MAC и Sephora в България април 2010г

  • 70 508
  • 704
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 31 417
Сенките са големи и с хубави цветове. С нетърпение очаквам комплектите.

Денси, тези шестици пуснаха ли - http://www.maccosmetics.com/product/2222/12873/6-Dashing-Lassie- … hadows/index.tmpl ?
Не.

# 571
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дени, можеш ли да пуснеш снимка от нета на прозрачния глос, който си взе  Hug

# 572
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!  Peace
Вчера имах възможност да посетя и двата магазина и честно казано въпреки хубавата козметика не бих стъпила там заради персонала! #Cussing out
Направи ми впечатление, че дали заради годините ми или нещо друго срещах само злобни погледи и никакво съдействие от тяхна страна ..  #Cussing out
Доста тъпо ми стана .. вие как се оправяте с такива индивиди??

# 573
  • Мнения: 31 417
Заповядай Лу. Hug

http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=2597/Li … ear/MAC/Lip_Gloss

Ivencetooo, съжалявам, но и в двата магазина консултантките- гримьорки са на много висока ниво и като професионализъм и като лични качества и възпитание. Почти няма други магазини в София, в който така да уважават и ухажват редовните си клиенти. Няма нещо което да отказват и да не тичат да услужат. То записвания, то обаждания, то мейли, то грим сесии, то проби, то комплименти и научаване на клиентите как да изглеждат най-добре или просто да си сменят имиджа. Дори охраната варди и заиграва децата, да могат жените да пробват на спокойствие.
От какво освен от" злобни погледи", което си е несериозно отвсякъде, си недоволна?

# 574
  • Мнения: 5 647
Момичета, бихте ли ми казали каква е цената в БГ на следниs продукт на МАC:
Studio Scuplt SPF 15 fond de teint

Благодаря Simple Smile

# 575
  • Мнения: 2
densi аз не съм от тези редовни клиенти!! Както и да е .. така или иначе ще ми се наложи да отида пак, защото си харесах някои неща пък ще видим!  Peace

# 576
  • Мнения: 31 417
densi аз не съм от тези редовни клиенти!! Както и да е .. така или иначе ще ми се наложи да отида пак, защото си харесах някои неща пък ще видим!  Peace
Разкажи какво точно те притесни и не ти хареса в обслужването и какво общо имат годините ти? Hug Искала ли си грим, проби?

# 577
  • Мнения: 2
кво точно те притесни и не ти хареса в обслужването и какво общо имат годините ти? Hug Искала ли си грим, проби?
Не, не няма нищо такова .. след втори прочит може би просто в мен си е грешката!  Peace
Остави .. няма значение .. благодаря ти все пак!  Hug

# 578
# 579
  • Мнения: 2 414
Мерси Денси. Hug
А може ли име или номер на 1вия гланз от снимката
http://www.temptalia.com/images/holiday2010/mac_tartantaledazzle004.jpg

# 580
  • Мнения: 1 449
Много бяха мили днес в МАС, момичето беше готово да ми смени объркания продукт, но аз си бях решила просто да си взема и от другия гланц. И двата са чудесни  Heart Eyes И за да е пълен кефът от новата колекция си взех и лака Style clan.
Мерси Денси. Hug
А може ли име или номер на 1вия гланз от снимката
http://www.temptalia.com/images/holiday2010/mac_tartantaledazzle004.jpg

Passing fancy е този. Прекрасен. Но побързай, имаха много малко бройки от него.

# 581
  • София
  • Мнения: 10 355
densi аз не съм от тези редовни клиенти!! Както и да е .. така или иначе ще ми се наложи да отида пак, защото си харесах някои неща пък ще видим!  Peace
Разкажи какво точно те притесни и не ти хареса в обслужването и какво общо имат годините ти? Hug Искала ли си грим, проби?

Дени, и аз не съм очарована от персонала в The Mall, е-мейли пращат, обаждат се, но не са никак любезни! Дори бих казала че се държат високомерно, което е голям минус за един консултант.
Някак не са сърдечни и усмихнати. Миналата седмица пазарувах първо в Мак, където очната линия дори не ми я сложиха в торбичка дадоха ми я директно в ръце, след това отидох в Сефора, където освен че се държаха много по-любезно, към покупката ми и сложиха съвсем буквално около 10 тестера  Laughing

# 582
  • Мнения: 13 627
За персонала и в двата магазина мога да кажа само хубави неща. Още с първото ми влизане ми направиха много добро впечатление. Супер мили и внимателни. Веднага ме запомниха и всеки път като отида отношението е просто перфектно.
И да спомена, че не всеки път купувам.

# 583
  • Мнения: 264
Момичета, дайте идея, какво да си взема на Мак за контуриране. Някой купувал ли си е такъв продукт? Искам да отида подготвена в магазина Hug Най-важното ми е да е матово...

# 584
  • София
  • Мнения: 5 549
densi аз не съм от тези редовни клиенти!! Както и да е .. така или иначе ще ми се наложи да отида пак, защото си харесах някои неща пък ще видим!  Peace
Разкажи какво точно те притесни и не ти хареса в обслужването и какво общо имат годините ти? Hug Искала ли си грим, проби?

Дени, и аз не съм очарована от персонала в The Mall, е-мейли пращат, обаждат се, но не са никак любезни! Дори бих казала че се държат високомерно, което е голям минус за един консултант.

Споделям и аз това мнение,редовна клиентка съм им,но пазарувам от Сердика център,там консултантките са ме запомнили и са много мили и усмихнати,показват ми новите продукти,обясняват.Докато в The Mall,два пъти съм влизала,трети може и да няма,наистина се държат високомерно

Това с високомееното държание важи за Бюти зон,Сефора и Дъглъс,все се намира някоя,която не знам какво толкова си въобразява че е най-най-най сред всички

Общи условия

Активация на акаунт