Отговори
# 165
  • Мнения: 157
С програмата Audacity може да се транспонира, а също и някои други неща свързани с редактиране на тракове.
Благодаря, ще опитам!

# 166
  • Мнения: 93
Дано да ви свърши работа, преди време vorfax ми я препоръча, тъй като е лесна за управление, а аз използвах Adobe Audition, но тя ми е по-сложна.   

# 167
  • Мнения: 157
Дано да ви свърши работа, преди време vorfax ми я препоръча, тъй като е лесна за управление, а аз използвах Adobe Audition, но тя ми е по-сложна.   
Успях! Много Ви благодаря! След като пробвах три други и нещо все не се получаваше.  bouquet

# 168
  • Мнения: 685
 Tired Линковете от 1ва стр не работят, някъде другаде ли сте качили песните  Blush

# 169
  • София
  • Мнения: 2 079
Линковете от първа страница не работят,
защото vоrfax е премахнал блога си.
Песните не са качени на друго място -
просто вече ги няма никъде,
събрани така накуп.

vоrfax,не знам какво да кажа.Мисля,че е някакво недоразумение,но не прилича на такова.Блогът ти го няма.Има ли причина или не?Направо съм без думи...
Премахнах го по моя воля. Дълго е за обяснение.

# 170
# 171
  • Мнения: 93
Аз съм безкрайно благодарна на vorfax, защото ми даде възможност да имам песни, които като учител по музика не бих могла да си набавя, тъй като някои от тях ги няма, дори и да искаш да си ги купиш... Благодарна съм му и за безкористната помощ, относно някои технически проблеми, които ме вълнуваха. Много неща научих от него. Отново едно огромно благодаря!  bouquet

# 172
  • Мнения: 685
 Confused Hug Инка, благодаря, не бях чела напред тази тема  Blush
Аз също за училище бях сваляла от там мн песнички, лошото е, че не държах дълго време нещата на домашния комп, надявах с, че когато искам пак ще ги намеря и каквото има оцеляло само на служебния ще е за бъдеще...  Tired

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Аз като един добър Плюшкин си пазя всичко, защото не знам кога какво може да ми потрябва. Благодарение на vorfax и на тази тема имам 19 ГБ детски песни. Е, доста има, които се повтарят, тъй като свалям наред и понякога нямам време да видя какво съм свалила, но все пак песните не са малко и ако се наложи мога да търся и да помагам.

# 174
  • Мнения: 7
http://www.torrentreactor.net/torrents/5387505/vorfax
http://thepiratebay.se/torrent/6707726/vorfax

Признавам си, не съм чела цялата тема, но видях на последната страница, че не откриване на vorfax торента Simple Smile

А случайно някой да разполага с колекция от клипчета или само аудио с песните на Бон-Бон?

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 11:24 от ilit

# 175
  • Мнения: 7
Здравейте,търся следната песничка :Разсърди се небето заплака изведнъж....
Ще съм Ви благодарна ако ми помогнете. Wink

# 176
  • Мнения: 152
Аз също ти благодаря, Vorfax! Благодарение на теб детето ми се радва на прекрасни детски песни, учи и се развавива чрез музиката и думите в тях! Благодаря ти, че си човек, който прави нещо за някого без да търси отплата за себе си!  Hug
Както и на всички майки от форума!  Hug

# 177
  • Мнения: 93
Някой има ли песничката на дует "Ритон", "Мама, татко и аз"?

# 178
# 179
  • Мнения: 93
Много ви благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт