LaRedoute.fr - 141 - Всичко за поръчката!

  • 41 811
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 685
Задължително ли пращат уведомително писмо, дори и статуса на поръчката да е a domicile
Някои от момичетата казват, че е винаги пращат, на някои пък хич не им пращат  Laughing , а поръчката с такъв статус си стои и след като я поръчаш.
Мен писма ми пращат, ама кодеве ИЧ  hahaha  Crossing Arms

# 662
  • София
  • Мнения: 165
Мен писма ми пращат, ама кодеве ИЧ  hahaha  Crossing Arms

Абе, пращат бе........ама за мебели  Mr. Green

Рендето го чакам и аз тези дни.

# 663
  • Мнения: 817
Момичета, занете ли кога започват големите коледни намаления?

# 664
  • София
  • Мнения: 1 482
Момичета, занете ли кога започват големите коледни намаления?
Доколкото знам, намаленията започват от 6-ти Януари, с интерес ги очаквам.

# 665
  • pomorie
  • Мнения: 848
вчера пуснах поръчка на един познат в нея има и машинка за бръснене на филипс от онези готините пуснах поръчката и после се замислих дали ще я изпратят да не стане като кафемашината или тези по-малките уреди ги изпращат някой има ли наблюдения......... newsm78

# 666
  • Мнения: 368
Момичета
тази джинсова пола има ли я някой? Дали плата е хубав или изкуственяшки, на допир и дебелина искам да разбера как е?
Също дали е умалена, понеже няма моя номер мисля да взема по-голяма и да я нося със смъкната талия? Как мислите?
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324140197&doc … 3&Mode=Update

# 667
  • Мнения: 199
от коя дата вземате поръчки сега?

# 668
  • Мнения: 158
от 03 и 04.12 има ли получени поръчки

# 669
  • Мнения: 817
Момичета, занете ли кога започват големите коледни намаления?
Доколкото знам, намаленията започват от 6-ти Януари, с интерес ги очаквам.

Благодаря ти!   bouquet

# 670
  • Мнения: 199
от коя дата вземате поръчки сега?
май днес няма колети  Joy

# 671
  • Мнения: 0
моми4ета има ли някой да 4ака като мен поръ4ка от 10.11 или аз съм единствен слу4ай newsm78

# 672
  • София
  • Мнения: 2 439
Момичета, някой да е получил от тези детски джинси р-р 104, дали са умалени, може ли да ми дадете размери, омръзна ми да дебна р-р 108  Crossing Arms
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-en-velours-fille-(lot-de- … &numberpage=1

# 673
  • София
  • Мнения: 210
вчера пуснах поръчка на един познат в нея има и машинка за бръснене на филипс от онези готините пуснах поръчката и после се замислих дали ще я изпратят да не стане като кафемашината или тези по-малките уреди ги изпращат някой има ли наблюдения......... newsm78

На мен ми пратиха машинка за подстригване на Филипс, а тук че се поръчват и доста преси за коса. Според мен не се притеснявай, ще ти я пратят  Peace

# 674
  • pomorie
  • Мнения: 848
вчера пуснах поръчка на един познат в нея има и машинка за бръснене на филипс от онези готините пуснах поръчката и после се замислих дали ще я изпратят да не стане като кафемашината или тези по-малките уреди ги изпращат някой има ли наблюдения......... newsm78

На мен ми пратиха машинка за подстригване на Филипс, а тук че се поръчват и доста преси за коса. Според мен не се притеснявай, ще ти я пратят  Peace
ерси мила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт