Почитатели на Майкъл Джексън 12 - HUMAN NATURE

  • 32 462
  • 775
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 533
Ох, как се развълнувах, DJ Koko ме поздрави лично с Beat it!  Blush Жив да си, Коко Grinning

Критиците за Invincible:

Reviews of Invincible were generally favorable, but there was a consensus that it was one of Jackson's least impressive records, mostly because of its long length (nearly 80 minutes). Allmusic gave the record three out of five stars saying, "Ultimately, the record runs too long, losing steam halfway through...[It's] not enough to make Invincible the comeback Jackson needed...but it does offer a reminder that he can really craft good pop".[15] NME gave the record six out of ten, stating, "Invincible is a relevant and rejuvenated comeback album made overlong".[16] Rolling Stone gave Invincible three out of five stars, believing that the early R&B tracks were good especially Whatever Happens, but the later ballads made the record too long.[17] Reviewer Robert Christgau gave the album an A-, saying, "His skills seem undiminished...his funk is steelier and his ballads are airier, both to disquieting effect. At 78 minutes this is too long."[18] This was the same grade he gave Jackson's landmark album Thriller when originally released.[19]

Пффф, губел пАра към средата, дълъг им идвал. На мен пък ми идва даже къс!

# 136
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Клои, гласувах в опцията "билет за 28.10....", но защо не се промени бройката? Остана си 9  newsm78

Странно....  newsm78
Не виждаш вече квадратчетата пред опциите , нали ?

# 137
  • Мнения: 57
Kate7oo, за съжалост е така.  Чувствителните и добри хора страдат с чуждото нещастие и приемат всичко навътре. Искат на всички да помогнат, виждат във всеки само доброто и не приемат лошото. Затова са като магнит за злини, злоба и нараняване. Мислят повече за доброто на околните, отколкото за своето добро. Поставят другите на първо място, а не себе си. И остават неразбрани и недооценени. Стават обект на изполвачество и присмех, защото нали знаеш приказката, че добротата граничела с глупост. Ами не е така, ако повече хора бяха добри щеше да се живее по-спокойно и да няма толкова наранени и отхвърлени от обществото добродушни хора като Майкъл. Защото да бъдеш морален, искрен, сериозен и коректен, да не пиеш, да не пушиш марихуана и други гадости, да не вършиш глупости, да си джентълмен и уважителен към жените не се приема добре, а на почит са развратността, да си провален доколкото може и тогава си "звезда". Пропаднала звезда бих казала. Но повечето хора възприемат звездите по този начин, а не е ли така и в живота? Ох, че стана дълго  ooooh!
А някой беше казал, че "Господ помага на тези, които не умеят да се справят, а другите които могат ги е оставил да се справят сами." Така е и с Майкъл, той е от тези дето умеят ...

Не го разбирам този свят...защо е обърнат с главата надолу,защо най-лошото се приема като правилно??? Защо има толкова омраза навскъде около нас???Зщо когато си различен те подиграват и мразят и се отвръщават от теб...за бога има омраза и дори между нас,по малките...всеки ден ставам свидел на подигравки над мои съученички от някакви пикльовци(с извинение) и ми става болно за тях.Хората са лоши,озлобени,завистливи! Защо кои ги прави такива? Живота ли? Болно ми е защото света е едни голям боклук които се самоунищожава много бавно но сигурно. Не мога да приема омразата и зависта на хората към чистите души...това не е нормално...Трябва,трябва някои да ни излекува!!!

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 22:48 от kate7oo

# 138
  • Мнения: 1
Мн тежко ми стана като го прочетох това на тоя Шмули ли как е там,толкова е истинско.Майкъл е бил самото ДОБРО!Грижата за феновете,думите за децата,свичко това го знам.Знам,че е помагал,че децата са най-важното нещо за него,че помага на хората и после на себе си,но сега като ги прочетох...Неговите думи Cry Cry Cry Ужасно тежко е...и това за баща му,знаех ,че го е биел,тормозел,но що за жестокост са били тези камшици,да го маже с олио?!!?Тоя човек с всичкия ли си е,колко добър трябва да е бил Майкъл за да му прости?!Заслужава да Го боготворим!!! Cry Cry Cry Повече от всякога искам да е жив..

# 139
  • Мнения: 376
Kate7oo, за съжалост е така.  Чувствителните и добри хора страдат с чуждото нещастие и приемат всичко навътре. Искат на всички да помогнат, виждат във всеки само доброто и не приемат лошото. Затова са като магнит за злини, злоба и нараняване. Мислят повече за доброто на околните, отколкото за своето добро. Поставят другите на първо място, а не себе си. И остават неразбрани и недооценени. Стават обект на изполвачество и присмех, защото нали знаеш приказката, че добротата граничела с глупост. Ами не е така, ако повече хора бяха добри щеше да се живее по-спокойно и да няма толкова наранени и отхвърлени от обществото добродушни хора като Майкъл. Защото да бъдеш морален, искрен, сериозен и коректен, да не пиеш, да не пушиш марихуана и други гадости, да не вършиш глупости, да си джентълмен и уважителен към жените не се приема добре, а на почит са развратността, да си провален доколкото може и тогава си "звезда". Пропаднала звезда бих казала. Но повечето хора възприемат звездите по този начин, а не е ли така и в живота? Ох, че стана дълго  ooooh!
А някой беше казал, че "Господ помага на тези, които не умеят да се справят, а другите които могат ги е оставил да се справят сами." Така е и с Майкъл, той е от тези дето умеят ...

Не го разбирам този свят...защо е обърнат с главата надолу,защо най-лошото се приема като правилно??? Защо има толкова омраза навскъде около нас???Зщо когато си различен те подиграват и мразят и се отвръщават от теб...за бога има омраза и дори между нас,по малките...всеки ден ставам свидел на подигравки над мои съученички от някакви пикльовци(с извинение) и ми става болно за тях.Болно ми е защото света е едни голям боклук които се самоунищожава много бавно но сигурно. Не мога да приема омразата и зависта на хората към чистите души...това не е нормално...Трябва,трябва някои да ни излекува!!!

Да, миличка. Майкъл се опита и успя, но той продължава да го прави и сега. И това, че има като теб прекрасни деца и го обичате означава, че ще лекува света чрез вас още дълго време...Носете го в сърцата си и не го пускайте да си тръгне оттам...Там той се чувства уютно, защото е обичан Heart Eyes От това винаги е имал нужда.

Клои всичко е ок - 10  Hug

# 140
  • Мнения: 1
.Носете го в сърцата си и не го пускайте да си тръгне оттам...Там той се чувства уютно, защото е обичан Heart Eyes

[/quote]

Да,само това можем да му дадем-любовта,има я ЗАВИНАГИ.Искам моите деца да знаят за него,да го възприемат както нас,името Му да живее с поколения напред

# 141
  • Мнения: 133
Калин@ мерси много за превода,дано има още  Rolling Eyes
Добър вечер,мили дами!Това е за тези(като мен),които не са на Ти с английския.Дано не се повтарям
Michael Jackson - The Footage You Were Never Meant To See - Part 1 http://vbox7.com/play:fc283c41
има още 2 преведени части,а останалите не са преведени,за съжаление.


 Има го тук целия и преведен: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=184062&hit=1

# 142
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
samotnika,   Hug

# 143
  • Мнения: 0
Хей, сега дават любимият филм на Майкъл! Питър Пан... скоро започна.
Пуснете го на децата си, а и вие го гледайте с тях... ( По Нова ТВ)

Нашият Питър Пан..

"I'll always be Peter Pan in my heart." - Michael Jackson

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 10:34 от LoveMJ

# 144
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Kate7oo, за съжалост е така.  Чувствителните и добри хора страдат с чуждото нещастие и приемат всичко навътре. Искат на всички да помогнат, виждат във всеки само доброто и не приемат лошото. Затова са като магнит за злини, злоба и нараняване. Мислят повече за доброто на околните, отколкото за своето добро. Поставят другите на първо място, а не себе си. И остават неразбрани и недооценени. Стават обект на изполвачество и присмех, защото нали знаеш приказката, че добротата граничела с глупост. Ами не е така, ако повече хора бяха добри щеше да се живее по-спокойно и да няма толкова наранени и отхвърлени от обществото добродушни хора като Майкъл. Защото да бъдеш морален, искрен, сериозен и коректен, да не пиеш, да не пушиш марихуана и други гадости, да не вършиш глупости, да си джентълмен и уважителен към жените не се приема добре, а на почит са развратността, да си провален доколкото може и тогава си "звезда". Пропаднала звезда бих казала. Но повечето хора възприемат звездите по този начин, а не е ли така и в живота? Ох, че стана дълго  ooooh!
А някой беше казал, че "Господ помага на тези, които не умеят да се справят, а другите които могат ги е оставил да се справят сами." Така е и с Майкъл, той е от тези дето умеят ...

Не го разбирам този свят...защо е обърнат с главата надолу,защо най-лошото се приема като правилно??? Защо има толкова омраза навскъде около нас???Зщо когато си различен те подиграват и мразят и се отвръщават от теб...за бога има омраза и дори между нас,по малките...всеки ден ставам свидел на подигравки над мои съученички от някакви пикльовци(с извинение) и ми става болно за тях.Хората са лоши,озлобени,завистливи! Защо кои ги прави такива? Живота ли? Болно ми е защото света е едни голям боклук които се самоунищожава много бавно но сигурно. Не мога да приема омразата и зависта на хората към чистите души...това не е нормално...Трябва,трябва някои да ни излекува!!!

Докато има хора, които разсъждават така, има шанс Grinning Peace Моля те, запази чистото и детското в себе си и не падай до нивото на тези, за които пишеш.
Светът в който живеем е изключително материален и оттам идват всички проблеми. Хората забравят кое е истински важното в живота и се впускат в гонене на илюзорното.

# 145
  • Мнения: 940
Охх момичета много съм развълнувана ,току що си купих билет за филма за 26 Окт. в полунощ ,всъщност ще е 27ми защото часа на филма е 00:01 минута.Единствената прожекция за 27ми.
 ....

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 18:48 от victoria

# 146
  • Мнения: 668
здравейте и от мен.Кой още търси концерта от Уембли? да му го пратя.Вики имаш нужда от сън ,недей така Hug

# 147
  • Мнения: 376
здравейте и от мен.Кой още търси концерта от Уембли? да му го пратя.Вики имаш нужда от сън ,недей така Hug

Здравейте  Hug
Вики   Hug Heart Eyes Peace
Сисе, може ли на мен  Praynig  bouquet

# 148
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
здравейте и от мен.Кой още търси концерта от Уембли? да му го пратя.Вики имаш нужда от сън ,недей така Hug

Видеото от Уембли е много ценно, сега може  и бой да стане за него....  Laughing

Днес съм усилила музиката и .......    clean   wash   hang   newsm71  newsm79

Но хвърлям по някой поглед и тук  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 4
Radita огромно БЛАГОДАРЯ!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт