90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №81

  • 24 978
  • 723
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен LaughingБлагодаря на Гаргамел за кафенцето - много е готино!
Аз от рано тази сутрин съм на крак,защото съм на работа  bouquet
Вчера като се прибрах реших да се премеря и се разочаровах страшно много - за 5 дни не съм мръднала на кантара нито с грам. Сигурно причината е в това, че от дълги години имам много неправилен режим на живот - ям веднъж дневно, спя когато мога - работата ми е такава .Но взех да преосмислям нещата и се оказа, че време за храна има стига човек да иска.Ще се науча да пия и вода, че това не ми е от силните страни а се оказа, че трябва. Днес съм на варива - виждам че има и други фиданки с мен Joy
Отслабващ ден от мен  Laughing Laughing Laughing
Бебе - да ти е жив и здрав племенника, да ви носи много радости и целувки от мен!!!

# 301
  • Мнения: 553
Добро утро  Hug
Аз днес съм спала до 7.30ч  Flutter  Голямо постижение, обикновено малкия ме буди към 6.00-6.30  Laughing Днес се беше събудил в 5.30 и благоволи да заспи отново  Hug
Ани1, карай си по схема пък съвсем скоро ще видиш как ти стават широки дрехите  Peace Кг не ги гледайте толкова  Hug
Крисси, съчувствам ти за тези зъбета  Confused При нас беше невероятна мъка  Whistling
Гаргамел, благодаря за кафето.
Днес съм плодова  Sunglasses

# 302
  • Мнения: 3 453
Aни1 здравей,поне на сантиметри нямаш ли разлика?Аз за 4 дни смъкнах 800 грама,но на сантиметри много се усеща разликата...

  Вили, за 4 дни не може да се свали на см.Ако има някакъв минус при см , то той е от източването на водата в организма.Просто си спаднала дет се вика.

  Сега да се похваля, кивито свърши работа.Защо ли не го закусих по-рано.И сега със зор го ядох , пих пак вода и ефекта е налице.Винаги ми действа безотказно Mr. Green Днес хич не съм гладна както винаги след плодов.Така хубаво се прибира корема Party

Bodlivka, наливай вода смело и скоро и ти ще имаш резултат Hug Ако не се лъжа в една от статиите за режима бях чела че първите 10 дни може да няма ефект, но да не се прекъсва защото после изведнъж започва смалението. Wink
  
T@LI , успех с плодовия днес! Аз хич не съм за съчувствие , а мъжо.Той нощтно време се грижи за детето, моят сън е много дълбок Mr. Green Явно днес съм се наспала и затова аз се занимавах.Той по принцип не се буди често, но си има и такива дни.Няма как.

# 303
  • Мнения: 0
Крисси,възможно е да си права,и при мен сигурно така се е получило.Но за тези първи 4 дни имах чуството,че направо се стопих,защото преди това се чуствах доста надута....Проблема при мен е може би,че никога съм нямала корем,а след 30 годинки килцата точно там се качват и се чуствам адски дискомфортно....

# 304
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Добро утро,дами!
Гаргамел ,мерси за кафенцето.
Добре,дошли на всички новички и честито на всички отбелязали минус.
Бибето,честит племеник,да ви е жив и здрав и много да ви радва.
Весето,относно хлебопекарната-няма много разлика в моделите каквато и да вземеш взе ще ти върши.Моита е Мулинекс XXL ,единственият недостатък на Мулинексите е че правят по светъл хляб.Решаваи смело харесваш ,взимаш и ще останеш доволна.Аз пиша и в темата за хляба там момичетата масово се оплакваха от развалени Мулинекси,но моята вече една година всеки ден се включва и нямям никакъв проблем,а относно по светлата коричка ,оставям хляба да постои 20 минутки в машината след като преключи цикъла и тогава го вадя и тя потъмнява.
Благодаря на всички за поздравите.
Сега да дам отчет,след първи воден ден:кг -3;Ох-1;От-2

# 305
  • Мнения: 52
Добро утро момичета!Мерси за кафенцето и фреша   bouquet Добре дошли на новичките! Поздравления за минусите!
Благодаря на всички за получените отговори за хлебопекарната   bouquet
Не съм избрала още коя ще е,а имам и време така че ако има хубава иноксова хлебопекарна може да ми сподели Simple Smile
Крииси, как смогваш да пишеш толкова много с това малко дете,моето не ми дава да пиша въобще. И ние вадим кучешки, такава ще е докато избият Simple Smile
Вили, след плод 2часа, след белтък 4часа, след варива и въглехидрат 3часа. На мен за това ми е любим плодовия често по малко супер Simple Smile
Ани, действай си по график не изпускай плод и зеленчук. Резултатите скоро ще дойдат. С този режим няма не отслабнали Simple Smile
Бодливка, и при теб ще дойдат резултатите не се отказвай Simple Smile

Аз днес съм на любимия ми плодов. До момента сам чай и вода чакам да минат 30 мин и към 9:30ще хапна плод Simple Smile

# 306
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!
Гаргамелче, благодаря за кафето!
Нели, Кас добре дошли!
Весито, аз имам хлебопекарна Аляска от 3,5 години.Има много функции някой дори не съм ги ползвала около 100 лв. струваше.
Крисси, съчувствам ти малката принцеса извади кънците с голям зор сега напират кучешките и тази нощ се буди на всеки час.Аз давам дентокид пробвлала ли си го?
Лек и минусов ден фиданки! Hug

# 307
  • Мнения: 199
Приятен слънчев и отслабващ ден !
Минах само да видя, как е групичката. Виждам и Роси тук с добри резултати - само така.
 Hug Hug Hug

# 308
  • Мнения: 3 453
   Веси, ами той си играе сам.Почти не ме закача.Затова имам време.

   Гале, да давам дентокинд и имунокинд, разбира се и Саностол сега зимата.

   До после момичета, отиваме на покупки и разходка. Hug

# 309
  • Мнения: 0
Добро утро, девойки! Благодаря за окуражаването!
Днес ми е трети плодов и изведнъж  регистрирах - 1,4. Да не би да е защото се  включих при вас? Смятам да съм желязна и дано утре мина психологическата бариера от 67 кг /че я боря вече месец и половина с всякакви други  методи/.

Весито, това с хлебопекарната е много добро, каквато и да вземеш. Само един недостатък - като излезе оня ми ти топъл вкусен хляб, като си го намажеш с масло и чубрица - и след две седмици изхвърляш тесните дрехи. Обаче при самоконтрол може даже да ти дойде добре, защото ще си сигурна, че ядеш пълнозърнест хляб /и е по-вкусен/.


Хайде много минуси - отивам да си пия черното кафенце и почвам да се наливам с вода по ваш съвет.

Роси, ти между отделните режими хич, ама хич ли не си върна килцата? И какво си правила?

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 10:06 от Nelly11

# 310
  • Мнения: 0
Благодаря за окуражителните думи Joy
Току що си хапнах две мандаринки и ми дойдоха много добре, но все още не съм решила менюто за обяд - ще бъде в крачка , че съм на работа newsm78

# 311
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Здравейте и от мен!
Аз още се боря с последиците от преяждането с картофите. Ама пък бяха вкусни, беееее. Та в момента линийката ми не е актуална. Днес прочистващо съм на плодове. Май ще трябва да редуцирам порциите.

Роси72, браво,страхотен резултат!

Мен ме е страх да си взема машина за хляб - толкова рецепти за кифлички и хлебчета съм набелязала, че за две седмици ще си върна свалените килограми.

Крисси, няма доказателства, че имуностимулаторите действат, само рекламите им ги продават. Децата си боледуват с тях и без тях. А при болезнено вадене на зъби, само нурофена облекчава. Аз мажех и с Дентинокс, той има ефект, но за кратко. Тези хомеопатичните нямат никакъв ефект, поне при всичките ми познати е така. Но продължават да ги дават за свое успокоение, че правят всичко възможно да облекчават болката.

Пети, дано днес да си по-добре.

# 312
  • София
  • Мнения: 163
Добро утро и от мен  Hug

Днес съм въглехидратна и нямам търпение да дойде време за сладкото  Embarassed

rosi_72 браво за резултатите. Ще ме извиниш за въпроса, май още не съм се събудила, но това са резултати само след водния или след целия цикъл?

Успешен ден на всички и много минуси.

Аз смятам да  1dishes   prostor   и после  smile3529

# 313
  • Мнения: 8
Здравейте девойчета! Гаргамелка, супер кафенце, благодаря! Peace
Аз днес съм трети плодов и знам, че сме множко!  Naughty
Започнах с ябълка, но съм си приготвила този път и 100 гр. сурови орехови ядки /стават нали/, че предишните два водни ги изкарах доста тежичко.

Нели здравей, и аз съм от 02,02, след втория плодов нямах никъкъв резултат и сега ще се тегля и меря след четвъртия плодов т. е. в четвъртък. Обаче се чуствам някак по- лека и по-"изцедена". Иначе преди си се хранех без никакви ограничения, така че най- вероятно всичко си е до организъм.

Вили, вчера се чудех къде изчезна, а то проблеми в службата! Не го вземай навътре има и по- лоши неща!
Криси, нямам твоя късмят в 00 и ще трябва да пия зелен чай! Mr. Green
Хайде  Hug , че ми е време за кафе и водичка!
Лек и отслабващ ден, отивам да видя мама!

п.п. Ужасийка сега виждам, че ще се прочистваме заедно!

# 314
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, днес мъжо ми си е вкъщи и аз се поуспах. Мерси за кафенцето и фреша. Благодаря на всички за поздравите, дано скоро да оздравеем и да можем да го видим. Сега искам да ви се похваля след 41дни вече имам -8,7кг.  newsm44 newsm68 .Надявам се до водния да станат поне -10,5кг.
Бодливка, спокойно скоро и ти ще имаш резултати не се отказвай.
Крис, съчувствам ти ние ги минахме преди няколко месеца и сега чакаме вторите кътници.
Роси, браво за резултата  smile3501 .
Лек и минусов на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт