Зеленчуково пюре на Ганчев

  • 1 299
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 220
Момичета, моля за съвет. Бебчето ми току-що навърши 5 месеца; не яде домашни зеленчукови пюрета, нито пък тези на Ам-Ам. Купих и на Ганчев, да пробваме тях, но току-що видях, че съдържат сухо мляко. Не е ли малка за такова мляко? Да и го давам ли? Дано получа съвет и мнение до обяд, защото не знам какво да правя. Благодаря ви предварително и приятен ден!

# 1
  • Мнения: 1 427
Аз съм давала такова пюре,не е имало проблем,но Йоана не харесва Ганчевите пюрета,освен плодовите.Даже и месните им не ги долюбва.А за сухото мляко ти ще си решиш(ще чуеш много мнения),но ние сме накухня ,а там е със сухо мляко,така ,че при нас не е имало проблем.Дано съм била полезна,но се съмнявам  newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз лично правя домашни, но понякога съм купувала и на Ганчев. Добавям по 2-3 ч.л. в домашното. Малкия не е имал проблем. От други майки, които са изцяло на купешки пюрета не съм чувала да има странични ефекти, но всичко си е до детето. Успех! Пробвай първо да дадеш само няколко лъжички.

# 3
  • Мнения: X
От 4-ия до края на 6-ия месец Ния ядеше само Ганчев - ела да я видиш каква е станала, нищо и няма Grinning Толкова и харесваха, че се бях отчаяла, че не ми харесва бъркочите, но после, като почнах да давам по-едро смляна храна мина на домашни. Не се притеснявай, много бебета са на Ганчев, незнам защо им се носи лоша слава. Само за пример моята девойка никога не е имала някаква хранителна алергия, тук-там съм давала по някое скъпо пюре и то, като стана по-голяма, защото българските са много гладки, а ето, че се обрина от пюре на Хаме, плодово при това - така че давай и е се притеснявай.


А, да допълня - когато почнах да захранвам взех Хип, викам си хвалена марка са, дано и харесат - харесаха и грънци, добре че се "осмелих" да дам Ганчев та да видиш какво "плюскане" беше Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
давам всякакви марки пюрета включително и Ганчев не е имало проблем с млякото или въобще със  съставките/слава богу/:)

# 5
  • София
  • Мнения: 631
И мойта щерка я захраних с Ганчев,първо една-две лъжички,на втория ден още толкова и т.н.,докато накрая ядеше по цяло пюре.Не е имала никакви проблеми,а и предполагам че съставките все пак са съобразени с възрастта на детето.

# 6
  • Мнения: 2 807
Малка е вероятността за алергична реакция към сухото мляко, ако досега не сте имали такава.

А ако знаеш само колко много бебета папкат само Ганчев  Wink

# 7
  • Мнения: 1 032
Само гледайте етикетите на Ганчев много внимателно, защото имат няколко зеленчукови пюрета след 4 месец с глутен

# 8
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Давай спокойно! Peace
Ние си ядем Ганчев още от самото начало и, слава Богу, досега сме си щастливи и доволни с тях Hug

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Само да добавя, че Ганчев имат и зеленчукови без мляко...

# 10
  • Мнения: 5 299
Можеш да даваш спокойно Peace

# 11
  • Мнения: 228
И аз давам на малкия пюрета на Ганчев, но странно защо предпочита само с капия и картофи... На другите не е много голям фен и се чудя как да го прилъжа да ги хапва? Колко ги притопляте като ги давате на вашите дечица? Чудя се дали да не пробвам с някоя друга марка? newsm78

# 12
  • Мнения: 221
И аз давам Ганчев. Мисля, че няма да има  проблем... Щом фирмата е преценила, че може да сложи сухо мляко за деца на тази възраст значи може да го ядат ... опитай с няколко лъжички и ако няма нищо - давай смело. Аз дадох на 4 м. каша с глутен и нямаше нищо .. даже се обърках и дадох 1 м. по- рано месно пюре и пак нямаше нищо. Лекарката каза, че щом няма алергия към глутен може да давам ... така, че ако се окаже че му понася даваш Wink

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
И според мен проблем със сухото мляко няма да има бебчо. Ние сме на кухня, а там ползват само такова. А и Зъхи е права- има достатъчно видове пюренца без мляко и нишесте.
 Малко оф-относно глутена- някои от кремчетата на кухнята са с пшенично нишесте и съответно Силия ги е яла. Да чукам на дърво, проблеми няма. Ако всичко е наред, не виждам защо да не се дават и продукти, съдържащи глутен  newsm78

# 14
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Добре де, детската кухня не е ли от 10-тия месец?!  Shocked newsm78

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
При нас е от 4-я  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 427
И при нас е от 4м.

# 17
  • Мнения: 472
Блазе ви , а ние има да висим над печките и да готвим ! Twisted Evil

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Блазе ви , а ние има да висим над печките и да готвим ! Twisted Evil
1dishes smile3508

# 19
  • Мнения: 523
И Дани яде Ганчев почти от началото на захранването. Е, започнах със скъпите марки като ХИПП, после бг АМ-АМ, но много бързо минахме на Ганчев, тъй като има по-голямо разнообразие най вече на местните пюрета (Дани яде най вече местните пюрета, оказа се месояд като родителите си Mr. Green ). Нямаше проблем със сухото мляко, макар май в начлото гледах да няма...е чета какво пише на опаковките, сега следя за глутена, ако пюрето съдържа овесени ядки има и глутен, като напромер "домати с ориз", но дани така и така това пюре въобще не го хареса Wink
Много съм щастлива, че ги яде, защото иначе нямаше да издържа финансово Flutter Плодови яде повече на Хаме.

Общи условия

Активация на акаунт