ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YIĞIT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 50

  • 33 440
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 62
Имам предложение. Да отворим тема, "Бурак Хаккъ и образа му в Мелодията на сърцето". Няма ли да е справедливо да обсъдим филма и от тази гледна точко. Кенан и останалите герои. Само предложение.
Честито на именниците.
Мика аз мисля че по добре е да не отваряме подобна тема защото само ще се плюе по Кенан  WinkПо добре нещо за Бурак  Wink
И така може. Само не знам кой ще го направи.

# 676
  • Мнения: 40

                               БЕЗ ДУМИ
 



 


 

# 677
  • Мнения: 417
Ето този,същия поглед гледах вчера,когато Кенан отиде в къщата на пашата да държи сметка на Ламия,защо е в този дом.

# 678
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честит Йордановден!
 Hug Hug Hug Hug

Имам предложение. Да отворим тема, "Бурак Хаккъ и образа му в Мелодията на сърцето". Няма ли да е справедливо да обсъдим филма и от тази гледна точко. Кенан и останалите герои. Само предложение.
Честито на именниците.
Мика аз мисля че по добре е да не отваряме подобна тема защото само ще се плюе по Кенан  WinkПо добре нещо за Бурак  Wink
И така може. Само не знам кой ще го направи.

Ами,нали щяхме да си оставяме в тази тема и пак да си коментираме Буракчо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,не искам да се разделям от другите Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Но ако държите,аз ще я направя Peace Ще ми трябва и помоща на Сид,че тя се справя добре с темите Wink Sunglasses

# 679
  • Мнения: 62
Здравейте    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честит Йордановден!
 Hug Hug Hug Hug

Имам предложение. Да отворим тема, "Бурак Хаккъ и образа му в Мелодията на сърцето". Няма ли да е справедливо да обсъдим филма и от тази гледна точко. Кенан и останалите герои. Само предложение.
Честито на именниците.
Мика аз мисля че по добре е да не отваряме подобна тема защото само ще се плюе по Кенан  WinkПо добре нещо за Бурак  Wink
И така може. Само не знам кой ще го направи.

Ами,нали щяхме да си оставяме в тази тема и пак да си коментираме Буракчо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,не искам да се разделям от другите Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Но ако държите,аз ще я направя Peace Ще ми трябва и помоща на Сид,че тя се справя добре с темите Wink Sunglasses

Както решите. Смятах, че защото темата е определена за ИЙИТ ОЗШЕНЕР, трябва да се въздържаме от други изказвания и отклонения, въпреки че това е невъзможно. Основата на филма е точно противопоставянето на двата героя и то от самото им раждане.

# 680
  • Мнения: 31 301
Момичета, не отваряйте нова тема, обсъждайте тук. Ще станат много теми, а те в голямата си част са спам и чат и ще ни резнат. Hug  bouquet

# 681
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честит Йордановден!
 Hug Hug Hug Hug

Имам предложение. Да отворим тема, "Бурак Хаккъ и образа му в Мелодията на сърцето". Няма ли да е справедливо да обсъдим филма и от тази гледна точко. Кенан и останалите герои. Само предложение.
Честито на именниците.
Мика аз мисля че по добре е да не отваряме подобна тема защото само ще се плюе по Кенан  WinkПо добре нещо за Бурак  Wink
И така може. Само не знам кой ще го направи.

Ами,нали щяхме да си оставяме в тази тема и пак да си коментираме Буракчо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,не искам да се разделям от другите Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Но ако държите,аз ще я направя Peace Ще ми трябва и помоща на Сид,че тя се справя добре с темите Wink Sunglasses

Както решите. Смятах, че защото темата е определена за ИЙИТ ОЗШЕНЕР, трябва да се въздържаме от други изказвания и отклонения, въпреки че това е невъзможно. Основата на филма е точно противопоставянето на двата героя и то от самото им раждане.

Ами,тя темата си беше"Мелодия на сърцето"-но понеже я разнищихме(влизахме все едни исъщи хора) и почнахме главно за ИЙИТ ОЗШЕНЕР,да пишем и за това я пременявахме така(да не се заблуждават хората който влизат да ни четата)... Иначе няма проблем да си пишем за Кенан или Бурак Sunglasses
Другите нямат нищо против Whistling Hug Защото си ни знаят,че сме Кенанки по душа Mr. Green Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 417
Plami Маскен бал не го гледам,защото по същото време дават Езел.

# 683
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Plami Маскен бал не го гледам,защото по същото време дават Езел.

Аха,ок... Те нали го даваха в неделя и за чакам да почне,но не почна,но после в понеделник го хванах Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Доло-горе разбирам за какво се разправя,но решех да те питам дали го гледаш случайно Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 1 064
Момичета, не отваряйте нова тема, обсъждайте тук. Ще станат много теми, а те в голямата си част са спам и чат и ще ни резнат. Hug  bouquet

Не съм много съгласна. Моля никой да не се обижда  Hug Hug Hug, но в крайна сметка темата вече е за Ийит. Ако Кенан-Бурак имат достатъчно почитателки, или поне достатъчно навити, ще си имат и тема. Пак казвам - няма място за обиди, просто повечето, които сме тук, се интересуваме от Ийит, Мелодията и Езел.   Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Това не се отнася за Плами и Мечтание, най-вече защото момичетата си споделят по някоя снимка и не натрапват мнението си за Кенан. Цяло лято в тази тема се водеха пунически войни между Кенанки и Джемилки. Слава Богу, това отмина. Кенанките загубиха интерес и сами се оттеглиха, а темата оцеля само благодарение на упорството на Джемилките.
Ако не съм права, момичета, казвайте. Приемам критика!

Денси, нашата тема не е спам, не се безпокой, няма да ни резнат.

# 685
  • Мнения: 31 301
Не се притеснявам, нашата тема е прекрасна, но че спам има, това е факт неоспорим. Grinning
Аз говорех за обсъждания на Кенн/Бурак понякога, не да се насочва вниманието основно към неговата персона в нашата тема. Наистина ние трудно си я извоювахме.
 Ако има достатъчно фенки да си отворят. Но просто още една нова тема в което ние да си говорим, смятам не е нужна.
Всъщност това е форум и всеки има правото да си пуска тема, а ръководството да ги отсява. Wink Hug

# 686
  • Мнения: 343
Цитат
Кенанките загубиха интерес и сами се оттеглиха
Отеглиха се защото Кенан ни разочарова всички WinkНо не е така и с Бурак Wink
Но аз мисля че ако се отвори тема за Бурак няма да се съберат много желаещи да пишат в нея но може и да греша незнам Сигурно   там ще си пишем само двете с Плами и Мика  Wink

# 687
  • Мнения: 62
Не го възприемам това Кенанки и Джамилки. Двата образа са взаимно свързани. Филма няма да е това ако се игнорира единия от тях. мисълтта ми беше не да се създава противоречие или "пунически войни " а да се разсъждава в тази посока. Според мен няма такова нещо "Кенанките загубиха интерес и сами се оттеглиха, а темата оцеля само благодарение на упорството на Джемилките" Благородния винаги отстъпва, но това не значи, че е победен.  Laughing

# 688
  • Мнения: 1 064
Не го възприемам това Кенанки и Джамилки. Двата образа са взаимно свързани. Филма няма да е това ако се игнорира единия от тях. мисълтта ми беше не да се създава противоречие или "пунически войни " а да се разсъждава в тази посока.

Мика9, всички теми за Мелодията - общо 49 на брой, са налице и може да надникнеш в тях - ей, така, просто от интерес. Виж темите от летните месеци, моля те. Ако ти кажа, че щяхме да се ИЗБИЕМ, пак няма да съм достатъчно красноречива. Имаше момичета, които се обидиха, такива, които напускаха темата сърдити, защото мнението им не бе подкрепено. Ние бяхме наричани малоумни (ние, Джемилките, защото с гордост ще кажа, че ние успяхме да запазим добрия тон и не сме обиждали никого). Имаше и още по-грозни обиди, но не искам да си припомням това време. Като казвам "пунически войни", имам предвид точно това и щом не ти се вярва - чети!

И какво искаш да кажеш с това, че благородният винаги отстъпва? Отстъпва на какво? Това вече е много обидно. Никой не е отстъпил. Просто Кенанките сега гледат други сериали и са в други теми, а една малка част от Джемилките останахме в темата, защото все още се интересуваме от нея. Много те моля!

# 689
  • Мнения: 31 301
Това е абсолютно вярно, настроението в темата беше подтискащо. Дано повече няма такива спорове.

Общи условия

Активация на акаунт