хомеопатични хапчета за зъбки

  • 30 099
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 317
И аз съм давала Дентокинд.Много по-доволна съм от тях отколкото от гелчетата.
  Peace
Вечер преди лягане давах и Дормикинд за спокоен сън. На нас много ни помогнаха, давах и Дентокинд и Дормикинд, като ги редувах съответно едните ги давах през деня, а другите вечер, и детето започна да спи по-спокойно. Хапчетата съдържат бела дона и имат успокояващ ефект! Но на всяко дете действат различно. Просто трябва да пробваш да видиш на вас кое ще ви подейства! Успех! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 73
а хамомилата как се дава, казаха по 1 точно между храненията

аз я давам между храненията. В много малко водичка 4-5 перли разтворени, до 3-4 пъти на ден. Така ме посъветва педиатъра

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 834
На синът ми ,хомеопатка беше изписала Chamomila 15 CH ,вечер преди лягане по 5 перлички.Каза ми ,че е важно детето нищо да не яде или пие след това,за да може да е по-добър ефекта и отделно,когато се разтварят шишенцето да се разклаща с кръгови движения,защото така се активизирали съставките на хапченцата.Мисля,че го облекчаваше,поне до известна степен.Гелчета също му намазвах,когато се будеше през нощта.

Дентокинд май нямаше ефект при нас.

# 18
  • Мнения: 718
Казва се "Хамомила". Ако искаш хомеопатично лекарство отиваш при класически хомеопат, който преценява какво да е то и в каква потенция. Хомеопатията изобщо не е безвредна и да черпиш от тема във форум съвети какво лекарство да дадеш на детето си, в каква дозировка, потенция и т.н. е неправилно.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Хамомила давах, но без особен ефект. Гелчета не ползвах, понеже действат локално и за кратко. Дентокинд още не беше излязал на пазара, когато й никнеха зъби.

# 20
  • Мнения: 2 334
Давала съм Хамомила и Дентокинд като съм доволна само от Дентокинда.Давах хачетата на дъщеря ми директно да ги дъвче и мисля че определено и помагаха.

# 21
  • София
  • Мнения: 160
Аз също давам Дентокинд . Като първите 3 дена давах 6 пъти по 1 , и след това 3 пъти по 1 . За сега поне има ефект

# 22
  • София
  • Мнения: 1 139
Давам Дентокинд, добре му действат Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също съм за дентокинд.Обикновено ги давам вечер преди лягане, а в дните когато положението е напечено и нощем ,като се събуди детето.

# 24
  • София
  • Мнения: 116
Аз давах и  при нужда отново ще давам  Дентокинд!

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
Най-добре е да се посъветваш с хомеопат, но моето мнение е , че Хамомилата не се дава при никнене на зъбки, а Калкарея фосфорика или Дентокинд.

# 26
  • Мнения: 2 111
Доволна съм от хомеопатичните Калкареа фосфорика  Peace
Вечер преди лягане мажех и с Дентинокс гел.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 794
При големия ми син нямаше много полза от тях - давала съм Хамомила и Дентокинд. С малкия още не съм ги пробвала, чудя се дали има смисъл.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Давам Дентокинд уж я успокояват  Confused .

# 29
  • Мнения: 52
давала съм Хамомила,но натрупвахме от 3-4 месец.

Общи условия

Активация на акаунт