Промоция в МЕТРО?

  • 18 684
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 639
Малко офф топик: видях един човечец да бута количка с допотопен телевизор в събота, като бях в Метро, явно и за тв-та има  Laughing 

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 384
Малко офф топик: видях един човечец да бута количка с допотопен телевизор в събота, като бях в Метро, явно и за тв-та има  Laughing 
Има, има! За телевизори и за компютри. Доста се зачудих за един стар телевизор и стария комп дали да не ги върна, ама процедурата с пренасянето е сложна.  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 458
и аз вече съм горд собственик на тиган за палачинки Laughing майка ми изрови отнякъде два стари тигана но докато отидем вече бяха свършили обикновените,но пък ако сега не си бях взела такъв тиган незнам кога друг път щях да го взема

# 18
  • Мнения: 245
Надявам се, че това няма да е единствената промоция от подобен вид, защото не успях нищо да направя.
Ще следя и в другите вериги.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 13:30 от ехк

# 19
  • София
  • Мнения: 458
няма да е последната,според мен всичко едва сега започва Simple Smileв предишната брошура можеше да смениш стар телевизор и да си купиш нов с отстъпка.Между другото и за техномаркет бях чула -мисля че за перални беше,но имаше и за други уреди

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 384
Надявам се, че това няма да е единствената промоция от подобен вид, защото не успях нищо да направя.
Ще следя и в другите вериги.
В новата брошура има пак 2 страници стар за нов уред - прахосмукачки, котлони и някакви стайни климатици май беше тоя път.

# 21
  • София
  • Мнения: 458
уредите са:
кафемашина Rohnson-108лв
мобилен климатик Zelmer-335лв
индукционен котлон АЛЯСКА-83 лв
шевна машина 167лв
това са цените с  отстъпката

# 22
  • София
  • Мнения: 1 251
няма да е последната,според мен всичко едва сега започва Simple Smileв предишната брошура можеше да смениш стар телевизор и да си купиш нов с отстъпка.Между другото и за техномаркет бях чула -мисля че за перални беше,но имаше и за други уреди

В последните месеци редовно има такъв вид промоции в Метро. А за Техномаркет също е вярно - аз лично върнах една ръждясала Перла и сега от няколко дни съм горда собственичка на нова пералня Whirlpoll 6 Sence с 20% отстъпка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 245
Опасявам се единствено, че преди промоцията цените са надути и пак си купуваш нещата по нормална ценар но осигуряват събирането на старата техникар да не я хвърлиш до боклука пред блока, а да им я замъкнеш на място.
Но пък грозната гледка до кофите ще изчезне.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 384
Винаги има уловки във всяка промоция и нещо, което е уж подарък. Само не знам за какво им са всички тези стари и амортизирани уреди, че да имат интерес да ги събират.  newsm78

# 25
  • Мнения: 262
И на мен не ми е ясно , но ме е яд за тиганите и ТВ-тата, затова ще следя темата за по-нататъшно развитие.

От сегашните прИмоции нищо не ме грабва.

# 26
  • Мнения: 1 312
Нямам карта в себе си и не ми се отварят линковете.
Промоцията още ли е в сила, че имам два стари Тефала Flutter

# 27
  • Мнения: 3 456
Нямам карта в себе си и не ми се отварят линковете.
Промоцията още ли е в сила, че имам два стари Тефала Flutter
За тиганите промоцията свърши.

# 28
  • Мнения: 2 926
За тиганите явно е свършила, а някой има ли инфо има ли нова промоция, че в момента брошурите не са пред мен.

# 29
  • София
  • Мнения: 458
уредите са:
кафемашина Rohnson-108лв
мобилен климатик Zelmer-335лв
индукционен котлон АЛЯСКА-83 лв
шевна машина 167лв
това са цените с  отстъпката

ето това е.Заменяш стар уред и вземаш един от тези 4 по избор на тази цена

Общи условия

Активация на акаунт