Дарете книги за читалищна библиотека

  • 20 284
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 395
Аз също ще пратя по човек, ако е събота или неделя могат ли да ви намерят ?

# 91
  • Мнения: 4
Аз също ще пратя по човек, ако е събота или неделя могат ли да ви намерят ?
Да,на вратата на читалището има оставен мобилен телефон,кака че могат да ми звъннат и след 10 мин. ще съм в читалището.

# 92
  • Мнения: 395
http://azcheta.com/index.php?option=com_content&view=article … 7-21&Itemid=5

ето тук се опитват да съберат още книжки

# 93
  • Мнения: 161
Страхотна кампания, тук ми хрумва следната идея, която незнам да ли е възможна, но все пак да споделя: По- богатите издателства всяка година да даряват  по една или повече книги на подобни библиотеки, които нямат възможност да си закупят, съответно можеби така самите издателства биха могли да им се намалят данъците, само че може би трябва да се иска съгласието на авторите? Нека някой по-запознат  от мен да каже.  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 553
Искам да попитам дали са събрани необходимия брой книги и ще имате ли нужда от още?
Ако при вас няма нужда да ги пратя в някое от другите читалища в линка на Alex-Sofi ...
Мога да изпратя поне 2 кашона с по-стари книги.

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 14:33 от T@LI

# 95
  • Мнения: 8
Моля Ви за помощ!Работя като секретар-библиотекар в читалище "Пробуда" с.Панаретовци, Община Сливен.По новия закон за библиотеките библиотечният фонд трябва да е с не по-малко от 3000 книги, а в нашето читалище книгите са 2639.Нуждаем се от още 361 книги за да съществуваме като читалищна библиотека.Молбата ми е ако някой има възможност и желание да дари книги(независимо на каква тематика са) да ми пише!Предварително благодаря!
Славяна Пенева
Славяна с най -голямо удоволствие.Пусни ми на лични тел за връзка .

# 96
  • Мнения: 395
Книжките тук вече са събрани  Hug

# 97
  • Карлово
  • Мнения: 4 668
Славяна Пенева,
Благодаря за коледната картичка.  bouquet
От сърце Ви желая чудесен празник и сбъднати мечти през новата година.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Благодаря за поздравителното писмо! Беше изненада, не очаквах... Желая ви успех и удовлетворение в работата на читалището и дано вашите книги влязат в живота на повече хора!

# 99
  • Мнения: 395
http://www.blagotvoritelen-bazar.net/
Позволявам си да поместя това тук и Вярвам, че Славяна няма да има нещо против.....Който има още излишни книжки може да се включи тук....
Весели празници на всички

# 100
  • Мнения: 22
Ръководството при читалище "Пробуда" с.Панаретовци, Община Сливен, изказва благодарност на всички хора, които дариха книги:
Еди Чакъров,Светла Керезова,Николина Колева,Екатерина Белчева,Г-н Киров от Пловдив,Чанка Дончева,Дима Петрова,Ивелин Минков,Галина Димова,Мариела Митева,В.Стоянова,Христо Блажев и Юлиян.

Ако сме пропуснали някой, моля, пишете ми, за да го добавя!

Много Ви благодаря за поздравителната картичка,изпратена на домашния ми адрес.Тя е приказна!Бъдете здрави и много щастливи!  bouquet

# 101
  • Мнения: 101
Здравейте,
още едно читалище в област Сливен има нужда от книги на всякаква тематика. Моля, тези който възможност да дарят да ги изпратят на
 с. Боринци п.к 8999, общ. Котел, обл. Сливен
Читалище "Н. Й . Вапцаров"
Даниела Христова Стоянова - секретар библиотекар
GSM 0888130798

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
дано повече хора прочетат това и ви направят малък коледен подарък  Praynig

# 103
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
Най-искрени благопожелания за здраве и сили,
за ползотворни дела,
за топлота и доброта - дарявани и получавани,
за дни на радост с усмивки и веселие,
за мигове на сбъднати мечти.
БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ,КОИТО НИ ДАРИХА КНИГИ!

# 104
  • Мнения: 455
Здравейте,
още едно читалище в област Сливен има нужда от книги на всякаква тематика. Моля, тези който възможност да дарят да ги изпратят на
 с. Боринци п.к 8999, общ. Котел, обл. Сливен
Читалище "Н. Й . Вапцаров"
Даниела Христова Стоянова - секретар библиотекар
GSM 0888130798

Здравейте, мога да изпратя детски книжки за деца между 3 и 7 години. Също така имам броевете за 2008-ма и 2009 г. на списания: "Звездни рейнджъри", "Малчуган", "Том и Джери", "Мики маус".
Дали в селото имате деца на тази възраст и дали това представлява интерес за вас. Списанията са абсолютно запазени, могат да се четат и от по-големи деца ( дори  12-13 годишни ).

Общи условия

Активация на акаунт