Грозно,по-грозно,най-грозно

  • 20 556
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 121
Сетих се, че и много от тоалетите в този клип
http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I
за мен са... потресаващо странни и шокиращи  Rolling Eyes Rolling Eyes


 newsm10  Без коментар.

# 61
  • София
  • Мнения: 965
Може ли да ми кажете с какво е известна Ели Гигова, освн с чантата си  newsm78
С това , че е дъщеря на богат татко и гадже на богт мъж  Mr. Green
..и води ТОТО - то по Канал 1  Crazy

# 62
  • Мнения: 5 282
Спортното предаване спря ли да го води  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 380
Може ли да ми кажете с какво е известна Ели Гигова, освн с чантата си  newsm78

 rotfImbo Бинго!

# 64
  • Мнения: 0
Ето какво какви грозотии открих и аз
















# 65
# 66
  • Мнения: 0
Това нещо вече ме отврати  Sick





# 67
  • София
  • Мнения: 5 718
Бооооже Господи  Shocked тези последните направо ме оставиха без думи... Кое от кое по-"забавни"  Laughing Все пак чифтът с шиповете и вибратора (простете ме, на това ми прилича  Embarassed ) е най-извратеното нещо, което съм виждала  Rolling Eyes Като всички останали са не по-малко умопомрачителни.

# 68
  • Мнения: 1 752
ха-ха-ха...Какви са тези модели ??? Много са смешни Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 277
Доде сте на чанти, да се намъкна:
http://shop.braccialini.com/it/temi/temi/
Чудя се как да ги степенувам, по скалата на Шанел...

Имам 2 чанти на тази марка и мисля, че са много ефектни / и качествени/. Дори и мъжете се впечатляват. Не виждам нищо грозно, просто са по-ексцентрични.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 294
И аз харесвам Braccialini. Разказват истории.

# 71
  • Мнения: 2 277
И аз харесвам Braccialini. Разказват истории.


newsm10 абсолютно!

# 72
  • Мнения: 2 154
По моята скала са най-грозни.

# 73
  • Мнения: 1 572
Ужасни са, бих ги приела само в ръцете на 4 -годишно момиченце.

# 74
  • Мнения: 1


Наречете ме луда, но тази мода е ненормална.  Blush Първо - с това нещо има сериозна опасност да се потрошиш, второ - изглежда ми подходящо за някоя проститутка, с извинение... И трето - ужасни са.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт