СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 16

  • 21 767
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14
Като дъщеря ти, ама къде метър и педесе, примерно. А ти излезе с вид на възрастен човек Crossing Arms Аз Уиш я знам (или поне така мисля). Наддавайте на лични за гола снимка!
Че за кво ни е? Joy hahaha Или щот Находката каза ,че е  мъж  Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 54
Аз днес започнах да запознавам Ана Мария с бебешката чаша, харесва й, но все още не знае как се пие от нея цялата става мокра  Laughing
Аз спрях да се снимам, щото съм дебела  Crossing Arms

# 677
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Бу, каква си ме представяше Mr. Green Руса, красива, синеока Laughing Аз смятам съм се описала много добре в профила
Като дъщеря ти, ама къде метър и педесе, примерно. А ти излезе с вид на възрастен човек Crossing Arms Аз Уиш я знам (или поне така мисля). Наддавайте на лични за гола снимка!
Ми метър и петдесет съм, по-точно 1,48, а бръчките са от фотошопа бе Mr. Green

# 678
  • Мнения: 39
Рени  ти къде се скатаваш,я покажи някоя снимка досега май не си се показвала.
ще чакам снимков материал

# 679
  • София
  • Мнения: 1 504
*мамаРени* срама нямаш значи...кроасани ядеш и после била слаба...айде стига де Crossing Arms
Хъъммм Бу ама аз незнам дали я искам гола...струва ми се опасна  Sunglasses

# 680
  • Мнения: 655
а бе и аз съм на същото мнение за интернет общуването..... Mr. Green



ама пък останах с убеждението,че май затова направихме албум.............. newsm12



ще променя паролата на албума и парола ще получи само мамата,която е сложила снимка на себе си и бебоците....... newsm10




аз да не ви казвам как си предтавях Цвета/преди да я видя в албума/,че ще припаднете от смях ooooh! ooooh! ooooh!



киара,виждам те Laughingа бе да те питам-защо предаването с Хриси го има до някъде Thinkingне дават Хриси Thinking

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 17:52 от nahodkata

# 681
  • Мнения: 3
а бе и аз съм на същото мнение за интернет общуването..... Mr. Green
ама пък останах с убеждението,че май затова направихме албум.............. newsm12
ще променя паролата на албума и парола ще получи само мамата,която е сложила снимка на себе си и бебоците....... newsm10

аз да не ви казвам как си предтавях Цвета/преди да я видя в албума/,че ще припаднете от смях ooooh! ooooh! ooooh!
киара,виждам те Laughingа бе да те питам-защо предаването с Хриси го има до някъде Thinkingне дават Хриси Thinking

Искам паролка, току-що се изтипосах  Crazy
И аз щях да питам за предаването, гледах, гледах, нашата Хриси я няма, имам чувството, че спря точно преди нейната изява  Sad
мама Рени, имаме същите два папагала, затова ги бях сложила, пък тези очи досущ като моите - зелени и любопитни Simple Smile

# 682
  • Мнения: 17
ще променя паролата на албума и парола ще получи само мамата,която е сложила снимка на себе си и бебоците....... newsm10[/b]

       Аз съм ЗА  newsm20 newsm19 newsm19


# 683
  • София
  • Мнения: 462
Аз пък онзи ден я гледах Хриси в сайта  newsm78. Най-много ми хареса момента с нарязаните мухи.  Mr. Green

# 684
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Венилов, нали знаеш, с какъвто се събереш, такъв ставаш! Това относно съжителството ти със свеки. Такт му е майката. В отношенията с хората, не със свекървищата. Цвета, екстра си! И на мен ми се въртеше нещо за бретон сутринта, но съм пробвала, и нямам нерви за тая работа. Като станех сутрин и той е щръкнал на горе...А лакове и пр. мразя.Ние се разходихме 3 часа. Заваля, после спря, а сега навън е ужас.

# 685
  • Мнения: 655
[Искам паролка, току-що се изтипосах  Crazy
И аз щях да питам за предаването, гледах, гледах, нашата Хриси я няма, имам чувството, че спря точно преди нейната изява  Sad
мама Рени, имаме същите два папагала, затова ги бях сложила, пък тези очи досущ като моите - зелени и любопитни Simple Smile

браво на тебе Hug


и да попитам защо до сега не се показа Thinkingда не ти завидим за дългите крака,нали  Peace Party Party Party


тортата за къде е Mr. Greenна Находката ли ще я пращате Laughing Laughing Laughing

# 686
  • където има любов
  • Мнения: 307
Цвета,супер си!
милица,за теб няма кво да говорим и ние бяхме така като бяхме млади...
То и а съм с нова коса от 3-4 дни,ама при мен промяната е драстична.От дълга руса,сега съм брюнетка с 3 см коса Mr. GreenХаресвам се,снимки няма да пускам,че нали преди време доста ви позанимавах с това дълга ,или къса.важното е,че бате неможе да ми се насити от както съм късокоска Wink

# 687
  • Мнения: 3

браво на тебе Hug


и да попитам защо до сега не се показа Thinkingда не ти завидим за дългите крака,нали  Peace Party Party Party


тортата за къде е Mr. Greenна Находката ли ще я пращате Laughing Laughing Laughing
[/quote]

Дай адрес, с тези дълги крака за нула време съм при теб  Wink

# 688
  • Мнения: 493
Цвета,супер си!
милица,за теб няма кво да говорим и ние бяхме така като бяхме млади...
То и а съм с нова коса от 3-4 дни,ама при мен промяната е драстична.От дълга руса,сега съм брюнетка с 3 см коса Mr. GreenХаресвам се,снимки няма да пускам,че нали преди време доста ви позанимавах с това дълга ,или къса.важното е,че бате неможе да ми се насити от както съм късокоска Wink

Ааа не, не може без снимков мат'рял  Naughty

# 689
  • Мнения: 277
И къде е Фелиз в крайна сметка? Не мога да я намеря в албума.
И, открехнете ме, моля, къде сте във фейса...
Милица е като детенце и преди, и сега  Hug
Чифлигарова, ти къде се изнизваш по терлици  Crossing Arms Давай пикс!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт