4 дневна диета за бързи резултати

  • 146 076
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да споделя една диета, изписана ми от личния лекар (съвсем не по моя воля), с която за 4 дена не само успях да сваля 3-4 килограма, но и нямаше йо-йо ефект. Диетата е следната - ядете в продължение на 4 дена САМО: Банани, варени картофи и варен ориз (без НИКАКВИ подправки), солети и бисквити. Пият се много чай (без захар), вода, може и кафе. Ядете каквото количество искате от тези храни. Горе-долу дневното ми меню беше:
Закуска:2 банана, кафе
Втора закуска: малко пакетче солети, чай
Обяд: 4-5 бисквити (обикновени), 2 банана, чай
Следобедна закуска: 2-3 бисквити, чай
Вечеря: 1 с.л. ориз се сварява или 2 средно големи картофа, 1 банан, зелен чай.
Това е само пример, при мен 1вия ден ядях повече, след това ми омръзнаха нещата и намалих количеството до горепосоченото. Последния ден си спомням че 'преядох' със 1 пакетче солети и ядох чак следобедна закуска Simple Smile
Не превишавайте 4те дни! След тази диета се старайте да избягвате няколко дни пърженото, хляба и сладкото (рекорда ми беше 8 дни без НИЩО сладко - дори и захар). И да не забравя и фитнеса - също много важен.

# 1
  • Мнения: 959
интересна комбинация  от храни ;предимно въглехидрати), но щом е изписана от лекар ще я пробвам, но от понеделник и ще пиша как е било про мен Peace
А ти колко имаш за сваляне? Защото предполагам, че колкото по-малко имаш за сваляне, толкова по-трудно се свалят?!

# 2
  • Мнения: 2
Аз напълнях за кратко време с почти 10 кг. Бях 47 кг, след диетата и хапването по празниците съм 52 и искам да сваля още около 3 кг. Но тях ще пробвам да ги сваля със следната диета: http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p10958.html - 3 дневна (аз не съм по дългите диети) и естествено фитнес. А това за трудното сваляне на малкото килограми ще мога да кажа след тази диета Simple Smile Най-важна си е волята и да го правиш за себе си и за собственото си самочувствие да изглеждаш добре. Ти колко искаш да свалиш?

# 3
  • Мнения: 959
ами и аз имам да сваля 10 кг., особено по празниците направо се "освиних"  Animal Pig От днес съм на тази диета и другата седмица ще пиша за резултатите  Peace

# 4
  • Мнения: 278
Тази диета наистина звучи лесна за спазване, особено за хора със слаба вола, като мен. Ще я пробвам др. седмица, но малко се притеснявам и аз, че е предимно от въглехидрати да не взема да напълнея, вместо да отслабна?  ooooh! Аз имам малко за сваляне 2-3 кг, които са най-трудни и се чудя дали ще има ефект при мен?

# 5
  • Мнения: 2
Наистина е лесна, аз също нямам воля, но се справих, сигурна съм, че ще се справиш и ти. Според мен с пробата няма какво да загубиш - освен някой друг килограм Wink

# 6
  • Мнения: 278
Мерси за подкрепата! Ще пробвам от понеделник, че обикновено в петък и събота хапваме навън и ще ми е тъпо само да гледам как другите си угаждат, а аз ям варени картофи Simple Smile Значи гарантираш, че няма да надебеля, нали? Защото тя е направо противоположна на Дюкан и нисковъглехидратната и други актуални диети?

# 7
  • Мнения: 2
веничка, аз съм против диетата на дюкан, а и от нея моя колежка си върна и качи още кг. Иначе и аз в началото мислех че ще напълнея от нея, но ефектът далеч не беше такъв. А и за 4 дни според мен не можеш да качиш (независимо какво ядеш) ако ядеш в по-малки количества и пиеш много течности (чай предимно). И може би ще се повтора като кажа, че и спорта е мн важен.

# 8
  • Мнения: 66
Здравейте намерих диетата Ви и много ми допадна. Аз съм 55 кг и не се чувствам най-добре. Имам коремче, а и дрехите ми са доста отесняли. Мисля да сваля 5 кг. с тази диета. Звучи ми доста лесно постижимо, така хубаво сте го написала.  bouquet
Започвам от понеделник и ще напиша коментара си след като спазя стриктно диетата.  newsm51 Благодаря Ви! Вярвам, че ще има успех. Тези няколко кг. ги натрупах след спиране на цигарите и ми се иска да си възвърна самочувствието като ги сваля...До скоро.

# 9
  • Мнения: 6 529
Като изключим бананите, диетата ми прилича повече на такава против диария

# 10
  • Мнения: 1 731
Като изключим бананите, диетата ми прилича повече на такава против диария


 Joy Joy Joy

# 11
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Има ли отслабнали с тази интересна диета?

# 12
  • Мнения: 6 529
Има ли отслабнали с тази интересна диета?

Чакам да пишат за резултати, но май само с очакванията ще си останем  Grinning

# 13
  • Мнения: 4
Диетата е напълно вероятна и вярвам че е възможно да се свалят килограми с нея. Дюкан е казал в книгата си че коя да е моно диета действа и се свалят килограми. Дали ще ядеш само въглехидрати, само белтъчини или само мазнини сваляне на килограми ще има. Така че дори ако ядеш само шоколади по цял ден без нищо друго и така един месец съвсем сигурно е че ще свалиш килограми. Същото важи и ако ядеш само сланина и масло - пак ще свалиш килограми. Друг остава въпроса вече какво става по-нататък и дали ще се задържат килограмите и до колко е полезно за организма да бухаш само въглехидрати... ама всеки сам си преценява...

# 14
  • Мнения: 6 529
Диетата е напълно вероятна и вярвам че е възможно да се свалят килограми с нея. Дюкан е казал в книгата си че коя да е моно диета действа и се свалят килограми. Дали ще ядеш само въглехидрати, само белтъчини или само мазнини сваляне на килограми ще има. Така че дори ако ядеш само шоколади по цял ден без нищо друго и така един месец съвсем сигурно е че ще свалиш килограми. Същото важи и ако ядеш само сланина и масло - пак ще свалиш килограми. Друг остава въпроса вече какво става по-нататък и дали ще се задържат килограмите и до колко е полезно за организма да бухаш само въглехидрати... ама всеки сам си преценява...

Да, но за 4 дни незнам какви резултати могат да се очакват. При всяка  една диета е важно захранването, а тук какво е то?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт