Новата частна клиника във Ветрен (Бургас) -2

  • 128 883
  • 2 811
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: 188
Юлианка,пожелавам ти от сърце една такава разкошотийка и да е добричка като нея,че ми е голяма кротушка.
Ладидка благодаря вършат ми чудесна работа табличките,а за ваксините и аз така мислех ама да сверя за всеки случай.
Ей никой не се обади за разходка , айде поемам аз по сукаците.

Гери (сайки)  Hug и твоя приятел те поздравява,сега сме на приливи и отливи.Ама поне има приливи,че досега все отлив беше.
Специални гушки и за Морската ни звездичка, много време не се е появявала.

Хубав ден!!!

# 2 746
  • Мнения: 623
тук съм още. довечера съм на преглед,оак ще си взема багажчето,че тайничко се надявам да имам голямо разкритие и да ме оставят.

някой питъше за пластичен хирург. имам 2 близки,които са си правили операции при Маджаров и са доволни. на едната и сложи силиконов бюст.иначе аз лични впечатления нямам. обаче тук из форума май имаше някакви такива теми за пластични хирурзи в Бургас

# 2 747
  • Мнения: 80
nedalinchi чул те господ  Hug

# 2 748
  • Мнения: 55
Здравейте,искам да попитам дали вече има татко ,който се е престрашил да присъства на нормално раждане в "Дева Мария"? ThinkingСега видях ,че в ШЕЙНОВО им предлагат да гледат раждането онлайн Shocked

# 2 749
  • Мнения: 131
Здравейте мацки, аз одавна не съм се включвала,ама имам си един малък дерт на име Ема. Извинявам се,че и аз ще оспамя темата,ама съм наистина разтревожена. Днес правим 3 месеца и имахме консултация ,малката ми Ема  е наддала само половин килограм. Кърмата ми от седмица и повече намаля дръстично и след хранене на гърда пада голям рев. И с мъжа ми започнахме да я дохранваме с Аптамил ,обаче тя нали все от гърда яде и не иска биберон. С големи мъки изпи по малко от половин шише (40-50МЛ) и след два часа започна такова повръщане, цялата пребледня ,не си мърдаше ни ръчички ,ни краченца и извикахме лекар. Лекарката,слава богу,овладя положението (свещички в дупето,разни капки и т.н.) . Сменихме млякото, дадохме Фризовом (нали е против повръщане), ама тя като каза не ,няма да го ям, оставяме я хубаво да огладнее ,минава време, но тя си знае нейното  ooooh!. Сега и даваме първо капки против повръщане,след това Аптамил със спринцовка . Въобще цирка и у нас! Аз имам специална молба към морска звезда, и изобщо всички ,които са се сблъскали с този проблем ще съм благодарна за всеки един съвет.  Peace
А на недалинчи малката Маги има най-сладките крачета (нашите са кльощави още Simple Smile)))

# 2 750
  • Мнения: 1 298
sensation аз като кърмачка с опит/1г8м/ бих те посъветвала не я мъчи малката с разни АМ.Давай и да суче на поискване,следи я за симптоми на глад.Ревът е най-късният симптом.Ако иска да суче на 1-2ч давай,това е начинът и ще видиш че тя сама ще си увеличи кърмата.Вечер НЕ предлагай вода,много е важно да суче м/у 3 и 8ч сутринта.
Ако мислиш че не се нахранва от едната,предлагай и другата гърда.Аз така правех.Пробвай чай за лактацията.
АМ никога не съм купувала,дано да не ми се налага.  Confused Гали не искаше да пие даже кърма с биберон  Naughty

Успех и се успокои!

# 2 751
  • Мнения: 131
sensation аз като кърмачка с опит/1г8м/ бих те посъветвала не я мъчи малката с разни АМ.Давай и да суче на поискване,следи я за симптоми на глад.Ревът е най-късният симптом.Ако иска да суче на 1-2ч давай,това е начинът и ще видиш че тя сама ще си увеличи кърмата.Вечер НЕ предлагай вода,много е важно да суче м/у 3 и 8ч сутринта.
Ако мислиш че не се нахранва от едната,предлагай и другата гърда.Аз така правех.Пробвай чай за лактацията.
АМ никога не съм купувала,дано да не ми се налага.  Confused Гали не искаше да пие даже кърма с биберон  Naughty

Успех и се успокои!

Рени, храня малката на поискване, кърмя между 3 и 8 стига тя да поиска, пия два различни чая за лактация и всеки път давам от двете гърди , не давам вода, пия постоянно течности и ям супи,но кърма няма !!!!!

# 2 752
  • Мнения: 738
sensation, също се присъединявам към казаното от Ренито!!!Такова нещо като изведнъж кърма няма, освен в случаите на силен стрес  или недай си Боже нещо още по плашещо!!!Успокой се на първо време и не мисли за това колко наддава мъничето!Гледай да пълни редовно памперсите!!!Това е сигурен знак, че усвоява кърмата както трябва!!!Смея да ти давам съвети, защото и аз съм от хамавите кърмачки от около година и половина!Също никога не съм купувала АМ и моето не близваше нищо друго освет кърма!Само да добавя, че аз точно на третия месец спрях да се цедя изобщо и давах на поискване, дори и да искаше на 15 минути!Е вярно, че бяхме като скачени съдове ама пък какво да се прави!Иначе в този период децата преживяват един скок в растежа и тези изблици след кърмене са типичните симптоми!Успокой се и мисли позитивно!Ако можем ще помагаме и с други съвети!!! HugУспех!

mama89 , стискам палци всичко да свърши с щастлив край още тази вечер!!! Praynig Hug Peace

# 2 753
  • Пловдив
  • Мнения: 4 544
sensation аз като кърмачка с опит/1г8м/ бих те посъветвала не я мъчи малката с разни АМ.Давай и да суче на поискване,следи я за симптоми на глад.Ревът е най-късният симптом.Ако иска да суче на 1-2ч давай,това е начинът и ще видиш че тя сама ще си увеличи кърмата.Вечер НЕ предлагай вода,много е важно да суче м/у 3 и 8ч сутринта.
Ако мислиш че не се нахранва от едната,предлагай и другата гърда.Аз така правех.Пробвай чай за лактацията.
АМ никога не съм купувала,дано да не ми се налага.  Confused Гали не искаше да пие даже кърма с биберон  Naughty

Успех и се успокои!

Рени, храня малката на поискване, кърмя между 3 и 8 стига тя да поиска, пия два различни чая за лактация и всеки път давам от двете гърди , не давам вода, пия постоянно течности и ям супи,но кърма няма !!!!!

Ох, лоша работа..Аз не мога да помогна със съвет, понеже и 1 ден не съм кърмила, само ти желая спокойствие, че от притеснение нищо хубаво няма.
Аз всъщност дойдох да ви се похваля, че Бобчо вече втори ден хапва оризова каша с лъжичка Grinning

# 2 754
  • Мнения: 46
Мамчета искам помощ кажете ми какво да си взвма имам ужасни киселини от всичко вече содата и зероацид не ми действат
ИЗГАРЯМ!!! (Влизам в 8 месец) smile3511

# 2 755
  • Пловдив
  • Мнения: 4 544
Мамчета искам помощ кажете ми какво да си взвма имам ужасни киселини от всичко вече содата и зероацид не ми действат
ИЗГАРЯМ!!! (Влизам в 8 месец) smile3511

АЗ бях същата, пиех повечко фанта лимон и кинли сода, оригвах се като селски кмет, ама ми олекваше...

# 2 756
  • Бургас
  • Мнения: 2 045
И аз си го имам тоя проблем и не че искам да те отчайвам,ама при мен спасение няма...
Има едни хапчета за смучене,Талцид , на някои мами им помага.
Или моркови ,също помага.

# 2 757
  • Бургас
  • Мнения: 3 084
За киселини д-р Добрева ми беше изписала Probitor. За мен беше вълшебно лекарство!  Peace

# 2 758
  • у дома
  • Мнения: 967
сЕНСЕЙШЪН, като те чета, все едно мойта голямата преди близо 5 години  Confused  Не искам да те агитирам да спираш кърменето, ама те разбирам...Много е трудно да не се притесняваш и да останеш спокоен и позитивно настроен, когато виждаш, че детето ти не наддава и не се храни както трябва. 
На първо време бих те посъветвала да не сменяш АМ толкова бързо, защото от смяната на АМ само лошо ще видиш. Ние пробвахме следните неща - сменяш биберона с друг с по-голяма дупка. Ако ползваш биберони на Авент от тях много трудно се смучи, по-добре каучукови на Чико - има различни видове в зависимост от големината на бебето. Ако и тогава не иска да пие - виж дали няма хрема, може нослето да е запушено и да не може да засуква. Промивай със Стеримар. Ако и това не е - пробвай да я храниш докато спи - ние така се хранихме с АМ от 3ия месец до навършване на 2 год.  Hug
Мама89, стискам палци

# 2 759
  • Мнения: 188
Имам питане към Гери, не може ли някак си да го мръднем малко по-късно този час за 21.01 Много ранко, докато оправим бебоците,ние примерно се кърмим по това време. Какво ще кажат другите мами,имаше доста желаещи за ходене  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт