Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 2

  • 44 857
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
На АмЕх кода е отпред - 4 цифри точно над номера на картата от дясната страна  Peace

# 31
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Много благодаря, Рапунцел!  bouquet

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Някой поръчал вече картички да си ги е получил?

# 33
  • Мнения: 429
Пускам поръчка и се надявам и на мен да дойдат 2 х 99  Joy Joy Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте момичета:)

може ли покана Rolling Eyes   radmila_@abv.bg

# 35
  • Мнения: 3 445
Здравейте момичета:)

може ли покана Rolling Eyes   radmila_@abv.bg
здравей Simple Smile
Изпратих ти покана Simple Smile, ако имаш някакви въпроси, ми пиши на лс да ти помогна доколкото мога Simple Smile

# 36
  • Мнения: 48
Здравейте момичета:)

може ли покана Rolling Eyes   radmila_@abv.bg
здравей Simple Smile
Изпратих ти покана Simple Smile, ако имаш някакви въпроси, ми пиши на лс да ти помогна доколкото мога Simple Smile
може ли покана и на мен :steidi@abv.bg

# 37
  • Мнения: 3 445
Здравейте момичета:)

може ли покана Rolling Eyes   radmila_@abv.bg
здравей Simple Smile
Изпратих ти покана Simple Smile, ако имаш някакви въпроси, ми пиши на лс да ти помогна доколкото мога Simple Smile
може ли покана и на мен :steidi@abv.bg
някой друг ме е изпреварил Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 2 296
Ами,то и слънцето не смогва навсякъде да огрее...едновременно.

Ани,ако е удобно,можеш ли да ми дадеш линк,откъдето харесваш картичките?  Hug

# 39
  • Мнения: 685
 Rolling Eyes Ева, тоз въпрос към мен ли??
Кои картички, тези от сайта или такива, които ще изпечатам като снимки и ще минат за картички? От сайта не съм търсила с кода кои може да са, мисля, че има  горе в дясно до бутона за качване на снимки такъв за Коледни истории, вероятно от там. А другите си ги търсих произволно в Гугъла, само че на големи размери, писах Коледа и подобни  Laughing
Мими Лозанова беше показала една с Мики Маус и беше казала, че е намерила доста такива весели и детски. Моите са на компа 5-6, ако кажеш как да ти ги пратя, резах детето от наши снимки и го лепех на тези  Laughing пък да видим какво ще ми извадят, като ги пусна тези дни.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 296
Ооо,много сложно ще стане! Tired

Много ми харесаха тези,които Мими беше показала.Някакви такива ще търся.
Но не от сайта,а просто картинки,които да пусна да ми разпечатат... Whistling
Чудя ти се на теб как ти се занимава!  Wink

# 41
  • Мнения: 685
 Laughing Като ме налегне мания и става страшно, сега се сетих, че може да е по-малка картинката, така че да се сгъне и отпред да има картинка, а на задната страничка нещо малко, а вътре да се надпише Wink
Като спретна 2-3, че свалих снимки, ще ги пусна тук като линкове...сетих се, че мога да ги кача някъде, ама дано не е късно  ooooh!

п.п. ей 3 бързи:
http://prikachi.com/users/annysy/187s.jpg
http://prikachi.com/users/annysy/188s.jpg

тази стават 2 бр, режиш по средата хоризонтално и се сгъва, поне такава ми е идеята де  Joy
http://prikachi.com/users/annysy/189r.jpg

за 6х4.5 уж съм ги правила, ама първо да видя на какво ще мязат, после може още няколко да извадя...да ми се чуди човек какво ще ги правя толкова много  hahaha

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 20:47 от anny_

# 42
  • София
  • Мнения: 2 296
Брво,Ани,страхотни са!
Защо не пуснеш тема за картички в Хоби?
С удоволствие ще се  включа!  Hug

# 43
  • Мнения: 685
Да бе, де да го знам това хоби, в някакви календари се включих, ама само като има ново мнение влизам в темата  Joy . Хич не търся...ако направя нещо авторско тогава, то тия са полукрадени от нета  Confused Календарът на щерката е хубав, но да видя как ще го извадят и тогава повече ще обяснявам, че поне 2.50 лв ще ми излезе, за 5$ се скръндзя  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 1 020
Привет и от мен в новата тема и много  Praynig Praynig Praynig за Десита на държавния изпит.

Аз да се отчета - в неделя поръчах 2 пъти по 100 снимки, днес дойде единия комплект, с тях бяха и снимките на колежката ми, която пък ги беше поръчала в понеделник!

Хубави картички Ани.
Аз пък вчера пуснах едно тесте карти от кравичката, като ги ползвам за джобни календарчета за 2010 г. Махнах си цифрите, сложих за гръб календарче и ми се връзват по около 25 стотинки календрачето, което е хубав подарък за близките!

Общи условия

Активация на акаунт