Дързост и красота 49 - "Заслепение и слепота"

  • 24 088
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 401
С кой артист тряяше да е свързана следващата анкета Laughing
То сложен ред,тряя записки да си водя вече Laughing

# 691
  • Мнения: 2 592
Много дързост и много красота през днешния ден Grinning (друг път ще си платя патентно право Wink )
И кога ще е тоз друг път Crazy

Днес отново ни показаха какъв изрод всъщност е Дъртата Naughty и как може да се държи с един инвалид Naughty
"не си желан тук","не си в състояние да се състезаваш с мен".Ужас Sick Можете да си представите що за хора я харесват тая Naughty
Психиатърката-пиянде отново е нестабилна както винаги и не знае как да се справи със стефка.Само кърши ръце и се уплита Naughty Защо не изгони Дъртата,а само се повърта като гърмян заек около нея Naughty Прави го ,защото знае,че Дебелата в крайна сметка ще изгони горкия инвалид от там,въпреки че той ослепя заради Психиатърката-Пиянде Naughty
Колко са жалки тез двете "приятелки" Naughty

Мнеее, не ме заблуждавай, по постовете те разконспирирах, че си АрДжей  Mr. Green
Горкият инвалид си го причини сам това и за малко да не убие и Тейлър и да стане инвалид-убиец  Crossing Arms
Желан ли трябва да бъде някой, който първо кара друг да лъже, после му вкарва психоатаки, водейки го в затвора за назидание и после след като всичко това не е помогнало, го взема за пленник и излага живота му на опсаност.
Егати инвалида, честно! Хич не е толкова беззащитен, колкото се опитваш да го изкараш. Манипулатор от класа е той  Naughty
Брукзащита, аз вчера също между 15 и 17 часа не можех да вляза във форума  newsm78
П.С. това с разхлабването на болтовете така ме разсмя, че щях да събудя детето  hahaha

# 692
  • Мнения: 401
А пък аз по постовете те разконспирирах,че не си индивидуалист и гледаш да се харесаш на някои персони.
Навремето беше по-забавна Naughty Но...ето ти стадният принцип  не прощава

Всичко това му се случи,защото той се опитваше да спаси от затвора убийцата-пиянде Crazy

# 693
  • Мнения: 2 592
Всичко това му се случи,защото той се опитваше да спаси от затвора убийцата-пиянде Crazy


Тя да му е искала помощта?? Аз не си спомням такова нещо, даже напротив  Crossing Arms

# 694
  • Мнения: 0
Хектор изобщо не е горкият и не е за съжаление. Стефчето е права, че не може да се мери с нея в сложната наука на манипулирането, но не е начинаещ. то не бяха заплахи, то не бяха демонстрации, накрая съвсем изтрещя. Що за нормален човек ще връзва обекта на своите чувства насила  #Crazy
СуперХектор ми беше много симпатичен, когато в началото се разкриваше как е бил разделен от голямата си любов, но сега нямам търпение да се махне от сериала.
А Тейлър е луда да го прибира в къщата си, така само подсилва маниакалната му обсебеност от нея, като му дава напразни надежди. Вместо да изпише вежди, тя вади очи (опа, не исках да прозвучи двусмислено  Crazy)

# 695
  • Мнения: 1
Откога е общественополезен труд да целуваш вдовци? Mr. Green
Ааа, ти имаш предвид Хектор ли? Прости ми, не те разбрах. Mr. Green Hug
Мда, Хектор имам предвид. А за целувката, кой кого целуна? Wink

# 696
  • Мнения: 6 562

А Тейлър е луда да го прибира в къщата си, така само подсилва маниакалната му обсебеност от нея, като му дава напразни надежди. Вместо да изпише вежди, тя вади очи (опа, не исках да прозвучи двусмислено  Crazy)

Поговорката не беше ли обратно  newsm78 или си търсила друг ефект?

Хектор ми е толкова антипатичен с тази негова маниакалност да се налага над хората. Преди така се държеше и с дъщеря си, тя заатова избяга милата  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 4 496
С кой артист тряяше да е свързана следващата анкета Laughing


С твоята любимка, Брук.


Мда, Хектор имам предвид. А за целувката, кой кого целуна? Wink

А тя така се дръпна, като попарена.....нали?  Mr. Green Какви ги дири на един дъх разстояние от Торн, а? Mr. Green Чувства подкрепата на Стефка и взе да се ...ъх, съвзема от вината си. Crazy

Атака
, така си е поговорката "Вместо да изпише вежди, извади очи".  Flutter

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 14:09 от Logan

# 698
  • Мнения: 401
Ох ами каква анкета да измилим за Брук Heart Eyes Толкова хубави неща можем да кажем за нея Heart Eyes
Хайде,отборът да помага с идеи Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 2 592
Какви ги дири на един дъх разстояние от Торн, а? Mr. Green Чувства подкрепата на Стефка и взе да се ...ъх, съвзема от вината си. Crazy

Това, че някой е на един дъх разстояние от теб, означава ли:
а) че го подканяш да те целуне?
б) че той изведнъж трябва да забрави мъката по жена си?

Не мисля, че Тейлър се съвзема от вината си  Crossing Arms
Тя ясно и недвусмислено каза, че нищо не може да изкупи вината й и че няма оправдяние за това, което е сторила.
Както подучух от тук, тя сама ще каже на Торн, което пък ще потвърди предположението ми, че тя няма да спре да чувства вина. Но това ще го коментираме като му дойде времето де, да не се правя на гадател  Laughing

За анкетата - дали пък да не удостоим с внимание и мъжете от сериала?
Някой имаше предложение да е свързана с Рич и Торн, на мен ми се струва добра идея  Peace

# 700
  • Мнения: 4 496
Е не бъди така подробна де. Това беше просто една метафора. Wink Не приемай така буквално нещата. Особено тези, дето ги пиша аз. Joy


Казала Тейлър, че нищо няма да изкупи вината ́и. А чак Фийби забеляза веселата си майка, че и карти играеха /или педикюр си правиха, не обърнах Фнимание чак толкоз/.


Може да е за Рич и Торн анкетата, да. Хайде, кажете, че има само още 3 страници Flutter

# 701
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 490
Може да е за Рич и Торн анкетата, да. Хайде, кажете, че има само още 3 страници Flutter

Аз искам да е за тях двамата анкетата Peace..Или пък да направим анкета, кои са най-любимите мъжове в сериала..но такава май имахме вече Thinking..спомням си аз, че тогаз дебнех, кой освен мен гласува за Маско Mr. Green

# 702
  • Мнения: 2 592
Казала Тейлър, че нищо няма да изкупи вината ́и. А чак Фийби забеляза веселата си майка, че и карти играеха /или педикюр си правиха, не обърнах Фнимание чак толкоз/.

Еее, ами какво да прави? Да лее сълзи и сополи, самосъжалявайки се до края на живота си ли?
Това, че си прави педикюр, не значи, че не изпитва вина  newsm78
Просто са почнали да й стават малки обувките и е решила, че е крайно време да си изпили ноктите на краката Mr. Green

# 703
  • Мнения: 4 496
..но такава май имахме вече Thinking..спомням си аз, че тогаз дебнех, кой освен мен гласува за Маско Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 704
  • София
  • Мнения: 10 041
Izi, ревнивка такава...да не ти е от зодията, а?  Party

Logan, много любовни метафори днес - болтове на легла, на един дъх разстояние...какво да очакваме още?
Днес ли е била целувката, която коментирате - не съм догледала серията, а пък вчера гледах с половин око...

Общи условия

Активация на акаунт