Amazon.co.uk вече доставя и до България!!!

  • 77 791
  • 757
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 481
 Confused Моля ви за малко помощ. Получих следния e-mail от амазон 
We're writing to confirm your purchase of the following item from 1066
Sales Limited:

1 of Mens Black Knitted Beanie Hat with Peak GL221 (available to ship by
December 15, 2009)

 Amazon.co.uk Marketplace has charged your credit card (Visa) for this
purchase, and the funds have been credited to 1066 Sales Limited.

You have chosen to ship your order via Standard shipping. The delivery
estimate for this method to your address is 5 to 12 business days after
shipping. The actual delivery time for the item(s) in your order will
depend on the shipping policies of 1066 Sales Limited and when the item(s)
are available to ship.

QUESTIONS?

If you have questions about this order, including the status of your
shipment, you can either visit http://www.amazon.co.uk/wheres-my-stuff or
use this link -
https://www.amazon.co.uk/gp/help/contact/.........
- to get in touch directly with 1066 Sales Limited.

До колкото разбирам с моя ужасен английски искат да потвърдя поръчката или?
Ако е това, как да я потвърдя, вече е платена и мислех че вече трябва само да си я чакам да пристигне.
Благодаря предварително

# 586
  • Мнения: 829
Мила, те потвърждават покупката. Казват, че парите са изтеглени от картата ти и са били пратени на продавача (който в случая не е амазон). Пишат, че доставката трае м/у 5 и 12 дни от датата на изпращане, но кога точно ще бъде пратена - зависело от продавача.

та така, просто те информират.  Peace и наистина май просто ще си я чакаш Wink

# 587
  • Мнения: 481
 Hug  Ох много ти благодаря Mалейна   bouquet

Наистина се притесних. Това ми е едва втората поръчка а и тоя английски... Използвам като преводач опцията в gmail но явно при този превод понякога нещата не изглеждат както трябва.
Ами ще си я чакам, имам ли избор Wink

Още веднъж Благодаря  Hug
п.с.
Току що получих писмо от амазон с примерна дата на доставка  Party

# 588
  • София
  • Мнения: 179
И пак с моите куриерски въпроси - получилите епилатора - с UPS, нали? Т.е. да пиша адреса в офиса, защото няма кой да приеме пратката вкъщи.  ooooh!

# 589
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, общи поръчки има ли или не си струва, че уж прочетох страниците ама нещо не видях, извинявайте предварително ако съм Ви притеснила, а и за колко дни пристигат?

# 590
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, имам питане. Ако тези дни поръчам от Амазон, но на английски адрес на Емпреса, ще има ли кой да посрещне пратката там? Уж гледах във форума им, но никъде нищо не видях. Embarassed Не бързам да доставка/ курс, въпроса е, ще има ли кой да ги приема там? Нещо като дежурен ли, знам ли и аз...

# 591
  • Мнения: 6 940
Ето тази Брита се продава от Амазон:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001O9ARFO/ref=s9_sima_gw_s0_ … mp;pf_rd_i=468294

Items:      £21.26
Postage & Packing:    £6.79
Order Total: £28.05


Благодаря  Peace
А този брита метър, какво мери?

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Момичета, имам питане. Ако тези дни поръчам от Амазон, но на английски адрес на Емпреса, ще има ли кой да посрещне пратката там? Уж гледах във форума им, но никъде нищо не видях. Embarassed Не бързам да доставка/ курс, въпроса е, ще има ли кой да ги приема там? Нещо като дежурен ли, знам ли и аз...
питай Емпреса

# 593
  • Мнения: 469
Ето тази Брита се продава от Амазон:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001O9ARFO/ref=s9_sima_gw_s0_ … mp;pf_rd_i=468294

Items:      £21.26
Postage & Packing:    £6.79
Order Total: £28.05


Благодаря  Peace
А този брита метър, какво мери?

мери твърдостта на водата и обемът на вода който е минал през каната и сигнализира когато е време за смяна

# 594
  • Мнения: 63
И пак с моите куриерски въпроси - получилите епилатора - с UPS, нали? Т.е. да пиша адреса в офиса, защото няма кой да приеме пратката вкъщи.  ooooh!

Пиши адреса който ти е удобен за получаване по пощата! Защото ако го шипнат с UPS, винаги може да им звъннеш, да си кажеш тракинг номера и да помолиш да ти го доставят на друг адрес, звънни им сутринта в която пристигне в БГ. Аз съм го правила няколко пъти.  Peace

# 595
  • Мнения: 1 243
Извинявам се, че не съм прочела темата, но ако може някой да сподели нещо за прахосмукачки  newsm78 Искам да поръчам някаква, не много скъпа, до към 70 лири, но не успявам да се ориентирам в сайта  Embarassed

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 337
И аз не съм си получиала мечтаното епилаторче още но е шипнат на 7-ми така че като ви чета май ще почакам още  Tired

# 597
  • Мнения: X
Аз днес си получих пратката от Разменна пощенска станция към Столична митница. Шипната на 30.11 от немския Амазон, с дата на получаване 11.12. Чак днес беше дошла, даже не я бяха обработили. Сигурно утре щяха да ми пратят известието. Радвам се, че си получих нещата, макар и поомачкани и разпечатани (сигурно на митницата ги отварят за проверка). Добре, че всичко си беше налично.  Peace

# 598
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, имам питане. Ако тези дни поръчам от Амазон, но на английски адрес на Емпреса, ще има ли кой да посрещне пратката там? Уж гледах във форума им, но никъде нищо не видях. Embarassed Не бързам да доставка/ курс, въпроса е, ще има ли кой да ги приема там? Нещо като дежурен ли, знам ли и аз...
питай Емпреса

Питах, питах...Нямам отговор още. Реших, че някой може от тук вече да знае.

# 599
  • София
  • Мнения: 1 476
Жасмин, честито, важното е че са пристигнали.... Hug

Някой по назад питаше за епилаторчето...аз поръчах само него, получих го в пощата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт