Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 921
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гаргамелова аз вас няма да ви гоня из темите като Апана патка Naughty
Поспри се малко,да се засечем бре ooooh!
К'ъв патент,к'ви пет лева?
Това сега как да го разбирам newsm78 "Не ми говори"или "ше почерпя водка със сибирски фъстък" newsm78
Е...а ти немо'е да ме карате да навлизам толко надълбоко, язе съм тука оти е плитко и се плацикам и ми е забавно,кой каквото има да казва да си казва или да оди да се гръмне...да вземе и на мен да ми писне ли Thinking
  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 496
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризкеее, аре ма джанъм беним помети кутията на входящи....1час големи маки... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!



сииииииииииииииииииииииииииичко съм изтрила и входящи и изходящи






# 497
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Малеее Зизке  , на моменти мноооого дълбока ставаш , кака , да не се удавиш   , че не мога го преживея   #Crazy     Hug  . 


Ми кво да прайм ....кат се обострим ...ставам мнооо длибока....ма мислим да не се давим.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 498
  • Мнения: 263
...
ама как си те цитирам ...а.... кво че кажеш..??? нали знайш КУЧКА ми е презимето... Blush
Ами така се цитират великите Naughty Joy Joy Joy
Кочкооо ловим та брее Hug Hug Hug
А сега отивам да си сипа едно ( петък  няма да пия за компенсация) за ваше здраве Mr. Green
Линке там нещо за благородна завист говореше.....мойта завист 'ич не е благородна NaughtyНаправо зеленясвам като си помислим че Бризчето му е била в орбитата #Cussing out Joy Joy Joy Joy

# 499
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бризкеее, аре ма джанъм беним помети кутията на входящи....1час големи маки... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!



сииииииииииииииииииииииииииичко съм изтрила и входящи и изходящи







Eeeee...разгеле....успях да го хакна тва съобщение.... #Crazy #Crazy #Crazy

# 500
  • София
  • Мнения: 1 433
Бризчето била в орбитата, ма затрила най-важния дюкИмент hahaha Joy
Бризче, да не са го краднали на митницата митничарите, сипи бързо едно кафе и фърляй око Laughing
Адашке, мерси за наздравицата, еййййй Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter

# 501
  • Мнения: 155
Чили , аз реших на културна да се правя , за това казах , че благородно завиждам  , ама я си знам  Rage     Rage     Rage    , огИн ме гори като си помисля в каква близост са били Бризчето и Сарухан бей  Mr. Green  .

# 502
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
...
ама как си те цитирам ...а.... кво че кажеш..??? нали знайш КУЧКА ми е презимето... Blush
Ами така се цитират великите Naughty Joy Joy Joy
Кочкооо ловим та брее Hug Hug Hug
А сега отивам да си сипа едно ( петък  няма да пия за компенсация) за ваше здраве Mr. Green
Линке там нещо за благородна завист говореше.....мойта завист 'ич не е благородна NaughtyНаправо зеленясвам като си помислим че Бризчето му е била в орбитата #Cussing out Joy Joy Joy Joy
  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo...Чилиии...че събудим Гаргамел....и после че идваш ти да го гъташ у креватя.... hahaha hahaha hahaha

# 503
  • Мнения: 263
Чили , аз реших на културна да се правя , за това казах , че благородно завиждам  , ама я си знам  Rage     Rage     Rage    , огИн ме гори като си помисля в каква близост са били Бризчето и Сарухан бей  Mr. Green  .
Не моем да се прайм на културКа аз....язе съм натурална простакеса и  какво ми е на душата туй ми е на устата bowuu Joy Joy

# 504
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чили , аз реших на културна да се правя , за това казах , че благородно завиждам  , ама я си знам  Rage     Rage     Rage    , огИн ме гори като си помисля в каква близост са били Бризчето и Сарухан бей  Mr. Green  .
Не моем да се прайм на културКа аз....язе съм натурална простакеса и  какво ми е на душата туй ми е на устата bowuu Joy Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
И....АЗ....и Аз... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 505
  • Мнения: 263
Зизууу земи го събуди Гаргамел, че свърши Енибащана докат', го спретнеш у съответния нюанс Crazy
Утре е петък по график "Силата требе да е с теб", нападаш го в гръб....скачаш му на вратната инсталация и докат' не се облече (може да му обещаеш че после че го съблчеш без ръце) няма да пускаш Naughty
Наздраве newsm24

# 506
  • Мнения: 155


Чили , аз реших на културна да се правя , за това казах , че благородно завиждам  , ама я си знам  Rage     Rage     Rage    , огИн ме гори като си помисля в каква близост са били Бризчето и Сарухан бей  Mr. Green  .
Не моем да се прайм на културКа аз....язе съм натурална простакеса и  какво ми е на душата туй ми е на устата bowuu Joy Joy
Поне си признаваме , че то иначе ако не си поискаш  сам  ......... Joy   Joy     Joy
 

# 507
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизууу земи го събуди Гаргамел, че свърши Енибащана докат', го спретнеш у съответния нюанс Crazy
Утре е петък по график "Силата требе да е с теб", нападаш го в гръб....скачаш му на вратната инсталация и докат' не се облече (може да му обещаеш че после че го съблчеш без ръце) няма да пускаш Naughty
Наздраве newsm24

  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 508
  • Мнения: 263
Зизууу земи го събуди Гаргамел, че свърши Енибащана докат', го спретнеш у съответния нюанс Crazy
Утре е петък по график "Силата требе да е с теб", нападаш го в гръб....скачаш му на вратната инсталация и докат' не се облече (може да му обещаеш че после че го съблчеш без ръце) няма да пускаш Naughty
Наздраве newsm24

  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Е стига се смя, че се задавиш. 3-ти пост ми цитираш и само се търкалят некви главокраки мандрацъцки отдолу ooooh!
Земи кажи нещо, пак че кажат че спамим темата Naughty hahahaJoyJoy

# 509
  • Мнения: 1

Линче, радост  newsm44 Мерси,че я качи тази снимка!
Сега се уверих че си е прочел sms- a  и ще дойде за кастига на новия ни филм !
  

ПС: на онези снимки на Йешим много ми харесва ,въпреки ,че е къдрава и без грим ! Естествена е и с това ми печели вниманието, а врабката  е перфектният "камък" за мен ! ( лично мниние все пак ,ако някой и е фен да не се сърди)

Общи условия

Активация на акаунт