389
Момичета, дойде и моето време да получа бланка за изгубена поръчка.  Cry
Понеже не ми е даден адрес, на който да изпратя попълнения формуляр моля за помощ. Как ги пращате вие?
И един въпрос относно попълването на бланката: Най отдолу има място за подпис. Това ме довежда до мисълта, че трябва да се попълни на ръка и да се изпрати със стандартните пощи. Дали греша? Ако така трябва как да им напомня, че искам в замяна ваучер, а не чек? Споменава се някъде на самата бланка?
Благодаря ви за отговорите предварително!   bouquet
Може6 да го подпи6е6 директно от компа с Пейнт .и Им го пра6та6 на мейла и 4ака6.Добре ,4е една мацка от тук ме светна,4е и аз се бях препотила с тая бланка.
Аз о6те си 4акам мойто писмо ,май ве4е има 10 дена.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 09:25 от bubulechkata

# 425
  • София
  • Мнения: 8 322
Тези джинси стават ли за зимата или са по скоро за време, като в момента?

Не стават за зимата

Стават, ако е за навън с чорапогащник от долу.

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158


това са най страхотните дънки които съм получавала от ла редут /снимката е и линк/ на снимката не се вижда но е с капси много семпли камъчета има и един ред малки камъчета на задните джобовете , а плата и качеството са без грешка

освен това получих и това лятно сакенце мнооооооого сладко



а тази риза за цената си е върха



а забравих да кажа поръчката ми беше от 26.08 със сешоара и той дойде /четох , че някой мами не са го получили /

# 427
  • София
  • Мнения: 8 322
Може ли да помоля, мамите които са си поръчвали повечко дрешки от Ла Редут да споделят: повечето им панталони и дънки с висока талия ли са? Гледам цяла вечер и не мога да преценя дали нещата които ми харесват са с ниска или висока талия. До сега каквото съм взела 2-3 неща от рода на панталони и дънки все са били с висока талия и не са ми харесвали.  Моля ви кажете ми има ли смисъл да търся неща с ниска талия тук или да се ориентирам към друг сайт...?  Praynig
Никой ли няма да помогне ...  Tired

ами пусни конкретни линкове и питай.

MAMA GALQ
,  снимките са линкове, но към снимка не към страницата с продукта.
Сакото отговаря ли си, твоето кой номер е?


# 428
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
В голяма дилема съм:
имаме тези маратонки  номер 24 и в момента са абсолютно точни на малкия.
имаме и тези кецове номер 25 и плуваме буквално в тях.

Искам да поръчам от тези въпросът е, кой номер. И за да не ме захапете, да знам, че се обсъждаха номерата, но бяха за розовите.

# 429
  • Мнения: 11
мама Галя, пусни линк към дънките и дай размери моля Praynig

# 430
  • Мнения: 110
Такаааа, вчера взех поръчка от 27/08 от митницата с тези неща:
http://www.laredoute.fr/vente-pull-raye-col-v.aspx?productid=324 … &numberpage=1
 - много е хубав L;

http://www.laredoute.fr/vente-pull-petits-mancherons.aspx?produc … =1&vsn=lesaub
 - много е хубава, малкоми е големичка, че нямаше 42/44 и взех 46/48, но става и така;

http://www.laredoute.fr/vente-pull-cache-c%C5%93ur.aspx?producti … =1&vsn=lesaub
 - много ми харесва, имам и синя, 42/44;

http://www.laredoute.fr/vente-escarpins-talon-droit.aspx?product … =1&vsn=lesaub
 - цвят ivoire, което си е живо бяло, малко ми хлопат, ама като реших да се презастраховам с по-големия номер....41 ooooh!

И подарък сещоара....

# 431
  • Мнения: 0
Тези джинси стават ли за зимата или са по скоро за време, като в момента?

Не стават за зимата

Стават, ако е за навън с чорапогащник от долу.

Без да влизам в спор да споделя и моето мнение.
Имаме ги и мисля че не стават за зимата може би за късна есен и за по топли зимни дни не и за люта зима, защото не са от най тънките рехави джинси (малката има такива и и ги обличам в момента) тези са плътен плат но все пак нямат никаква подплата.

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
http://www.laredoute.fr/vente-chemisier-raye-ou-uni.aspx?product … =1&vsn=lesaub РИЗАТА  36 ОТГОВАРЯ СИ
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-jean-stretch.aspx?product … 12&vsn=lesaub ДЪНКИТЕ моите са черни 38 по височки са , но все пак са зимни дънки отговарят си според мен

http://www.laredoute.fr/vente-blouson-paletot.aspx?productid=324 … =1&vsn=lesaub САКЕНЦЕТО 36 също си отговаря

# 433
  • Мнения: X
В голяма дилема съм:
.... въпросът е, кой номер. И за да не ме захапете, да знам, че се обсъждаха номерата, но бяха за розовите.
Ааа, обсъждаха се И черните...не те хапя, а само леко клъввам  Wink
Аз чакам черните 25 номер, доколкото помня стелката идва 16см. с място за крачето 14.5-15см. Ако някой се включи да даде мерки на 24 ще е супер. Не съм срещала отзив дали си отговарят на номера, по скоро- ДА...
И ние имаме и 24 и 25 разни маратонки, кецове, аз заложих с тези на 25, пък ще видим дали съм уцелила.

# 434
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
В голяма дилема съм:
.... въпросът е, кой номер. И за да не ме захапете, да знам, че се обсъждаха номерата, но бяха за розовите.
Ааа, обсъждаха се И черните...не те хапя, а само леко клъввам  Wink
Аз чакам черните 25 номер, доколкото помня стелката идва 16см. с място за крачето 14.5-15см. Ако някой се включи да даде мерки на 24 ще е супер. Не съм срещала отзив дали си отговарят на номера, по скоро- ДА...
И ние имаме и 24 и 25 разни маратонки, кецове, аз заложих с тези на 25, пък ще видим дали съм уцелила.
Да, де и аз с такова впечатление останах newsm78 Уф, и аз ще рискувам с 25. мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт