От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 22

  • 59 296
  • 761
  •   1
Отговори
# 210
  • В мечтите
  • Мнения: 639
искам да те попитам Алезар по твой избор ли пращат куриер или си имат определен както Алмуз-Еконт  Peace
Извинявам се че отговарям на въпрос, който не е отправен към мен, но - Еконт ползват. Снощи ги питах и това ми отговориха. Confused
не няма проблем благодаря много и аз си чудя дали да направя поръчка щото с Алмуз си поемат разходите до Б-с,верно имат по голям %..но аз като ги смятам с плащането на Еконт мин. 5лв. то излиза все тая май с Алмуз или Алезар. newsm78

# 211
  • Мнения: 1 698
Влизам да питам дали Габко почнаха да разпращат мейли, обаче ICE вече ми е отговорила на въпроса. Чакам с нетърпение да пишат и на мен, че чакам доста неща. Повечето коледни подаръци трябва да пристигнат сега. Joy

# 212
  • Варна
  • Мнения: 7 229
Аз нямам мейл но ми се обадиха по телефона, за втори път имам поръчка с тях и съм доволна.
Днес си взех и поръчката от Алезар, за осем дена ми пристигна подаръка за Сиси от Аргос. Simple Smile

# 213
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 8 218
Искам да попитам - някой купувал ли си е клин от Некст, чудя се кой размер да си поръчам и дали си отговарят? По принцип нося 36 размер, на Некст си взимам 8 размер, но клинът да не е голям, ако е 8-ца?

# 214
  • Мнения: 13 391
Аз получих клин от некст  Peace  Довечера ще измеря и ще пиша  Peace

# 215
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 8 218
Аз получих клин от некст  Peace  Довечера ще измеря и ще пиша  Peace

Мерси, чакам  Grinning

# 216
  • Мнения: 368
Да питам и тук ,че нищо не открих някой да е попадал на интересен английски сайт с лакомства като бон бони шоколади и др newsm78

# 217
  • Мнения: 959
да, вече ги раздават пристигналите поръчки от Гъбко, аз преди малко си я взех, ето и снимки от тук нататък http://bochko.snimka.bg/other/novi-drehi.439352.16156354  Peace

# 218
  • Мнения: 13 391
gadamer Клинът ми е 10-ка,  по евр. номерация 38 (по етикет).   http://rummipl.snimka.bg/other/next-2.434557.16124923

В неразтегнато положение: Талия 34см, ханш 40см, дължина 89см, от чатала 68см, ширина на бедрото 23см.
Може да се каже, че малко ми е голям, т.е. има мегдан с него  Mr. Green Аз съм 1.70 висока и към 53кг. 8-цата щеше да ми е идеална  Peace

# 219
  • Мнения: 13 391
да, вече ги раздават пристигналите поръчки от Гъбко, аз преди малко си я взех, ето и снимки от тук нататък http://bochko.snimka.bg/other/novi-drehi.439352.16156354  Peace

Честито  Hug

Като гледам за Коледа сме у вас на сладки  newsm22

# 220
  • Мнения: 1
Десита, виж тук http://www.thorntons.co.uk/ThorntonsSite/pages/home/default.asp ( нещата на вид и на вкус са невероятни)

# 221
  • Мнения: 264
да, вече ги раздават пристигналите поръчки от Гъбко, аз преди малко си я взех, ето и снимки от тук нататък http://bochko.snimka.bg/other/novi-drehi.439352.16156354  Peace
Извинявам се, но би ли ми казала от кой сайт са тези прекрасни формички за сладки? Благодаря предварително Simple Smile

# 222
  • Мнения: 503
Аз пък съм недоволна тоя път от Габко, макар че ми изпълниха предната поръчка перфектно. Трябваше да ми дставят подаръка за годишнината (от съпруга ми) - часовник есприт. Чаках го 2 седмици, уж всичко наред, превела съм парите, вчера ми звънкат и ми казват ми канселирана била поръчката ми няма ви го часовника, ми супер, ама аз до сега щях да си избера часовник от тук , а не да чакам 2 седмици. много ме е яд.  Cry Confused

# 223
  • Мнения: 959
да, вече ги раздават пристигналите поръчки от Гъбко, аз преди малко си я взех, ето и снимки от тук нататък http://bochko.snimka.bg/other/novi-drehi.439352.16156354  Peace

Честито  Hug

Като гледам за Коледа сме у вас на сладки  newsm22

да, заповядайте, приготовленията започнаха от днес   chef

# 224
  • Мнения: 601
Момичета някой има ли това. Дали е от естествена кожа  newsm78 много ефтинко
http://www.clothingattesco.com/coats-and-jackets/F+F-Faux-leathe … ket/invt/jb922352

Общи условия

Активация на акаунт