LaRedoute.fr - 141 - Всичко за поръчката!

  • 41 765
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 0
момичета, някой знае ли как е пуловер без ръкав (като елек) на френски, прерових целия сайт и не можах да намеря  newsm78
Pull sans manches

# 631
  • Мнения: 55
мерси, момичета    bouquet anny_, аз искам точно такова, но май няма женски Sad

# 632
  • Мнения: 685
Симс, мисля, че имаше 1 дамски, отвори на дамското на Femme и напиши пак това/или вероятно на Хиса е по-вярно, че тя си знае френски, аз и дума не отбирам  Laughing Та пробвах след като писах на стр с дамските неща и мисля, че поне 1 излезе, но имаше и разни потници.

# 633
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Търся черна раничка на Найк ,ако някой се сети нещо моля Ви ,пишете на лични...

# 634
  • Мнения: 1
Момичета за мъжките Geox-и някакво мнение да кажете, нищо не намерих  Praynig

Много са хубави обувките, но са уголемени с един номер. Аз поръчах на мъжа ми номера, който носи и сега чакам по-малкия номер.   Peace
Моето мнение е,че си отговарят на номера.Мъжът ми носи 46 и на дължина са му точни.По-тесни са отпред и му стягат молко при пръстите,но кожата ще се отпусне.Много са хубави,наистина.Сега наложих стелка от маратонки пума 47номер и съвпада,но пумата нали е умалена с 1 номер. newsm78

# 635
  • Мнения: 3 089
поръчах я лятото, когато беше 3-4 Е. взех от средния десен - светло с бухалчета (мале - сега е на цена 13-14Е; егати!) - изключително приятна материя - лек памук, става чудесно за пролет/есен, бухалите също бяха на ниво (чехлите сбухали обаче не струват - разбрицаха се много бързо); обаче се оказа изключително умалена. нося размер 40, а поръчах 42-44, защото обичам да ми е халтаво през нощта; пижамата стана на майка ми, която е тапичка с височина метър и 60, 55-60 кила. та моята пижама беше поне с 2 номера умалена  Rolling Eyes

# 636
  • Мнения: 243
Аз да похваля тази мъжка блуза - http://dioni123.snimka.bg/family/za-prodavalnika.412160.16253862 страхотна е , но голяма - пак съм прекалила с номера - Размерите са за Вине - ако искаш ги сложи в сайта - ето я блузата и тук http://www.laredoute.fr/vente-polo-jersey-raye-stretch.aspx?prod … &numberpage=3. Сега се чудя дали ХЛ да не поръчам. Има ли някой представа дали ширината под мишниците върви с около 1 см  разликата в номерата?
Диони, кой размер е блузката, че не видях никаде да пише? newsm78

# 637
  • Мнения: 0
може ли някой да ми даде линка на всесезоните олекотени юргани newsm78

# 638
  • София
  • Мнения: 334
Simple SmileDioni:днес получиш рендето-купа: все още не съм я ползвала, но я разгледах основно: всичко е изработено перфектно: купата е от хром-никел, с леко удебелено дъно е, ножът е от неръждаема стомана а, пластмасовите приставки са от био-пластмаса: според мен е много качествена!(...)
Jane D'arc,
Купата дали е над 2 кг (т.е. на митницата ли идва) ?
Какви са и ножовете/приставките, че от картинката не са ми много ясно?

Благодаря
И аз получих купата, килограм и малко (може би 200 грама, не съм сигурна вече) тежи. Аз обаче останах малко разочарована. Наистина, както Jane D'Arc сподели, е с удебелено дъно, добра е на вид. Но още след първата (засега единствена) употреба пластмасата се обезцвети на местата, където е била в най-продължителен контакт с храната. Ряпа стъргах, ако е от значение  Laughing Надявах се стъргането да е много леко и бързо, но мен лично ми се стори пак трудничко, не ми е ергономично това ренде.
Има две приставки с остриета, при едната са по-гъсто разположени, при другата са по-близки. На основата за стъргане е основното ножче, което предполагам е за рязане на колелца. Има и една приставка с кръгли отворчета, нея също не съм пробвала. "Шапчицата", с която се придържат и натискат към рендето зеленчуците, има пластмасови шипчета, които да ги набучват, за да не се изплъзнат.

# 639
  • София
  • Мнения: 5 399
може ли някой да ми даде линка на всесезоните олекотени юргани newsm78
Заповядай http://www.laredoute.fr/vente-double-couette-4-saisons-synthetiq … &numberpage=3

# 640
  • Мнения: 43
Здравейте момичета!
Включвам се с питане за тези кецове  Кажете ми дали си отговарят на номера.
Благодаря предварително на всички, които ще се включат!   bouquet

# 641
  • Мнения: 63
Simple SmileDioni:днес получиш рендето-купа: все още не съм я ползвала, но я разгледах основно: всичко е изработено перфектно: купата е от хром-никел, с леко удебелено дъно е, ножът е от неръждаема стомана а, пластмасовите приставки са от био-пластмаса: според мен е много качествена!(...)
Jane D'arc,
Купата дали е над 2 кг (т.е. на митницата ли идва) ?
Какви са и ножовете/приставките, че от картинката не са ми много ясно?

Благодаря
И аз получих купата, килограм и малко (може би 200 грама, не съм сигурна вече) тежи. Аз обаче останах малко разочарована. Наистина, както Jane D'Arc сподели, е с удебелено дъно, добра е на вид. Но още след първата (засега единствена) употреба пластмасата се обезцвети на местата, където е била в най-продължителен контакт с храната. Ряпа стъргах, ако е от значение  Laughing Надявах се стъргането да е много леко и бързо, но мен лично ми се стори пак трудничко, не ми е ергономично това ренде.
Има две приставки с остриета, при едната са по-гъсто разположени, при другата са по-близки. На основата за стъргане е основното ножче, което предполагам е за рязане на колелца. Има и една приставка с кръгли отворчета, нея също не съм пробвала. "Шапчицата", с която се придържат и натискат към рендето зеленчуците, има пластмасови шипчета, които да ги набучват, за да не се изплъзнат.

Благодаря, май ще се откажа ... освен ако тези януарски намаления не направят чудеса Wink

# 642
  • Мнения: 0
Снимки на ролерите "Spiderman", някой ако се интересува. Много ги харесахме!!  http://hisa1975.snimka.bg/other/la-redoute.440872.16380877

# 643
  • Мнения: 63
може ли линк на ролерите със спайдермен!предварително благодаря! Hug  bouquet

# 644
  • София
  • Мнения: 2 296
може ли линк на ролерите със спайдермен!предварително благодаря! Hug  bouquet
Заповядай- http://www.laredoute.fr/vente-ensemble-rollers-en-ligne-et-prote … &numberpage=1

Общи условия

Активация на акаунт