Подсъзнанието може всичко 21 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 99 089
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
http://www.book.store.bg/c/p-p/m-471/id-27908/proiavete-sydbata- … i-uejn-dajyr.html

Проявете съдбата си
Уейн Дайър
 
Вземи си тази книга tenderseducer и погледни съвета на A m b e r.
Бебето си е добре.... Simple Smile

# 16
  • Португалия
  • Мнения: 4 565
Благо-даря за новата тема    bouquet
вместо запис- съвсем скоро прочетох в  една от книгите на Ошо,че сънищата не трябва да се взимат под внимание,че не са съществени ,че не трябва да им се разплитат  нишките....общо взето да не се вмъкваме в друга реалност ,посредством  коментиране и разгадаване на сънищата си...
аз от години не сънувам.
но скоро започнах-всяка нощ...а снощи сънят беше ужасен...с убийства, аз ги извършвах...и децата ми бяха там Sick

съжалявам за мрачният ми пост  Embarassed,не исках така да прозвучи-просто споделям  за поредната синхронност в живота ми  Peace

# 17
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Сънувам от както се помня, всеки път когато заспя. Сънищата ми са най различни. Някой са толкова ярки, че ги помня с години, но не им обръщам внимание и не правя опит да проектирам символи в живота си. Синът ми също много сънува и ми разказва.

# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И аз съм тука!!! Peace

# 19
  • Мнения: 3 069
Първата страница е оформена невероятно  bouquet

# 20
  • Мнения: 620
Лени Heart Eyes

ето едно положително клипче , силно зареждащо с положителна енергия



http://vbox7.com/play:afc69c12

# 21
  • Мнения: 998
Лени, благодаря  bouquet
И клипчетата са зареждащи много!

# 22
  • Мнения: 2 724
Много съм щастлива, че мога да споделя нещо много хубаво в новата тема/ Лени  Hug/.
Едно от желанията ми вече се осъществи, друго е на път .
Амбър, това е чудо на природата, много оригинално ледено цвете Party.
tenderseducer , има ли основателни причини да се тревожиш за бебчето ?
Може би ти трябва подкрепа от близък човек, с когото да разговаряш .
Опитай се да мислиш за хубави неща, аз така правя, когато ме натисне мъката по родителите ми, вдишвам дълбоко и се опитвам да пропъдя убийственото чувство, като започна да правя нещо или си спомням хубави моменти, които неволно ме усмихват. Имаш и моята подкрепа  Hug,милиони жени са се справили, и ти ще успееш!
За сънищата - много често сънувам родителите си и винаги - заедно. Вече не ме натъжават сънищата, напротив,изживявам ги и сякаш наистина съм се видяла с тях, поне така се чувствам Peace.

# 23
  • Мнения: 176
Ползотворен и усмихнат ден на всички newsm51.

# 24
  • Мнения: 7
Здравейте,от скоро ви чета.Благодаря за страхотните теми и оформление.Страхотни сте. Имате ли представа защо kolibka.com не се отваря.

# 25
  • София
  • Мнения: 274
Лени, благодаря за прекрасното оформление! Simple Smile


История за 1 жена и нейните 4 мъже

Имало едно време една жена, която имала четирима мъже.

Жената обичала четвърият си мъж най-много. Обличала го със скъпи дрехи, хранела го с най-добрите деликатеси. Давала му винаги от най-доброто.
Третият също много го обичала. Била винаги до него, но въпреки това, се бояла, че един ден той ще я остави заради друга.
Обичала също и вторият. Той й бил верен приятел, мил, внимателен и търпелив с нея. Винаги, когато жената била изправена пред проблем, тя можела да се опре на него. Той й помагал да премине през всички трудности на живота.
Първият й мъж бил лоялен и я обичал силно. Въпреки това, тя не го обичала и почти не го забелязвала.

Един ден жената се разболяла. Оставало й още съвсем малко да живее. Тогава тя се замислила върху живота си и си казала : Аз вече имам четирима мъже, но когато умра, ще остана сама.

Обърнала се към четвъртия си мъж : Обичах те най-много, дарих те с най-красивите дрехи и положих големи грижи за теб. Сега, когато съм на смъртен одър, те моля да ме последваш в смъртта и да не ме оставяш сама?
Няма начин!, отговорил четвъртият. И си тръгнал, без да каже и дума повече. Отговорът му пронизал сърцето й като остър нож.

Жената се обърнала към третия мъж : Обичах те през целия си живот. Сега, когато умирам, ела с мен, за да не съм сама?
Не!, отговорил третият. Животът е твърде хубав! Когато умреш, аз ще се оженя за някоя друга! Сърцето й било разбито.

Потърсила вторият мъж и му отправила същата молба: Винаги си ми помагал, винаги си бил до мен. Когато умра, ще дойдеш ли с мен, за да не съм сама?
Съжалявам, не мога да ти помогна този път!, отговорил вторият. Най-много да вървя до теб и да те изпроводя до гроба ти. Отговорът му я ударил като гръм.

Тогава един глас се обадил: Аз ще дойда с теб. Ще те следвам, където и да отидеш.

Жената погледнала нагоре и там стоял първият й мъж.  Силно опечалена, жената казала: Защо не се грижех за теб, когато имах този шанс!
________________________________________________________

Всъщност, ние, всички, имаме по 4 спътника в Живота:

Четвъртият ни спътник е тялото. Без значение колко време и усилия полагаме. Един ден то ще остарее и ще ни остави.

Третият ни спътник е богатството. Когато умрем, то ще отиде при други хора.

Вторият е семейството и приятелите. Без значение колко много пъти те са били до нас. В края на пътя, те могат просто да стоят до нас.

Първият е духа. Често го пренебрегваме. Преследвайки богатство, власт и удоволствия. Въпреки това. Духът е единственият, който ще ни последва, винаги.

Погрижи се за него Сега. Защото той е част от теб и ще е с теб.


/От "Сайтът на Една Жена"/

# 26
# 27
  • Мнения: 112
Благо-даря ти Лени за хубавата темичка и  newsm20 пред труда които си положила за цялото оформление на новата ни темичка .
Прекрасна е   bouquet lovekiss  Hug

dessy2008 ,humanis нещата които сте качили са много полезни   bouquet
 
Dani Avramova   може ли да кажеш нещо повечко за тази книжка

 Hug

# 28
  • Мнения: 72
Благодаря ти Лени за труда, който си положила. Радвам се, че ви намерих, засега само ви чета и се радвам на всяко ваше сбъднато желание. Писах желания на това новолуние и вярвам!

# 29
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Лени, темичката е страхотно оформена!?! Hug Peace
Гледам, някои книжки си ги включила вече, а преди бяха като програма за бъдещо обсъждане... не успях да ги прочета  Blush

На момичетата, които питаха кои книжки да си изберат да четат - която ви привлече. Обичам да ходя в книжарница, отивам в съответния раздел - и прелиствам книжки. Излизах винаги с поне 2, в зависимост от финансовите ми възможности тогава...

Препоръчвам и Дийпак Чопра - един от моите любимци е, работи с Уейн Дайър, макар че има и книги за Аюрведа също. Допада ми невероятно спокойната му уверена в себе си натура - слушала съм и доста от записите му. Уейн също е много силен, но той е по-нервак, по-гореща кръв, докато Дийпак е самото спокойствие.  Flutter

За сънищата... Аз не се справям със сънуването добре, но и не съм правила сериозни опити. Най-често не си спомням какво съм сънувала, понякога си припомням неприятни неща, но се опитвам да ги забравя. За мен са индикатор, че трябва да се балансирам, казват, че показват накъде върви сътворяването на живота ти, но само значимите сънища. Понякога просто "храносмилат" случките предишния ден или дни. Мъжът ми днес сутринта ми каза, че сънувал как си оставям един розов шал у сестра му (в която бяхме на гости в неделя). Попита ме дали не съм го забравила там - проверих у нас в гардероба - няма го... Изобщо не помнех, че съм го носила - имам няколко розови шала и не ми беше затрябвал.

Миналият път така, той си загуби халката и много се разстрои. Поотслабнал беше малко, много му домъчня - жена ми я купи и т.н. (наистина аз се занимавах с халките). Казах му, че това е повод да си купим още един чифт халки, да ги осветим и все едно да подновим обещанията си един към друг - опитах се да го разсея. Обаче той продължи да мисли и да е тъжен. Казах му да помоли мозъка си да се сети къде може да я е изпуснал - и аз направих същото. По едно време, се сетих, че съм чула странен металически звук, като тръгвахме с колата от киното предишния ден - той караше. Сваляше си ръкавиците - вероятно това е била халката, която е паднала. Той още повече се натъжи, обаче аз се грабнах, излязох навън и с едно фенерче огледах хубаво пода на колата - намерих халката паднала отстрани на пода, до прага, почти под седалката. Каква радост беше - да не ви разправям!

Мозъкът ни е като компютър - всичко забелязва и отчита, само че не винаги на съзнателно ниво. Аз иначе съм доста разсеяна и не забелязвам неща - вероятно всъщност ги забелязвам, но не ги регистрирам на съзнателно ниво...

Общи условия

Активация на акаунт