ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 30 514
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • при най-добрият мъж...
  • Мнения: 916
Добро утро и от мен!
Голям студ днеска по нашите земи.Че и малкия ми го върнаха от градината-конюктивит #Cussing out

Резюметата са супер.С тая снимка най-ми харесва,защото на другата нашия човек най-дребен изглежда.
Днеска ще довърша 5 епизод и ще докладвам за нова задача Hug

# 316
  • Мнения: 417
Добро утро Hug
Бланка,1-ва серия е редактирана цялата.Виж в докс-а. Peace
Индира,бързо оздравяване Peace

# 317
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте,
emely ми похвали много сериала и сега тегля първи епизод, за да го гледам, ако ме грабне и аз съм в кюпа.

# 318
  • Мнения: 1 064
Мишел, добре дошла при нас.  Hug Hug Hug

Емили, страхотна си, сигурно си стояла по нощите...

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Индира, и ти си изключително бърза.   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Голям отбор сме!

Аз следобед започвам 2 епизод.  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 319
  • Мнения: 1 064
Субтитрите на 1 епизод ще ги сложа за теглене някъде около 15 часа.

# 320
  • Мнения: 417
Mishel,добре дошла сред нас. Hug
На първа страница има линкове до 14-ти епизод.По удобно е-не се налага на всеки 10 мин. да сменяш частта.

# 321
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

добро утро!!!
Мишел,добре дошла!

индирчеее,бързо оздравяване Hug Hug Hug

в 15.00часа ,хм седмицата започва обещаващо Mr. Green

иначе ви благодаря за похвалите  bowuu
добавих още един щрих към творението си
на последна страница е,който иска може да погледне Embarassed
досадих на всички,ама искам да стане хубаво
няма да се излагаме я Mr. Green

да разбирам,че довечера ще се вихри купон newsm44 newsm44 newsm44
айде преводачките да починете малко,много ми е мъчно за вас Sad Sad Sad

кексина да не си посмяла да слагаш закуска Mr. Green
на бидони заприличахме Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
един чай,и тва е

# 322
  • Мнения: 1 064

На първа страница има линкове до 8-ми епизод.По удобно е-не се налага на всеки 10 мин. да сменяш частта.

2 епизод, който е даден на първа страница, е дефектен. Има ново копие ето тук:

Езел, 2 епизод:
http://dox.bg/files/dw?a=29ba360148

# 323
  • Мнения: 417
Поправих се Grinning

# 324
  • Мнения: 34 796
Момичета, аз искам да ви попитам ще качите ли първи епизод с българските субтитри в Vbox, защото аз така и не можах иначе да го сваля и да го отворя със суб, оттам дето давате сега?

# 325
# 326
  • Мнения: 1 064
Лакунче, ГОЛЯМ ГЪДЕЛ, голямо нещо!

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Страхотно е станало! Струваха си родилните ти мъки.  smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 327
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ми то човек,като няма акъл се мъчи
но както се казва-всичко е добре,когато завършва добре Wink

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

денси относно в-бокса,има и такъв план
сидова е отговорник,но и трябват субовете,а и време
ще видим Hug Hug Hug Hug

# 328
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Момичета, аз искам да ви попитам ще качите ли първи епизод с българските субтитри в Vbox, защото аз така и не можах иначе да го сваля и да го отворя със суб, оттам дето давате сега?
Аз съм обещала,че ще го качвам Vbox със субтитри. Довечера първа серия ще е качена. Hug

# 329
  • Мнения: 34 796
Лелееееееее обичам виииииииии.
Ще чакам с нетърпение линка. Утре имам РД и ще ме зарадвате така. Благодаря ви момичета!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт