LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 814
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 210
kras8204 аз сега ще връщам едни сгрешени дънки без долния отрязък. Понеже казах на Сабине, че в митницата са ми го взели и ще се отказвам да ги връщам, по-добре да ги подаря на някой отколкото да ходя да се разправям в митницата, тя ми каза , че това не е проблем. По-долу направо ти копирам нейния отговор. След това се опитах да и пратя принт скрийн на мейла, но съм забравила да прикача файла, та тогава тя каза да го сложа в пратката и да пиша на листа моите инструкции ( това което в първия мейл ми обясни да напиша на френски :  J'ai reзu une mauvaise taille, je dйsire l'йchange. Je dйsire кtre remboursйe des frais de retour par un bon d'achat. Je joins la copie du rйcйpissй des frais de retour ) .. И в крайна сметка не разбрах какво означава ktre, за другите, които не се преведоха разбрах че вместо й е е, явно не се чете тук французицата.
 От Сабине:
"I understand your disappointment for the invoice but you can print the detail of this order online. You have to point your browser on right top of our home page on "Mon espace client" and under "le suivi de mes commandes", click on "je visualise la liste de mes commandes". We need the number of the order and better the parcel n° and the reference item with your client number and you indicate your instructions."
А иначе в десния отрязък от фактурата се посочва сгрешения артикул доколкото разбрах. Аз дори не искам да ми пращат нови дънки, а ваучер и ще си купя нещо друго.

Рос, аз имах 3 пратки със сешоар и с по 2 чифта дънки или блузи, нарочно не пусках повече от 2 артикула , за да не идат на митница, и накрая пак отидоха на митница, бяха по 2200 - 2300  Sad

И да споделя, че ми отказаха хлебопека, което беше ясно де. Но не ми е отразен номер на ваучер, него на мейла ли до чакам и колко се бави? Освен това не искам да си взимам останалото от пощата, след 20 дни ли ще върнат колета ?

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 18:24 от triffy

# 421
  • Хасково
  • Мнения: 51
И на мен днес са ми отказали хлебопекарната с поръчката от 10.10. Иначе получих поръчката от 5.10. с това мъжко яке - размер ХХХЛ (поръчвам второ такова) и с тези дънки - 46 номер, хубави са. Притесняваше ме това, че са слим, но всъщност не са чак толкова тесни и сигурно щяха да ми седят добре ако не ми бяха големи.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 18:40 от milenski74

# 422
  • Временно
  • Мнения: 788
Днес взех поръчка от 9.10. с ето тези мъжки Адидас,номер 42,естествена кожа и абсолютно си от …  номер по-големи)
А поръчката ми от 7.10. още я няма.

# 423
  • Мнения: 741
Момичета, помагайте  Rolling Eyes, обувки на мъжа ми дойдоха доста уголемени. Искам да ги върна или да ги заменя за по- малки. Кое е по- изгодно? Има ли вариант да не плащам за доставката на по- малкия номер?
Ако трябва да им пиша преди да изпратя обувките обратно, кой е и-мейлът им, че в сайта им не намирам нищо.  newsm78
Не може ли просто да опаковам и изпратя обувките и фактурата, която беше приложена в колета?!

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 19:01 от slavina_S

# 424
# 425
  • Мнения: 50
http://www.shopping-guide.org/
на този сайт може да намерите перевод на артикулите в ларедут и таблици с размери

# 426
# 427
  • Мнения: 25
Eva аз пробвах с няколко кода, но успях само на 27и нещо.

# 428
  • Мнения: 1 140
Браво!  Mr. Green Продължавай да пробваш  Peace

# 429
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Идвам да се похваля с 2 пристигнали поръчки от 10.10 за поща.

Този панталон за мъж ми, уцелила съм размера този път - 42 е, след предишния огромен размер, който му бях поръчала. Стои много добре, много ми харесва, плътен е.
Останалото са детски пижами и в двата пакета Simple Smile, май съм прекалила, но пък поне съм взела по-големи размери и ще ги носи доста дълго Simple Smile

И така между другото, дали някой иска да направим трампа Дора срещу спайдемен, че съм се объркала и вместо 2 спайдера съм пуснала 2 дори, пък ми трябва спайдер за подарък  Embarassed




_____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 430
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Пижамките, които купихте за по 5 евро, сега много скъпи бе...15 евро  Sad Тутках се и останах без тях.

# 431
  • Мнения: 5 613
Да вмъкна-една разделена поръчка с подарък сешоара дойде миналата седмица,а подаръка едва днес.В смачкано състояние е опаковката,явно е лежал някъде затрупан.Не губете кураж  Peace

# 432
  • Мнения: 77
Момичета колко се бавят колети, които идват на митницата.

# 433
  • Мнения: 145
Момичета колко се бавят колети, които идват на митницата.
При всички е различно, няма фиксирано време! Максимума и за поща и за митница е 7 седмици. След като изтекат тогава се тревожи!  Peace Да се надяваме, че няма да се стигне до там  Praynig Peace

# 434
  • София
  • Мнения: 8 329
Вени, няма да мога да дам размерите на якето. ... зазимих го вече във вакумен плик и ако го отворя още веднъщ ще ме набият в къщи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт