LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 40 076
  • 753
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 126

Аз получавам колетите си също в пощата-и плащам в кеш,макар че съм във Франция
Не искам да давам номер на карта....макар че е мало по евтино

За миналата нова година-не ми дойде колета
Тази ....Пак!Лошото е че съм си ползвал чековете за намаление-и датата им вече е минала
Писах-отговориха с номера на колета....следя че е ипратен
А в пощата-го няма Sickняма колет до мен с такъв номер
Ей така и миналата година ме поставиха в неудобна ситуация-че бях поръчала неща и на братовчедката
Накрая-в сайта им излезе на поръчката ми,че е върната
а аз се чудих къде да е намеря...
Това мисе случва само с ла Редут и ....само около Големите намаления

# 106
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз чакам от 28.10,31.10 и 2.11. и още нищо няма пристигнало.

Получих известие преди малко и мъжо ме метна до пощата с колата.Оказа се,че е пристигнала само поръчката от 2.11.,а в нея имаше неща само за сестра ми.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 1 801
Някой да е поръчвал това детско яке, трябва ми плътно за зимата да е:

http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-a-capuche-fille.aspx?prod … &numberpage=1

И моята поръчка от 28.10 я няма, за поща е, вече 2 пъти проверявам, ама няма.... Само с един чифт дънки е(веднъж и за мен да поръчам нещо), дано да дойде, че ги няма в сайта.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 384
Знам че много е обсъждана масичката за игра,но моля споделете заиграват ли се децата с нея?
Дъщеря ми е на година и почти 7 месеца,но много рядко нещо я грабва и не се заиграва дълго с нищо.


за детенце на година и седем месеца не бих я взела
моето беше на 1 година ; сега е на 2 и скача от нея на пода -за друго не представлява интерес

# 109
  • Мнения: 1 075
Моля някой ако има тази парка 36 номер да ми даде р-риите и ,че я искам а пък 38номер няма и се чудя дали да рискувам с 36      http://www.laredoute.fr/vente-parka-a-capuche.aspx?productid=324 … &numberpage=1    Много съм зле Embarassed

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 15:38 от terzieva

# 110
  • Мнения: 368
Моля някой ако има тази парка 36 номер да ми даде р-риите и ,че я искам а пък 38номер няма и се чудя дали да рискувам с 36
коя парка?

# 111
  • Мнения: 199
Въобще има ли някой,който си е получил колета от 28 и то с кода за поларчето?

# 112
  • София
  • Мнения: 2 296
Да,има и от 28 и от 29 си ги получих,още миналата седмица.
Стига сте истерясвали,2 седмици са минали само!

# 113
  • София
  • Мнения: 8 298
уха пак става забавно  Mr. Green

# 114
  • Временно
  • Мнения: 788
Не мисля че забавянето се дължи на използването на кода за поларчето.Поръчката която днес взех(от 2.11) също беше с такъв код. Peace

# 115
  • Мнения: 151
Мдаа, не е заради полара, аз имам две поръчки от 29ти, едната с кафевия тренч и засега само той е пристигнал.
Със служителката в пощата вече минахме на "ти"  Joy

Момичета, а олекотените завивки винаги ли на митница идват?

# 116
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета, с риск да ме набиете  Mr. Green искам да ви попитам къде да видя тъй нареченето "поларче". Пунах една поръчка с неговия код, защото ми хареса как ми намали другите неща, но не знам какъв подарък да очаквам. Та някой, ако има снимка, моля да пусне линк.  Blush
Мерси предварително!   bouquet

# 117
  • Мнения: 99
Днес си взех две поръчки с поларчета от 03.11, а от 28, 29 все още ги няма, те са с полари и прословутите сутиенчета и още по една блузка за да мина 15е.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 99
Момичета, с риск да ме набиете  Mr. Green искам да ви попитам къде да видя тъй нареченето "поларче". Пунах една поръчка с неговия код, защото ми хареса как ми намали другите неща, но не знам какъв подарък да очаквам. Та някой, ако има снимка, моля да пусне линк.  Blush
Мерси предварително!   bouquet
Погледни в албумчето на Ева, линка е няколко поста над твоя ...

# 119
  • Мнения: 1 075
Момичета, с риск да ме набиете  Mr. Green искам да ви попитам къде да видя тъй нареченето "поларче". Пунах една поръчка с неговия код, защото ми хареса как ми намали другите неща, но не знам какъв подарък да очаквам. Та някой, ако има снимка, моля да пусне линк.  Blush
Мерси предварително!   bouquet


VK и jabka_28 в темата за кодовете на стр.24 са публикували снимки

Общи условия

Активация на акаунт