хомеопатични хапчета за зъбки

  • 30 115
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 16
аз и давам дентокинд

# 76
  • Мнения: 164
На нас не ни помагна само Дентокинд, в комбинация с панадол да.

# 77
  • Мнения: 489
Дентокинд в комбинация с гелчета.

# 78
  • Мнения: 581
Аз чакам да ни излезе зъбче. За сега мажа с Бочко. Но не мисля че има кой знае какъв ефект, само временно облекчава.

# 79
  • Мнения: 750
Бочко? Какво представлява?

# 80
  • София
  • Мнения: 39 920
Бочко? Какво представлява?
Намерих.

Цитат
Гел за никнещи зъбки БОЧКО– 20 мл с екстракти от лайка, шипка и градински чай

Специална формула създадена за облекчаване на симптомите  при никне на първите зъбки.Гелът за никнещи зъбки БОЧКО съдържа 100% натурални съставки. Богат букет от билкови екстракти -лайка, градински чай и шипка- по естествен начин успокояват, действат антибактериално и противовъзпалително. Обогатен с витамините С, В1, К и Е. Подходящ за честа употреба.
Не е хомеопатия.

# 81
  • Мнения: 750
Аха, мерси!

# 82
  • Мнения: 444
Здравейте, момичета! От вчера давам на Ния Дентокинд , но се замислих колко дълго може да се прилага, правят ли се някакви паузи... Не намерих информация в листовката и ако някои има представа, моля да сподели! Hug

# 83
  • Мнения: 793
Аз го давам от няколко дни. Това е хомеопатично лекарство и доколкото съм информирана за да има ефект трябва да се дава в продължение на месеци.

# 84
  • Мнения: 9 814
Аз го давам от няколко дни. Това е хомеопатично лекарство и доколкото съм информирана за да има ефект трябва да се дава в продължение на месеци.

Е, чак месеци не, защото то зъбите ще му излязат, докато се прояви ефектът.  Laughing
Но иначе ще се почувства резултатът след около 3-4 дни при редовно даване. /обяснението е на лекар/

# 85
  • Мнения: 793
Исках да кажа месец  Blush  но съм объркала. Така ми казаха поне,аз затова давам още от сега ,защото имаме първите симптоми,но ми казаха че зъбчето може да се покаже чак след месец ,два Sad

# 86
  • Мнения: 9 814
Лилчо, и аз давам вече седмица, но ефект никакъв Tired

# 87
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
Може да се дава доста продължително време без прекъсване , няма странични ефекти , даже е желателно да се дава  по- продължително защото хомеопатичните действат с натрупване .Аз лично съм го давала непрекъснато по 2- 2.5 м.особено когато никнеха кътниците .

# 88
  • Мнения: 444
Благодаря за отговорите!  Hug

# 89
  • Мнения: 581
Дентокинд как се дава на 7 месечно бебе? В аптеката аптекарката много се учуди като и го поисках за 7 мес. бебе

Общи условия

Активация на акаунт