Survivor 4 - Филипини - пета тема

  • 28 365
  • 702
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 529
И аз се зарадвах,че Жоро спечели снощи макар да не ми е приятен.Всички се спуснаха като някакви усойници срещу Любо с ехидни усмивчици и подигравателни погледи.Ива е просто отвратителна ,вече няколко пъти казва,че не може да се начуди как Жоро е на този етап от играта.Еми, нали тя беше човека който го докара до тук,какво има толкова да му чуди.Като започна серията снощи и имаше надпис"Който копае гроб другиму..."  Simple Smile

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Вариантът с Меги е най-заплетен , нея не мога да я предвидя.

Непредвидима е, понеже се очертава като поредната фурнаджийска лопата. Личното ми мнение е такова за нея доста отдавна- миличка, сладичка, сърдечна с всички, нооо така добре си оплете кошницата! Нищо лошо в това, естествено, просто не ме кефи девойката.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 517
   Много хора твърдят,че Жоро се скатавал и бездействал, но дали в действителност е било така, или само се опитват на нас така да ни внушат? Аз харесвам Жорката и се надявам той да спечели.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 18 178
На анонса Меги носеше черна огърлица - на номинирана. Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Ави, благодаря за темичката! bouquet

Като започна серията снощи и имаше надпис"Който копае гроб другиму..."  Simple Smile
Ето, пак съм пропуснала нещо важна! Поредно потвърждение колко ни е хубава темичката!

Аз си мисля, че ако Маргото спечели 2-та гласа, ще опита да спаси Ива. С нейната прагматичност най-вероятно ще заложи на по-сигурното, Ива отчаяно се нуждае от подръжници.

# 20
  • София
  • Мнения: 944
Вчерашната серия ми хареса- получи се раздвижване, че пак доста предвидимо беше почнало да става. А и малко  урок на мацките в играта  Peace.
Противно на повечето пишещи в темата смятам, че ако Меги не спечели двата гласа най-застрашена е тя. Люси 69 е лесно манипулируема, а освен това не буди симпатии у никого- ерго и журито не би гласувало за нея, ако стигне до финал. Тя е доста по-удобен съперник за финалната част- Меги, колкото и да е част от статуквото в момента, играе своята игра и няма да работи за интересите на другите. А и да не забравяме, че тя е част от Таяк  Wink.

# 21
  • Мнения: 596
На снощния анонс като че ли не дадоха Любо,а другите,които видях не носеха огърлицата за 2-та гласа,така че може той да я спечели. Peace

Не знам доколко Жорката заслужаваше снощната победа,стори ми се чист късмет.

Моят фаворит Любчо води в нашата анкета,но ми се струва,че май е негов ред да излезе от играта.Жените отдавна искат да го изгонят и сега е най-удобния за това момент.Ще бъде или той или Люси голямата(но след снощния еп.,когато сподели,че имала болна майка и т.н. Ива като че ли я съжали и няма да е тя).

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 104
Авиком, страхотна тема и честита победа!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 445
Ето ме и мен в новата тема  Peace

Avicom, благодаря ))))

Според мен ще се опитат да изгонят голямата Люси - тя е толкова луда, миличката, че чак ме плаши. Не вярвам на някой там да му се стои с нея още няколкодни и в по-тесен кръг. На мен фаворити остават да са ми Ива и Меги, които сигурно няма да откарат до финал - винаги така става - ако харесам някой, той изхвърча.... И в началото имах хора, които харесвах повече, и по средата на играта - всичките аут. Само Ива ми допада от начало, а Маргарита напоследък  Peace

# 24
  • Мнения: 4
Много интересен развой на играта. Харесва ми. Жените започват да ме изнервят. Киро също. В крайна сметка май искам Любо и Жоро на финал. До сега никога не ми се е случвало всяка седмица да си сменям фаворитите (то не че имаме голям избор). Забелязвам, че колкото по-малко дават Любо, толкова повече го приемам за фаворит.
Все едно аз го казах.Само дето при мен фаворитите бяха Ива и Киро. Ива не ви ли се струва,че се взе много на сериозно.Като, че ли се вижда вече с парите.Такова неспортсменско поведение нямам спомен да е имало досега в БГ Сървайвър.Интриги и коалиции - добре, ама чак пък обиди и псувни. SickКато не иска да е с Жоро на финал, защо се е напънала да гони Киро и Любо. Мисля,че дори и да се докопа до финала поведението и ще и изиграе  кофти шега.

# 25
  • Мнения: 31 424
Ави, прекрасна тема! Hug  bouquet
Жорката взе стратегическа победа. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 115
Като започна играта,имах такова чувство че ще заградят Любо и ще забравят за Жорката.Така и стана  Joy Вчера гледах анонса ама не видях амулета за двата гласа да е на Меги  newsm78 .Ама Мики колко убедена беше че ще вземе амулета за двойния глас и чак си прави сметки против кого ще гласува  Joy.Определено ще е интересно тази вечер,ще има шах с пешката от вчера в продължение  Peace

# 27
  • Мнения: 13 837
...Ама Мики колко убедена беше че ще вземе амулета за двойния глас и чак си прави сметки против кого ще гласува  Joy

Хич не беше убедена. Ейййй, опасни сте значи! Като се настроите срещу някого и почват да ви се привижда какво ли не Laughing Мики отговаря на зададен зад кадър въпрос. И каза "ако спечеля, няма да гласувам срещу... но първо да го спечеля..."

И аз гледах, гледах, не видях у кого е амулетът. Не е у Люси, не е у Ива, не е май и у Мики или Жорката. Остават Любо и Меги newsm78. Ако е у Любо, Ива виси на косъм. Ако е у Меги - Люси нероятно ще си ходи.

Аз друго се чудя - много се проточи играта. След днешния съвет ще останат общо 6 човека. А има само седмица до финала. Как ще се разпределят във времето? Или другият понеделник/вторник ще изгонят още един човек и после ще има финална игра за отпадане на останалите 2 и определяне на 3-та финалисти newsm78 Май така беше и миналата година, когато стояха последните 5-ма на онези колчета?

# 28
  • София
  • Мнения: 747
avicom,благодаря за темата  bouquet,и........честита победа на Жоро Wink

# 29
  • Мнения: 596
птица   много е вероятно наистина от 5 да отпаднат 2-ма точно преди финала,както казваш,че беше и мин. година(аз съм забравила точно) Peace

Общи условия

Активация на акаунт