1001 нощи - приказката , която завладя сърцата ни , не може да свърши - 111

  • 24 457
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
На всички в новата тема хубав и успешен ден!Благодаря за закуската и кафето-всъщност всичко е чудесно!Само си мисля,че с темпото ,с което се пише,ще има още една празнична тема до 8 декември,но какво по-хубаво от това!!!!! newsm03 newsm03 newsm03 smile3525 newsm03 newsm03

# 16
  • на морето
  • Мнения: 103


Здравейте геджеманки сладуранки !
Както снощи обещах , прикачената снимка  е копие от единствената (може би ) предварителна рекламата за Нашия филм (която аз съм видяла) .

Знаех , че съм я отделила някъде , но трябваше доста да поровя , докато я намеря ; радвам се че стана почти " от раз".

Датата , както виждате и 8.12. – годината е 2008 (въпреки ,че не се вижда ) .Предполагам сте познали страницата от приложението за ТВ програмите  на вестиците „Труд „ и”24 часа” .( За добро или зло това е почти 99% единственното , което чета от цялата планина вестикарски продукти ) ….
 За мене тази статия  е ценна и уникална по две причини – едната я посочих горе .Втората – пред вид това , че съм я видяла , аз бях  информирана предварително за Началото …, т.е. знаех за филма . Още тогава ми направи впечатление , Но ….
Още си спомням събитията от тогава , почти както вчера … На тази дата бях по работа в София  , после пътуване на обратно , после на работа …и такааааа.   Вече предварително бях решила ,че ще го „погледна „ , но по някое време ,когато намеря време  и т.н.
Така мина 8-ми, мина 9-ти  и понеже в къщи нямаме навик „телевизора да работи като радио „през деня  , „синият екран „ си оставаше черен в обедните часове , когато бях в къщи , и беше ЗАДЪЛЖИТЕЛНО черен  ,когато   бях на работа !( само да припомня , че по онова „златно време „ работих на 12 часови смени- това уточнение е важно за последвалите събития ).

/ следва продължение  /

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 10:49 от asha

# 17
  • на морето
  • Мнения: 103
/ продължение /
И след няколко дни , на поредната нощна смяна , в спокойните часове след 3 часа  си „врътках” каналите  на служебния  „син екран”  и попаднах на някаква сцена с двама мъже , едно дете и майка му. Като стар кинаджия , обстановката където се развиваше действието  ми беше на секундата ясна - фоайе на кино. Това което ми направи впечатление обаче беше невероятната игра на „русия „ артист / а аз си падам по светли мъже / . Имах чувството , че всеки момент ще се разплаче ….направо едва се въздържа …..  После нещо стана …губи ми се канали ли завъртях или нещо служебно ме ангажира , но следващият момент ,който  ме „ ЗАЛЕПИ „ на екрана  беше НОЩНАТА ЕЗДА НА ОНУР  на фона на тази разтърсваща музика ……  





Поварвайте ми – вях втрещена ! Бях разтърсена , омагьосана , обсебена ….. втренчих се като внезапно  зомбирана  в този покъртителен момент на страхотно пресъздадено разкаяние  ….и  повече не се излекувах ….До края на смяната аз вече не бях на „ тоя свят , на работното си място „ …( дано е минал срока на давност , че да нямат последствия такива признания )  Вече бях намерила форума ни / още не знаех , че и аз ще съм тук /  и още  няколко други сайтове ; бях изчела максималното , което успях  …..  След това някак си ежедневието малко поохлади емоцията и така и не стигнах до идеята  да пусна телевизора в къщи  през другите два дни.До тогава това беше немислимо и неприемливо./ Вече НЕ Е  ! Laughing Laughing Laughing/
 На следващата дневна смяна  аз ЗА ПЪРВИ ПЪТ  включих телевизора В РАБОТНО ВРЕМЕ . И попаднах в началото на ВЕЛИКАТА  10 –та серия !!!!!!!!!
Вече бях нелечимо заразена !  Останалото е история …..като на всички тук !  
Като  епилог ще вметна само ,че това е  един от единствените три филма  , на които съм имала чувствата ,че ще получа „ инфаркт „ докато ги  гледам , и ЕДИНСТВЕНИЯТ  при който това  усещане ме държеше през ЦЯЛОТО време( а не в една единствена сцена  ,подобно другите два )   , докато ЗА ПЪРВИ ПЪТ гледах „предколедните „серии „ в нета .


PS  предполагам разбрахте за кой епизод става въпрос ?  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 10:44 от asha

# 18
  • Мнения: 4


За всички момичета,които пишете,споделяте и мечтаете -казвам ви -Щастлива съм,че съм тук с вас и мога да бъда част от магията в душите и сърцата ни,наречена 1001 нощи!

# 19
  • Мнения: 459
Asha!

Направо сякаш почувствах емоциите ти! Hug Както за повечето от заклетите фенове, така и за мен първия допир с филма ми подейства, сякаш метеор падна на главата ми! Аз имах удоволствието да загледам филма от 2-ра серия! По случайност не бях на работа, беше ме повалил тежък грип.... Mr. GreenИ както си лежа в спалнята, реших да си пусна телевизора - нямах никаква идея за този филм, нищо не бях чула..... Та, лежа си и включвам на Нова ТВ и.....виждам един синеок мъж  предлага 150 000 долара за една нощ на една смугла красавица.... ooooh! Вниманието ми беше приковано тутакси - ама защо, как, кои са тия... Бях поразена - от игра, интрига, музика.........Е, преодолях вируса на грипа, но бях заразена от един много по-силен гедже вирус... Mr. Green, който ме държи и до сега! Последва търсенето на информация за този филм, ровене в нета, попаднах веднага на този форум! Още от първата тема четях жадно всяка информация, докато накрая не издържах и се включих! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4
Asha,Чудесна си!Аз съм изгледала филма мноого време след теб,но емоциите ме държат здраво.Няма друг такъв филм няма!Благодаря ти за споделеното-развълнувах се силно за кой ли път!А рекламата с изрезката си е уникален спомен-много си го пази-той ще ти е на късмет! newsm03 newsm51 newsm03

# 21
  • Мнения: 630
Asha   благодаря,  както за всички до сега така и за юбилейната тема! Неуморна си въпреки спешните ти ангажименти, но така сме си ние градска! Като сме се хванали на хорото го играем!
Ще се включим всички заедно, за да си спретнем един виртуален купон, като не можем да го направим в действителност! Но мисля, че при добро желание от всички, аз не губя кураж, че  един ден и това няма да стане!
Asha, приветствам и поканата ти към пионерките на това добро дело, благодарение на които и ние сега сме тук! Особено ще бъда удовлетворена, ако се отзоват на поканата ти, а тя е и наша! Тогава може би и тържеството ни ще бъде пълно!

А това е един поздрав от мен  за теб! :


За мен този момент бе върховно изживяване, въпреки последиците! И може би тук е момента да споделя, че тук може би са най-хубави  от всичките им 4 сватби!

Asha  още веднъж благодаря!

# 22
  • Мнения: 459
Да прибавя и стотиците часове, прекарани пред компютъра в гледане на серии напред на турски, а също и с румънски субтитри, очакването на новите серии по канал Д, преводите на БЗ , нетърпеливото очакване да се качат сериите от 3-сезон със субтитри благодарение на самоотвержения труд на няколко момичета, коментарите в темата...... #Crazy #Crazy #Crazy

Няма друг филм, който да ме е обсебвал по този начин! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 135
Момичета следя ви отдавна ,но рядко се осмелявам да пиша,но искренно се възхищавам на творенията които правите и на думите който пишете с такава енергия.БРАВО НА ВАС.Аз късно разбрах за този сериал,и добре че има интернет та го свалих от първа до последна серия и ги изгледах на един дъх.Еми няма такова изживяване,гледам и други турски сериали но като този друг няма.Благодаря ви че ви има  bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 1 733
Asha, настръхнах докато те четях. Споделям напълно емоциите ти!

# 26
# 27
  • Мнения: 132
Добър ден !
Много сте писали ,минах набързо през страниците ,ще се върна да чета.
Но нямам търпение да Ви кажа какво ми се случи.
Не знам Онур къде е бил ,при Лили или при Надето.
Но със сигурност Халит бе дошъл в съня ми.
Събудих се и си казах''Какво беше това ?'' Не можех да повярвам.
Защото и друг път  ми се е случвало. Когато превеждахме сериите,повечето случаи до ранни зори ,а после като си легнех и затворех очи ,не можех да определя вече спя ли, сънувам ли ,все още превеждам ли.Сякаш бях вътре във филма.
Но този път не бях във филма,а видях само лицето на Халит  ,гладко обръснато,и сините му очи .
Нищо друго не мога да си спомня,но със сигурност знам че беше той.
Това ми се случи вчера заранта ,но през деня до сега нямах време да седна и да го споделя с вас.
После ще споделя  как и  аз срещнах  ''1001 нощ''.

# 28
  • Мнения: 459



Севи, Халит обсебва и нашите сънища! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 132
Миме 67 ,на мен ми се случи за пръв път.

Общи условия

Активация на акаунт