Жените харесват ли..... груби и мърляви мъже(мъжкари).

  • 43 013
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Различни жени, различни идеали, така че няма как всеобщо да се каже, но аз смятам, че ще се намерят такива, които си падат по мъжкари, но мърлячите в това число здраво пропадат О.0 Човек които не се уважава и няма и елементарни изисквания към собствената си външност, няма как да се хареса на някой друг.

# 16
  • Мнения: 0
Може и да харесват,ако са мазохистки..
Факт е,че има такива жени.....и мъже също Laughing

# 17
  • Мнения: 1 310
Много ми е интересно това...  Rolling Eyes
Питам защото, познавам много, на които им върви в живота и доста добре се справят с чужди жени, пък техните дори светят в розово от любов към тях.Имам познат, не ценящ хигиената и външния си вид с жена,която е оставила мъж, добър и грижовен , заради него.
Други няколко случая,в които мъжки индивиди,които не знаят дори,че вече има всичко нужно,за да си поне малко като "човек" са с красиви жени и имат деца като цветя и въпреки всичко кръшкат като за световно.Всичко това с кръшкането и външния вид е било преди да се срещнат с жените им и след това.За боя,който се случва често над тях няма да говоря fight, но след всеки пореден те изразяват все повече любов newsm51 към тях. newsm78  И  за капак дори не знаят къде е кухнята,а романтика това дори не го познават.
Затова питам и ми е интересно Жените харесват ли груби и мърляви мъжкари.
ooooh! ooooh! ooooh!
И това в XXI век?! Да не би да говориш за някое индианско селце, закътано на незнайно място, живеещо още в средновековието?  newsm78
Определено мизерниците и извратеняците не са мой тип!  Sick

# 18
  • Мнения: 9
Мойта ме харесва, макар че не се обезкосмявам, рядко се бръсна, не се реша, сменям си бельото на три дни и се къпя веднъж месечно.
Обаче не съм от много смрадливите, пък и си имам чар, според нея... Освен това успя да ме научи ако не съм си измил зъбите, да дъвча дъвка, та нямаме проблеми.

# 19
  • Мнения: 801
Не понасям смрадливци, без значение дали е пот, чорапи или парфюм. Иначе си падам по интелигентния тип мъже- дребни, слаби, но чувствени и пълни с енергия.

# 20
  • Мнения: 3 066
Лично аз -не!Харесвам поддържани мъже ,почистени ,с парфюм ,неокосмен врат ,избръснати,с бели зъби лъхащи на здраве,чисти дрехи и чистоплътност във всеки смисъл!

# 21
  • Мнения: 432
Определено не.Предпочитам мъже,които се грижат за себе си.И са нежни.

# 22
  • Мнения: 230
Харесвам суровия,въздържан и горд мъж..мъж,който усеща как и защо!!
мърляви да не видя,а за грубите и аз мога здравата да бия.....но такива екземпляри подминавам с презрение!

# 23
  • Мнения: 666
Мърлявост не понасям и мъжа ми го знае.Обичам мъжа ми да се поддържа  и облича добре(за последното се грижа аз Laughing).Той като,че липрекалено чак се поддържаше преди да се оженим.Някои неща ми бяха прекалени и затова сега се е "позанемарил" малко.Не си бръсне краката вече,но фон дьо тена ми още си го делим Tired
За мой некъсмет обаче мъжа ми е прекалено мил,а аз си падам по по грубите мъже с по- просташко държание EmbarassedВ началото дори исках да се разделяме заради прекалената му отзивчивост и премиреност с простащината ми CrazyСега съм си го приела вече така..може да е путьо(хахахах),ама си е моя Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 427
         Груби и мърляви мъже  Sick , не , никога  Naughty
        Обичам чисти и спретнати ,ухаещи на сапун и готин парфюм.
        Държа мъжът до мен да проявява нежност и уважение ,спрямо моята особа.
        Така ,както аз проявявам спрямо него.
        Обиди,шамари,грубост и цинизъм ,не толерирам. Peace

# 25
  • Мнения: 11
Тука гледам нещо не можете да си изясните понятията и всеки си интерпретира както си иска. Тогава и аз. От прочетеното излиза, че може би  термнът който се търси е "първичен" и логичният му контрапункт - "префинен".  И какво се оказва за дамите - че мнозинството си падат по първия тип,но никога не биха се завъртяли около него за постоянно за сметка на тип две, който някакси е по-удобен и лесно смилаен..или обществено приет може би.

Аз донякъде тия два типа ги прочитам по следният начим - "първичните" са си тези които не ги е срам от това което са,имат си много ръбове, не плащат данък обществено мнение и повече държат на себе си. "Префинените" са тези дето има така да се каже маркетингов подход към жените. Държат се както се очаква от тях,правят се на каквото не са, само и само да се "пласират" и като вече им върже им лъсва хастара и елате ни вижте... ooooh! Outta Joint

# 26
  • Мнения: 0
Девиатор,ако се водя по твоите думи,определено съм за първичните.Няма нищо по-хубаво от самото начало още да сме си естествени,а не да се стараем да се държим добре,а после......."време за промяна".Защото както всички знаем,всяко старание е временно,а после на човек му писва ....
Но жените ....когато имат още отначалото един първичен мъж до себе си си казват...:
-Добре де,той още от сега се държи така,а представяш ли си после кво ще е!
т.е толкова вече ни се е изкривило съзнанието,че очакваме (поне в началото) всеки да се преструва или да се старае и.т.н., но не и да бъде себе си... Wink

# 27
  • Мнения: 373
....че очакваме (поне в началото) всеки да се преструва или да се старае и.т.н., но не и да бъде себе си... Wink


А защо очакваме?Аз нищо не очаквам.Човек колкото и да се преструва си личи какъв е всъщност по маниери, навици и държание.
Определено първични, но не и  мърлявки  Laughing.Тия престараващите се  и лъснатите не ги понасям .
Всяко нещо в умерени количества е за предпочитане.

# 28
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Абсолютно не.
Грубостта и мърлявщитата не са ми синоним на мъжкар.
Мисля, че нещата се размиват и се бъркат.
Грубоват като черти, може. Но груб като поведение и отношение-не.
А мърлявите мъже са ми най-противни. Основно като видя мъж с неизрязани нокти, мръсни зъби, уши и/или обувки и ми се повдига.

# 29
  • Мнения: 0
Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака....

Общи условия

Активация на акаунт