Тайната на дългата и здрава коса - 75

  • 87 632
  • 753
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 627
Здравейте,
включвам се за първи път, но отдавна чета за тази маска с тривитаминола, а и от познати чувам отзиви и най-накрая стигнах до ветеринарната и си взех и аз  Laughing. Снощи си направих маската и косата ми в момента е много мека и я усещам страхотна. По принцип имам доста гъста коса и редовно се обновява - пада, никне нова (все ми се чудят фризьорките  newsm78), но мисля че не е лошо да се грижа за да запазя добрия и вид. Ще пусна малко снимки от днес (след първо подхранване  Crazy) и дано само да не ми мине мерака, а да съм постоянна, че да сравнявам.

http://desisim.snimka.bg/details/kosa.447357

Паролата е 4444

# 391
  • Мнения: 63
Desi Vl, имаш уникална коса.  Crazy Heart Eyes

# 392
  • Шумен
  • Мнения: 67
Kryptonitе, ползвала съм само шампоана на Фитовал, не съм доволна, може би защото го комбинирах с капсулите на Revalid.  newsm78

# 393
  • Мнения: 2 803
Здравейте, момичета!   bouquetВзех си тривитаминола и след малко ще започвам да се мацам с маската от първа страница. Това, което ме притеснява е, че на опаковката на ГАЗта пише вредно при допир с кожата и се питам дали нещо ще ми стане? newsm78 При вас кака е? Hug

# 394
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 798
Газта е само няколко капки - за блясък, но може да се подмине / прескочи. Аз лично никога не съм слагала.

Desi Vl косата ти изглежда чудесно  Peace

Маските определено могат да намалят омазняването - личен опит  Grinning

# 395
  • Мнения: X
Desi Vl, страхота коса!  smile3501

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 1 141
Desi Vl  косата ти е много дълга и красива  bouquet

Отново се нуждая от вашия съвет. Мога ли да сложа тривитаминол в къната? Тази седмица искам да се къносам, но и искам  да си сложа тривитаминол на косата, та се чудя дали мога да направя тази комбинация.

 Hug   bouquet

# 397
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 798
Desi Vl  косата ти е много дълга и красива  bouquet

Отново се нуждая от вашия съвет. Мога ли да сложа тривитаминол в къната? Тази седмица искам да се къносам, но и искам  да си сложа тривитаминол на косата, та се чудя дали мога да направя тази комбинация.

 Hug   bouquet

А защо не? Аз в къна съм слагала зехтин newsm78

# 398
  • Мнения: 89
Desi Vl, косата е върха, може ли да ми кажеш с какво се боядисваш newsm78

# 399
  • Мнения: 471
момичета как е по добре newsm78
първо да се боядисам и после да си направя маската или първо маската да си направя и на другия ден да се боядисам  Thinking

# 400
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 889
момичета как е по добре newsm78
първо да се боядисам и после да си направя маската или първо маската да си направя и на другия ден да се боядисам  Thinking
Ще следя и аз отговора на таз дилема, защото и аз съм пред такава. Thinking

А относно газта - сложих само първия път. Смятам за в бъдеще да си я спестя. Много мирише, не се трае. Sick

# 401
  • Мнения: 89
може би след като се боятисаш, казвам МОЖЕ БИ Simple Smile

# 402
  • Мнения: 452
И преди боядисване и след също направи маска.Само след като се боядисаш избягвай:жълтъка ,киселото мляко и другата съставка,която сваля боята не се сещам Wink

# 403
  • Мнения: 471
И преди боядисване и след също направи маска.Само след като се боядисаш избягвай:жълтъка ,киселото мляко и другата съставка,която сваля боята не се сещам Wink

аа добре  Mr. Green вече ще знам 
мерси    bouquet

# 404
  • Мнения: 63
другата съставка,която сваля боята не се сещам Wink
хума  Laughing на мен ми падна цвета от маска с хума и кисело мляко  ooooh!
и аз минавам на тривитаминол - отдавна не съм си правила маската, въпреки че аз изобщо не слагам газ, защото ме е страх  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт